mk10 je napisao/la:
Prije bilo cega oko slaganja ekipe, a i dovodenja trenera KLJUCNO je raspraviti s Livajom i da sto prije odluci sto god to bilo.
Ako ostaje, na kartu svjetskog pokusati dovesti na posudbu igrace na rubu reprezentacije(Erlic, Moro..) za Livajin last dance. Nesto para ce biti ovako ili onako.
Ako ne ostaje, onda totalno ciscenje, ispasti iz lige dogodine necemo ni da pola ekipe juniori budu.
Ocekivana opcija, ostao ili otisao, ocekujem dovodenje poluigraca na ugovore od 400-500+ tisuca eura plus produzenje Rakitica.
Ako bi jos produziva rakitica, onda preporucam pogledat kako nam je gorica danas dala gol. Danas mu i zamjeram sto je bambi pustio pucat jedan slobodni, kojega je ovaj naravno katastrofalno izveo. Da si jebeni ivan rakitic i jedan takav jazavac ti uzima slobodni