HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2013.
Poruka: 28
23. kolovoza 2013. u 07:00
Eto da i ja nešto kažem oko voljenog kluba s ove jebene točke u šupku svijeta. Još sam radio dok je tekma trajala ali okružen njemcima sam odjebao posao i zakačio se na net koji mi je dopustio tek jebeni tekstualni prijenos koji je pak bio koliko toliko dovoljan da me zajebano baci u euforiju i prije nego što su stigli golovi. Sama činjenica da se Rijeka ravnopravno postavila prema ekipi iz takve lige je nešto novo za svakog dugogodišnjeg Riječkog navijača, koji je trpio čudne poraze od nekakvih padobranaca sve ove godine kada bi prismrdili nekakvoj europi i to ne baš tako često. Čitam ovaj forum redovito, pišem puno manje, neda mi se, i često vidim tekstove tipa, ovaj igrač je za kurac, kupujemo otpatke, mogli smo bolje itd. uglavnom,ljudi otvorite oči ova ekipa je svemirski brod za sve ono što se događalo na Kantridi najmanje zadnjih 15 godina, uključujući i igrače koji još nisu došli do sebe, mislim da će čak i Krstanović dati svoji dio kada dođe vrijeme za to, mada ne tako skoro :). Uglavnom, što god bilo uzvratu pa makar i 6:0 za naciste, ja,  a mislim i tisuće drugih će i dalje voljeti svoj klub pogotovo jer u našoj mazohističnoj prošlosti ova današnjica  izgleda kao san snova. Zato poruka igračima za uzvrat: bez presinga, možete samo bolje od svega što je većina iskreno očekivala od vas, igrajte svoju igru i europa je tu. 

Hvala Kek, Hvala Miško, ovo je za sada super a siguran sam da će biti i bolje. A ako ipak i ne, još smo uvijek tu a jednom kad si uz Rijeku od nje ne odlaziš tek tako. 




cimbo
cimbo
Mali dioničar
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 6.766
23. kolovoza 2013. u 08:19
Ali ovaj Krzic me fascinira iz utakmice u utakmicu, izgleda mocno i mislim da ima jos prostora za napredak. Jednostavno receno ima potencijal da igra cak i u repki...
http://www.youtube.com/watch?v=hdhgqliEX4A
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2005.
Poruka: 18.412
23. kolovoza 2013. u 08:41
čestitke i ponosan sam što smo zrmani

o utakmici nemam što reći osim što sanjam da jednom to doživim na drosini...
ronny1987
ronny1987
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.09.2010.
Poruka: 2.306
23. kolovoza 2013. u 08:44
ti nijemci nikak da se nauče da kod nas nemoju kaj tražit, još od četrdesetpete :)))

svaka čast i igračima, i navijačima, i upravi i svima... mogu vam samo reć da je meni, koji nemam veze sa vašim klubom, sinoć srce bilo puno... slavilo se i u zagrebu!

i padale su usporedbe benka sa batom živojinovićem hehe
[uredio ronny1987 - 23. kolovoza 2013. u 08:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.08.2013.
Poruka: 4
23. kolovoza 2013. u 08:44
LJudi moji...ja vam nemogu opisat koliko ste me odusevili razveselili na ovoj strani svjeta. Koliko mi je bilo tesko sto nemogu biti na utakmici najdrazeg kluba toliko mi je draze sto sam prenio svoju ljubav prema nasoj Rijeci svom sinu koji je i ovoga Cetvrtka trosio glasnice i za sebe i za mene na D tribini di je oduvjek bioo i njegov stari :). Utoliko mi je draze da je uspio osjetit onaj ponos onu navalu adrenalina kad tvoj klub pobjeduje u tako vaznoj utakmici kao sto je ova. Ja sam to osjetio pocetkom 80-tih. HVALA, IGRACIMA, TRENERU,MISKU, VOLPIJU....ma svima u klubu sto se ponovo osjecam tako ponosno na ovom kraju svjeta. FORZA FIUME.....ARMADA CANADA!!!!!!!
Umirovljenik
Umirovljenik
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.11.2008.
Poruka: 487
23. kolovoza 2013. u 08:45
Svaka čast.. To je borba , to je želja i zalaganje, posebno mi je za oko zapeo Tomečak...neka tako nastavi i mogao bi i do repke!!!!
BOG I HRVATI
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
23. kolovoza 2013. u 08:51
Roberto je napisao/la:
Pozdrav svima a posebno Igorinu na dobroj organizaciji i koordinaciji povorke s Trsata prema Kantridi 

