zoomii2 je napisao/la:
rijeka-rastocine1987 je napisao/la:
Sta je krivo REKA?
neka tudor pocisti govna pred svojim pragom,a onda neka gleda cisti prag na Kantridi.
ali najlakse je srat po drugome i preusmjeravat paznju na nesto drugo da ljudi (navijaci) ne vide slabosti koje imas...
Vidi cijeli citat
Čovik se žali na medijski tretman i ima pravo. Dok se o vama govori u hvalospjevima (ok, neka, neman ja ništa protiv toga), o Hajduku se govori ko o crnon đavlu.
Svako malo naslovi vapaj, panika na Poljudu i slično, a do sad skoro 100% učinak uz sve probleme s kadrom koje imamo. Mogli su nas jednom i pohvalit.
Vidi cijeli citat
A to uvik jedni te isti portali piskaraju, ne znan zašto se više osvrćete na te stvari.
Donekle je i normalno da se o Rijeci piše pozitivno - zbog pozitivne atmosfere. U Splitu ta atmosfera nije
pozitivna već neko vrime... al' da se pretjeruje - to je istina.
Nego, jel' to isti intervju di je Tudor reka da je Krunoslav najbolji trener u Hrvata? Ili je to krivo preneseno?
Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!