HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. kolovoza 2013. u 10:31
zoomii2 je napisao/la:
Jel ima neko sliku te koreografije? Naravno HRT nije prikaza. 
Vidi cijeli citat


http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Krepat-ma-ne-molat-Pogledajte-snimku-spektakularne-Armadine-koreografije
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 10:33
Uf sve me boli od noga do križa.

Šta reći više, štogod smislim bježi mi iz glave. Prvo mi prijatelja napalo 6 ultrasa s neba pa u rebra ali srećom sve je prošlo super, pa me dočekala topla piva prije tekme ono sami baksuzi u startu. Pa ona monstruoznost na istočnom ulazu ja sam mislio da je koncert a ne tekma koliko je ljudi bilo, ali eto napokon smo ušli na E nakon što me redar temeljito ispipao (izgleda da sam još uvijek zgodan ljudima) i smijali se komarcu na nebu. Inače po mojem poznavanju tehnologije taj komarac je "Aericam" kamera i košta između 2500$ do 12000$ sve radi jedne Rijeke. Ja rekoh aj dobro neka nas veliki brat gleda i gledam švabenzi kako stavljaju transparente i nađoh par naših sa hrvatskim zastavama, neka su došli. Onda su zagrmili jebote pas onaj njihov uvodni: "STUTTGART!" mi je kosti zatreso pomislih Armada će se morat potrudit oni nisu stajali do poluvremena odlični ritam odlično usklađeni ipak je tu razlika neka s ozbirom da su naše pjesme više baza talijansko/francuskih navijački a njihove inačice na 80te pop/rock uglavnom nebitno ali smo ih dobro trolali mi sa E na njihove pjesme (Forza Stuttgart e!). Što reći i o E, nikad dosad nisam takav štimung na E doživio svaku pjesmu smo popratili neki sa malo više sluha neki sa malo manje ali baš je bila neka familijarna atmosfera međusobno komentiranje, zajebavanje kao da se vidimo svaki dan. 

Kako utakmica krene ja sam svoj mali prostor pretvorio u jednu pepeljaru, čika za čikom, grizem nokte, 90 minuta stojim, userem se u bokserice svaki put kad vidim da imaju otvorenu rupu za šut ali Varga Isus skida lopte kao buhe. Prva prilika Rijeke pogodi golmana Stuttgarta u facu, jebem li te sretnog ali nema veze dođemo do prvih 45 minuta ja se rušim na stolicu. Ako nisam jedno 3 kile smršo i 10 cigareta popušio i baš si gledam kako bi valjalo prestat jer nisam veliki pušač, nikad nisam ih toliko u šutu skratio i kako Malboro košta 25 kuna. Drugo poluvrijeme mi stišćemo! Ajmooooo! Kvržić prolazi po desnoj strani kao nožem kroz putar, izmaltretirao je onog jadnog na lijevom beku Stuttgarta čak sam čuo da se odriče nogometa i ide u step plesanje jer mu se noge još miču od pokušaja da Kvržiću uzme loptu, pa povezivanje pa slanje na povratnu ali na povratnoj nikog nema veze. Gardovi su pali mi njih stišćemo oni nas i pras polukontra na Tomečaka koji lijevicom nađe Benka u trepavicu, a golman uzaludno radi pokušaj branjenja iako je to više ličilo na nekakav pederski skokić i 1-0. Ja padam sa stolice završavam red ispod sa skoro slomljenim vratom, atlasom i 3. kralješkom, ljudi skaču po tribini ja ne vjerujem, navijači Stuttgarta ne vjeruju, igrači njihovi možda čak i da i onda kreće prcanje navijača na što su se malkice naljutili. Igra se dalje stišću li ga stišću kao crnac silovatelj od 2 metra u dužinu i širinu kad uhvati svoju žrtvu, jebote nedaju nam disat a Varga im neda guštat. Kako brani stari moj nema šta nije spasio jebena hobotnica nevjerojatno! I napinju nijemci ali u životu nisam vidio bundesligaša sa tako lošim šutevima pa oni neznaju pucat, ako im Vedo ode ja stvarno neznam ko će njima golove zabijat. 60. i neka minuta Labadia vadi Harnika mi ne vjerujemo: "Jebote Harnika vadi, pa on im je najbolji igrač zašto stavlja juniora Maxima" Izgleda da što Harnik ima u šutu to Maxim ima u brzini ali bezuspješno opet polu kontra Kvržić - Benko - Kvržić podsjeća na onu Fegic - Matrljan - Fegic, Benko dodaje Kvržić posprema, 2-0, ja opet letim. Ako je prvi gol bio ludilo onda je drugi gol bio 9. krug pakla, nijemci nam jebu oca i mater i tetku, mi se smijemo, čudo. Ostali naši bez energije to se vidjelo morao je Kek mijenjati a koga kad mu fale krila, opet nijemci stišću i na koncu im ulazi krumpir. 2-1. Ma nije loše ajde!