Što se tiče utakmice... mogu sam reć da sam ponosan što sam Riječanin... nakon drugog gola Kvržića krenule su suze radosnice.... ova nogometna večer će mi ostat zauvijek u pamćenju kao jedna od najljepših u mom životu. 

Hvala svima koji su bili dio ovog spektakla, skupa smo ispisali još jednu sjajnu stranicu povijesti ovog kluba... mislim da mnogi uključujući mene nisu još svjesni da smo pobijedili peterostrukog prvaka Njemačke, bogat klub iza kojeg stoje jako moćni i bogati sponzori... 

Hvala svima ! Forza Fiume ! 
Vidi cijeli citat


Hvala kompa

Dakle jutro poslije srce je još uvijek prepuno sreće glava još tutnji.
Povorka......iznenadio sam se da nas se toliko nacrtalo.
UTAKMICA jooojj jel vam dovoljno da vam kažem da su emocije bile toliko jake da mi je sin kod drugog gola zaplakao od sreće.
Dečki FANTASTIČNI igra s mozgom i mudima i nije sad vrijeme za bilo koga izdvajat. Raspored držan.Igra je imala i glavu i rep. Švabe jesu imale inicijativu ali do zadnjih 15 minuta nisu ništa napravili a onda nas uhvatili na GALAMU 

Bio sam na Valladolidu,Madridu,Standardu ali niti jedna tekma nije bila ko ovo doslovno smo ih nosili,

ARMADA
OSTALE TRIBINE
ŠVABE

Nakon ovog sinoć UVJEREN SAM da se ove godine možemo potuć sa bilo kim (DINAMO, Europa Liga ) i da nemamo straha jer kad smo doveli Keka za trenera napokon smo KLUB S MUDIMA na terenu


George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. kolovoza 2013. u 09:02
odigrali smo pametno, da je malo više snage bili bi još opasniji
sve prilike njemaca, ako ne sve onda 90%, proizašle su iz naših neforsiranih pogrešaka ili dekoncetracije,ali nema veze
velika borba naših dečki nagrađena je velikim uspijehom,
imao je Stuttgart tri - četiri dobre prilike, ostalo su sve bili neki udarci ili daleko preko gola ili zagrijavanje za Vargića, stativa i zicer u prvom poluvremenu i tri opasne situacije u drugom to je sve od Stuttgarta
imali smo i mi zicer Benka u prvom, promašenu loptu od Kvržića i udarac glavom pored stative
Benku je nedostajao milimetar da glavom pospremi loptu u 46 minuti
treba nam još udaraca sa distance,
malo više fizike i spreme i bili bi još bolji

nego, da li je netko uopče primjetio sudca?? zašto ovakvo suđenje nije kod nas?
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.09.2012.
Poruka: 181
23. kolovoza 2013. u 09:04
Hvala svima za sinoć, jednostavno...srce mi je puno!! Onakva atmosfera, to je nešto što mi nitko ne može oduzeti! Bez obzira na uzvrat, ma možemo i 5 komada dobiti, ovo od sinoć mi ostaje zauvijek u sjećanju kao nešto neponovljivo! Hvala Rijeka!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.07.2013.
Poruka: 1.252
23. kolovoza 2013. u 09:12
sve je već rečeno o utakmici i atmosferi...al ja moram o sucu- E PA TAKO SE SUDI NAŠI DEBILI...samo Benku bi naši suci jučer sudili 15 faula u napadu, a ovaj nizozemac nije sudio ni jedan body-check i manje guranje....naši nenaviknuti igrači par puta stanu i čekaju faul a ono ništa....NOGOMET NIJE BALET
  • Najnovije
  • Najčitanije