[uredio Rizla - 26. svibnja 2017. u 19:13]
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Pristupio: 16.01.2016.
Poruka: 2.335
26. svibnja 2017. u 19:14
Baš mi je čudno kako još nismo primili gola a Ćosić na stoperu i ismaili na beku
dobro je nagrizla Kožulja ona ozljeda
#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
bezimeni
bezimeni
Pristupio: 14.08.2006.
Poruka: 7.213
26. svibnja 2017. u 19:47
je li radio sve 3 izmjene? zolja, bašić i ???

26. svibnja 2017. u 19:59
pobjeda , Futacs 2 gola uz još 2 odlične prilike, Bosančić 94 minute , Jandrek 10-ak minuta i Prtajin debi u sudačkoj nadoknadi....

minus i plus....
Pristupio: 15.04.2015.
Poruka: 1.842
26. svibnja 2017. u 20:03
Cestitke madarskom balvanu na odlicnoj sezoni i naslovu najboljeg strijelca, al iako razumin da vata gol i nagradu danas je Hajduk u prvom poluvremenu moga zabit jos najmanje dva gola i rijesit utakmicu da nije bia skrt do jaja.
Sad kad se sezona mirno privela kraju, s dobrim temeljima za iducu za razliku of proslih sezona, vrime je za novu temu i da to bude pravi uvod, a to bi triba napravit aka Timun jer pamti mlade dane Matosica Frane pa ce to biti u dusu.