HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2010.
Poruka: 2.486
22. kolovoza 2013. u 14:27
sretno Rijeka!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
22. kolovoza 2013. u 14:40
http://www.novilist.hr/var/novilist/storage/images/multimedija/foto/dolazak-navijaca-stuttgarta-foto-damir-skomrlj/dolazak-navijaca-stuttgarta-foto-damir-skomrlj-2/3138628-1-cro-HR/Dolazak-navijaca-Stuttgarta-Foto-Damir-SKOMRLJ-2_gallery_embed_item.jpg

Pazite ovog u prvom redu. Mučki provokator.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
22. kolovoza 2013. u 14:44
bulut je napisao/la:

novi biseri iz radionice Tudor.......

Nastavio je Tudor:

"Smeta me taj medijski tretman moje momčadi i priče kako je tobože 'Maglica donio mir' pogotkom protiv Slaven Belupa. Zar smo mi Bayern ili Barcelona pa bismo protiv Slaven Belupa trebali stvoriti 15 šansi? S druge strane kad čitate o Rijeci, koja je uložila milijune, a ima bod manje i utakmicu više od nas - tamo se priča o čudu, o 'fešti nogometa' i sve pozitivno. Smatram da to nije realno i da moja momčad zaslužuje bolji tretman".

Vidi cijeli citat


kmeeeeeeee kmeeeeeeee kmeeeeeeeee
novixlinac
novixlinac
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 546
22. kolovoza 2013. u 14:44
da nije Ivan grozni iz Genove...
Potpis
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
22. kolovoza 2013. u 15:47
Kreće se lagano na pivicu pa Kantrida

Sretno našima danas onima nemaju šta izgubit,samo da ne izgore u atmosferi.prvih 10 minuta je ključno da ga ne poberemo u našu mrežu jer će naši sigurno biti impresionirani švabama,te će trebati neko vrijeme da vide da ovi ne lete i da s emože s njima.

Očekujem da daju svojih 100 % i ja ću onda biti zadovoljan kakav god rezlutat bio.

Poslije utakmice ako izgubimo nemojte očajavat ovo nam je ionako bonus ove godine za nas vjerne navijače,a ono pravo bi trebalo dolazit u nardenim godinama

Kako bi rekao Kek "idemo igrati nogomet"

FF
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
22. kolovoza 2013. u 16:01
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Koji je ovo kurac?Ajde prestanite od foruma raditi sprdačinu.bezkonačno citiranje pjesmica i gluposti sa maksimalno uvećanim slovima.ako nemate šta pametno pisati o utakmici sastavima ili nekim drugima stvarima prestanite gušiti forum.

jebote idem nešto pročitat i onda 5 stranica izdrkavanja
Vidi cijeli citat


A stvarno je pretjerano... ko da ste jučer otkrili da se more povećat u obojat font. 

Osin toga, postoji i tema vezana za današnju utakmicu i tek je na trećoj strani. U međuvremenu tu ja nasta totalni

mišung svega i svačega. Malo reda ne bi škodilo. I kulturnije komunikacije.

Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
22. kolovoza 2013. u 16:01
....atmosfera se zakuhava,temperatura raste.....ili kako kaže jedan filmski lik:
Vazduh treperi kao nebo gori..sprema se oluja..
Rijeka je najbolje od svega.....
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
22. kolovoza 2013. u 16:12
Iz_no_god je napisao/la:
....atmosfera se zakuhava,temperatura raste.....ili kako kaže jedan filmski lik:
Vazduh treperi kao nebo gori..sprema se oluja..
Vidi cijeli citat


Sehen sie diese Stadt?

Das ist Rijeka!
Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
22. kolovoza 2013. u 16:29
....a što se Fan shopa tiče....ako ovi koji ga drže neće van....organizirat novi..i to principom Motorhome-a....kao timovi u F1 ili ostalim auto moto sportovima...
...osim toga voziš ga ne relaciji Kantrida - centar grada....tjednom u centru,vikendom na Kantridi...
Rijeka je najbolje od svega.....
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
22. kolovoza 2013. u 16:30
Barnabas je napisao/la:
Iz_no_god je napisao/la:
....atmosfera se zakuhava,temperatura raste.....ili kako kaže jedan filmski lik:
Vazduh treperi kao nebo gori..sprema se oluja..
Vidi cijeli citat


Sehen sie diese Stadt?

Das ist Rijeka!
Vidi cijeli citat


BTW..film ima happy end....švabe dobile po p..... i to gadno....
Rijeka je najbolje od svega.....
  • Najnovije
  • Najčitanije