Uf, kakva noć.

Od ujutro sam imao osjećaj da ne može loše završiti, atmosfera je jednostavno bila predobra da nas jučer nešto spusti. Bilo je derbi navijača, čekajući u redu i kasnije po tribini sam čuo puno pizdarija, čak i elementarnog nepoznavanja nogometne igre, ali i svi oni bi se uključili u pjesmu kad bi Armada to povela. Osobno sam jako iznenađen, čini mi se da je bilo manje alealeaštine nego npr. protiv Dinama. Armadi najveće pohvale na odličnoj koreografiji i atmosferi.

Pohvaljuljem i navijače Stuttgarta, dopalo mi se njihovo navijanje.
Što se igre i rezultata tiče, bilo kakva pobjeda protiv člana Bundeslige je veličanstvena, ali beskrajno mi je žao zbog tog glupog gola koji smo primili, pogotovo jer je odlični Vargić obranio nekoliko izrazitijih šansi. Al' jebiga, ne može se više ništa promijeniti, ove sezone uostalom nismo poraženi pa ne vidim razlog zašto bi se to dogodilo u Stuttgartu.

Vargić briljantan, Marić siguran, Tomečak nevjerojatno uporan i borben, Maleš srce igre, Kvržić konstantan, Sharbini je klasa koja svako malo bljesne nekim potezom, Benko zvijer s kojom bi problema imali i puno jači stoperi. Malo manje su me oduševili Škarabot (sigurnije je izgledala ta strana s Tomečakom) i Močinić (ima on mota, ali je slab).
Sanjamo i dalje budni, napisao sam neki dan da ako pobijedimo neću spavati tjedan dana, sinoć je to krenulo, euforija me drži i svim srcem vjerujem da smo u četvrtak oko 20:00 sati članovi Europske lige. Forza Fiume!

Btw. Jel onaj UFO od policije ili je to kamera za prijenos/slike?