HNK Rijeka 2013/2014

Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
22. kolovoza 2013. u 17:44
zoomii2 je napisao/la:

Crust666 je napisao/la:


Ništa nije krivo REKA, samo je Dila Gori, a Hajduk je doli.....a brzo ćete i u prvenstvu Rijeci gledati u leđa....
Vidi cijeli citat

Jel ovo zabranjena rič ovde ili? 

Kad je to brzo?

Vidi cijeli citat


ja predviđam nakon prvih 12-13 utakmica osjetniju razliku, imate dosta kratku klupu. a što se tiče novinara na portalima ne bediraj se, njima su zanimljive samo pozitivne i negativne priče zbog komentara i čitanosti, a one normalne okrenu tako da su jedno ili drugo.
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
22. kolovoza 2013. u 17:44
Tab je napisao/la:
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Tab je napisao/la:


Da nema sve predznak happy,tema koja bi sigurno zanimala je ta kad bi pitali fizioterapeute zašto taje ozljede igrača treneru?

Nije sve bajno kako izgleda na površini
Vidi cijeli citat

E sad, moraš malo opširnije o tome ako imaš neki info.


Vidi cijeli citat


samo kažem da budete spremni i na loše vijesti kada dođu uskoro,nadam se da neće izgubiti danas pa da se stvari još više pogoršaju

pozdrav!


Vidi cijeli citat

Ako se ne varam ti si navijač Osijeka, onda je sigurno nešto loše u vezi Jugovića? Što će morati izbivati s terena duže vremena?
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Blueblood
Blueblood
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2011.
Poruka: 449
22. kolovoza 2013. u 17:48
Rekao sam neki dan da bi radije vidio i Dinamu i Rijeku u EL nego da Dinamo igra LP a da pritom Rijeka ispada, jer niti Dinamo niti porezna uprava ionako nemaju koristi od svih ti miljuni. I zato, za dobrobit HR nogometa, se I dalje nadam da bude tako.

Imam feeling da ce se Stuttgart vratiti doma porazen. I onda veselo na uzvrat. Sretno Rijecani!

DINAMO SVETINJA
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
22. kolovoza 2013. u 17:50
Barnabas je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
rijeka-rastocine1987 je napisao/la:
Sta je krivo REKA?
neka tudor pocisti govna pred svojim pragom,a onda neka gleda cisti prag na Kantridi.
ali najlakse je srat po drugome i preusmjeravat paznju na nesto drugo da ljudi (navijaci) ne vide slabosti koje imas...
Vidi cijeli citat

Čovik se žali na medijski tretman i ima pravo. Dok se o vama govori u hvalospjevima (ok, neka, neman ja ništa protiv toga), o Hajduku se govori ko o crnon đavlu. Svako malo naslovi vapaj, panika na Poljudu i slično, a do sad skoro 100% učinak uz sve probleme s kadrom koje imamo. Mogli su nas jednom i pohvalit.
Vidi cijeli citat


A to uvik jedni te isti portali piskaraju, ne znan zašto se više osvrćete na te stvari.

Donekle je i normalno da se o Rijeci piše pozitivno - zbog pozitivne atmosfere. U Splitu ta atmosfera nije

pozitivna već neko vrime... al' da se pretjeruje - to je istina.

Nego, jel' to isti intervju di je Tudor reka da je Krunoslav najbolji trener u Hrvata? Ili je to krivo preneseno?

Vidi cijeli citat

Nije to nigdi reka, cista konstrukcija.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
22. kolovoza 2013. u 17:56
evo i malo "live pre-game texta" hah
forumaši se već pol sata zagrijavaju kod dvorane predvođeni inicijatorom okupljanja robertom..ekipica, 20-ak ljudi, a novi pristižu iz minute u minutu. ima i nekih poznatih faca s rijekinih gostovanja i tako to...atmosfera odlična
izložba dresova svih vrsta, boja i brojeva... tu i tamo, ćešće nego rijeđe, rokne i kakva petarda, ali pivo je definitivno artikl numero uno..
glazbe nema, ne znam zašto...dal se štede akumulatori da ne bi rikno auto na putu za kantridu il nisu dosta popili još :D
bandijere se ne vijore. zasad. al i to će doći s promilima...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
22. kolovoza 2013. u 17:56
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
22. kolovoza 2013. u 17:57
Eto vidiš, oće naši novinari i izmislit... ko bi to reka.

A naši su "mediji" inače "dinamocentrični". Bez obzira na kvalitetu i atmosferu u Maksimiru. To se najbolje vidi

na HRT-u. Ali o tome je već i previše napisano.

U slučaju bilo kakvog pozitivnog rezultata za nas danas, bit će hvalospjeva po medijima, barem do uzvrata.
Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2012.
Poruka: 788
22. kolovoza 2013. u 18:05
Svi bi bili zadovoljni sa 0-0.
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
22. kolovoza 2013. u 18:07
To ovisi o tijeku utakmice...
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.03.2011.
Poruka: 1.541
22. kolovoza 2013. u 18:09
Sretno! Trpajte Švapsku sirotinju! 
  • Najnovije
  • Najčitanije