HNK Rijeka 2013/2014

Gips
Gips
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.07.2011.
Poruka: 1.099
22. kolovoza 2013. u 16:37
bulut je napisao/la:

novi biseri iz radionice Tudor.......

Nastavio je Tudor:

"Smeta me taj medijski tretman moje momčadi i priče kako je tobože 'Maglica donio mir' pogotkom protiv Slaven Belupa. Zar smo mi Bayern ili Barcelona pa bismo protiv Slaven Belupa trebali stvoriti 15 šansi? S druge strane kad čitate o Rijeci, koja je uložila milijune, a ima bod manje i utakmicu više od nas - tamo se priča o čudu, o 'fešti nogometa' i sve pozitivno. Smatram da to nije realno i da moja momčad zaslužuje bolji tretman".

Vidi cijeli citat

Zaboravio je Tudor da je Rijeka za razliku od Hajduka na pragu Europske Lige...
Tab
Tab
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2013.
Poruka: 912
22. kolovoza 2013. u 16:53
Iz_no_god je napisao/la:
Barnabas je napisao/la:
Iz_no_god je napisao/la:
....atmosfera se zakuhava,temperatura raste.....ili kako kaže jedan filmski lik:
Vazduh treperi kao nebo gori..sprema se oluja..
Vidi cijeli citat


Sehen sie diese Stadt?

Das ist Rijeka!
Vidi cijeli citat


BTW..film ima happy end....švabe dobile po p..... i to gadno....
Vidi cijeli citat


Da nema sve predznak happy,tema koja bi sigurno zanimala je ta kad bi pitali fizioterapeute zašto taje ozljede igrača treneru?

Nije sve bajno kako izgleda na površini
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
22. kolovoza 2013. u 16:55
Iz_no_god je napisao/la:
Barnabas je napisao/la:
Iz_no_god je napisao/la:
....atmosfera se zakuhava,temperatura raste.....ili kako kaže jedan filmski lik:
Vazduh treperi kao nebo gori..sprema se oluja..
Vidi cijeli citat


Sehen sie diese Stadt?

Das ist Rijeka!
Vidi cijeli citat


BTW..film ima happy end....švabe dobile po p..... i to gadno....
Vidi cijeli citat


Ako smo znali s njima 3. maja 1945, onda ćemo i danas!

Doduše, nije nužno da budemo toliko oštri ka i onda...



Malo se šalin, ali u stvari iman neki jako gadan predosjećaj.

Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
22. kolovoza 2013. u 17:08
bulut je napisao/la:

novi biseri iz radionice Tudor.......

Nastavio je Tudor:

"Smeta me taj medijski tretman moje momčadi i priče kako je tobože 'Maglica donio mir' pogotkom protiv Slaven Belupa. Zar smo mi Bayern ili Barcelona pa bismo protiv Slaven Belupa trebali stvoriti 15 šansi? S druge strane kad čitate o Rijeci, koja je uložila milijune, a ima bod manje i utakmicu više od nas - tamo se priča o čudu, o 'fešti nogometa' i sve pozitivno. Smatram da to nije realno i da moja momčad zaslužuje bolji tretman".

Vidi cijeli citat

I šta je krivo reka?
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
22. kolovoza 2013. u 17:08
Tab je napisao/la:


Da nema sve predznak happy,tema koja bi sigurno zanimala je ta kad bi pitali fizioterapeute zašto taje ozljede igrača treneru?

Nije sve bajno kako izgleda na površini
Vidi cijeli citat

E sad, moraš malo opširnije o tome ako imaš neki info.


RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 437
22. kolovoza 2013. u 17:15
Sta je krivo REKA?
neka tudor pocisti govna pred svojim pragom,a onda neka gleda cisti prag na Kantridi.
ali najlakse je srat po drugome i preusmjeravat paznju na nesto drugo da ljudi (navijaci) ne vide slabosti koje imas...
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
22. kolovoza 2013. u 17:21
rijeka-rastocine1987 je napisao/la:
Sta je krivo REKA?
neka tudor pocisti govna pred svojim pragom,a onda neka gleda cisti prag na Kantridi.
ali najlakse je srat po drugome i preusmjeravat paznju na nesto drugo da ljudi (navijaci) ne vide slabosti koje imas...
Vidi cijeli citat

Čovik se žali na medijski tretman i ima pravo. Dok se o vama govori u hvalospjevima (ok, neka, neman ja ništa protiv toga), o Hajduku se govori ko o crnon đavlu. Svako malo naslovi vapaj, panika na Poljudu i slično, a do sad skoro 100% učinak uz sve probleme s kadrom koje imamo. Mogli su nas jednom i pohvalit.
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Tab
Tab
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2013.
Poruka: 912
22. kolovoza 2013. u 17:29
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Tab je napisao/la:


Da nema sve predznak happy,tema koja bi sigurno zanimala je ta kad bi pitali fizioterapeute zašto taje ozljede igrača treneru?

Nije sve bajno kako izgleda na površini
Vidi cijeli citat

E sad, moraš malo opširnije o tome ako imaš neki info.


Vidi cijeli citat


samo kažem da budete spremni i na loše vijesti kada dođu uskoro,nadam se da neće izgubiti danas pa da se stvari još više pogoršaju

pozdrav!


Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
22. kolovoza 2013. u 17:34
zoomii2 je napisao/la:
rijeka-rastocine1987 je napisao/la:
Sta je krivo REKA?
neka tudor pocisti govna pred svojim pragom,a onda neka gleda cisti prag na Kantridi.
ali najlakse je srat po drugome i preusmjeravat paznju na nesto drugo da ljudi (navijaci) ne vide slabosti koje imas...
Vidi cijeli citat

Čovik se žali na medijski tretman i ima pravo. Dok se o vama govori u hvalospjevima (ok, neka, neman ja ništa protiv toga), o Hajduku se govori ko o crnon đavlu. Svako malo naslovi vapaj, panika na Poljudu i slično, a do sad skoro 100% učinak uz sve probleme s kadrom koje imamo. Mogli su nas jednom i pohvalit.
Vidi cijeli citat


A to uvik jedni te isti portali piskaraju, ne znan zašto se više osvrćete na te stvari.

Donekle je i normalno da se o Rijeci piše pozitivno - zbog pozitivne atmosfere. U Splitu ta atmosfera nije

pozitivna već neko vrime... al' da se pretjeruje - to je istina.

Nego, jel' to isti intervju di je Tudor reka da je Krunoslav najbolji trener u Hrvata? Ili je to krivo preneseno?

Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 118
22. kolovoza 2013. u 17:37
čitam danas sve portale i stalno članci o dinamu i njegovom porazu....jebem ja sve te novinare, dajte se okrenite kantridi i pozitivnom ozračju! kako god danas na kantridi završilo vjerujem da će riječki igrači biti pljeskom ispraćeni s terena...inače sam iz slavonije ali drago mi je zbog ovog što se događa na kantridi, a istovremeno mi je već pun kufer mamića i dinama...rijeko sretno danas!
  • Najnovije
  • Najčitanije