Ošneš je napisao/la:
Koji klasični primjer agenta je ovi duje to je strašno.
Al razumin ga zašto žali za onim, za njega, zlatnim vremenima.
Držale su se insajderske mise po Slobodnoj, gostovalo kod Reića, čekalo se Klasnića, falilo se gdina Peroša na sva zvona dok smo zbog suludih ugovora tonili u još gore dno.
Šteta šta nas onda naš duje nije upozorija na minuse koje slijede.
Aaaah glory days.
To sa dionicama koje će kupit navijači je bila samo farsa, one kojima su dionice bile namijenjene su već bili poznati jer im je naš dobri Ćaća dao na znanje da bi za njih bilo pametno da ulože.
To je valjda ta elita za kojom duje žali i koju želi.
Bijeda a ne navijač kluba. Da živi ovdi zbog svoje agenture bi dnevno dobiva deset nogu u guzicu ka obični redikul šta i je
Dušan još nije odgovorio koliko su Brbljić i Gogica dali na ruke tatici Vasilju.
Obzirom na njegove česte osvrte na platne razrede i kako Kalinićev ugovor utječe na ostatak svlačionice, istog onog Kalinića koji je po njegovim riječima potpisao za Drinamo.