Roberto je napisao/la:
Pozdrav svima a posebno Igorinu na dobroj organizaciji i koordinaciji povorke s Trsata prema Kantridi

Što se tiče utakmice... mogu sam reć da sam ponosan što sam Riječanin... nakon drugog gola Kvržića krenule su suze radosnice.... ova nogometna večer će mi ostat zauvijek u pamćenju kao jedna od najljepših u mom životu.
Hvala svima koji su bili dio ovog spektakla, skupa smo ispisali još jednu sjajnu stranicu povijesti ovog kluba... mislim da mnogi uključujući mene nisu još svjesni da smo pobijedili peterostrukog prvaka Njemačke, bogat klub iza kojeg stoje jako moćni i bogati sponzori...
Hvala svima ! Forza Fiume !

Vidi cijeli citat
Hvala kompa
Dakle jutro poslije srce je još uvijek prepuno sreće glava još tutnji.
Povorka......iznenadio sam se da nas se toliko nacrtalo.
UTAKMICA jooojj jel vam dovoljno da vam kažem da su emocije bile toliko jake da mi je sin kod drugog gola zaplakao od sreće.
Dečki FANTASTIČNI igra s mozgom i mudima i nije sad vrijeme za bilo koga izdvajat. Raspored držan.Igra je imala i glavu i rep. Švabe jesu imale inicijativu ali do zadnjih 15 minuta nisu ništa napravili a onda nas uhvatili na GALAMU
Bio sam na Valladolidu,Madridu,Standardu ali niti jedna tekma nije bila ko ovo doslovno smo ih nosili,
ARMADA



OSTALE TRIBINE



ŠVABE

Nakon ovog sinoć UVJEREN SAM da se ove godine možemo potuć sa bilo kim (DINAMO, Europa Liga

) i da nemamo straha jer kad smo doveli Keka za trenera napokon smo KLUB S MUDIMA na terenu