I bez previše slavlja odlazimo sa stadiona, rutinski, kao da smo očekivali a i jesmo. Nijedan čak nije rekao: "Nevjerojatno ovo je čudo!" nego kao da smo svi skupa kolektivno znali da će sa takvim dobrim zalaganjem doći i rezultat što je došao ipak je lopta najpoštenija. Piva poslije je tako dobro sjela s obzirom da sam spržio glasnice što od deračine što od cigareta, a kad sam napokon u neko doba doma došao zaspao sam u onom momentumu dok je moje tijelo poljubilo krevet. Uf kakav dan, od sto problema na grbači nevjerojatno kako ti dobra partija nogometa može olakšati i učiniti te zadovoljnim barem na trenutak što je u našem nogometu zbilja rijetkost da pogledamo zbilja dobru partiju nogometa ali eto uspomena je tu, rezultat je tu ajmo dignut se za još jednu skalu i uć u te kurčeve skupine. Stuttgart nije bauk.

FF
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2004.
Poruka: 5.277
23. kolovoza 2013. u 10:46
domohomo je napisao/la:
rezultat je cudo i steta ovog gola na kraju,ali moj dojam je da su svabe puno jace od Rijeke i bojim se golijade u mrezi Vargica u uzvratu
Vidi cijeli citat


Istina da je tako izgledalo posebno na kraju ali ja se ne bi slozio.Prije bi rekao da se uvukao taj strah od velike pobjede u igrace pa su se par puta uvukli u misju rupu bez potrebe.

Nije Stuttgart toliko bolji od Rijeke koliko neki misle.Ovi najjaci timovi iz liga petice su dva koplja iznad timova poput Rijeke,Dinama,ceskih,poljskih itd. ali prosjecni timovi iz tih liga uopce nisu toliko jaci sto se vidi i po rezultatima gdje jedan Slovan Liberec nabije Udinese u gostima ili Esbjerg pobjedi St.Etiennea.

Jedna Borussia Dortmund nije samo puno jaca od Rijeke nego je i od Stuttgarta recimo.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2011.
Poruka: 718
23. kolovoza 2013. u 10:48
odlicna koreografija, vidi se da je ulozeno dosta truda.......samo šta će đubrad iz uefe odmah kaznu poslat
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 10:53
coco.bill je napisao/la:
odlicna koreografija, vidi se da je ulozeno dosta truda.......samo šta će đubrad iz uefe odmah kaznu poslat
Vidi cijeli citat



Slat će i Stuttgartu jer su jedno 15 baklji donijeli sa sobom.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
23. kolovoza 2013. u 11:01
Snimka koreografija

http://www.youtube.com/watch?v=OQ81fHOQyHg&sns=fb
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
23. kolovoza 2013. u 11:02
Šta reći osim SJAJNO.Ne da sam zadovoljan nego sam i prezadovoljan.Ne pobjeđuje se bundesligaš svaki dan u našem slučaju prošlo je dugih 29 godina od skalpa nekom velikom klubu.

Atmosfera ,očekivao sam neku kamilicu,ali stvarno su svi dali sve od sebe sa navijanjem,kao i igrači na terenu.

Najzaslužniji za pobjedu je definitivno Vargić,toliko obranjenih zicera nisam vidio od Tafre.

Prije svega hvala Miškoviću jer svima je jasno da ebz njega ovo nebi bilo moguće,pa onda najboljem treneru u našoj ligi,te igračima jer onaj osječaj sreće se teško može opisati riječima.

Gol smo dobili jer smo se previše uvukli u krilo Vargiću ali i ovi su stvarno opasni i dobri.

Šanse nam sad malo rastu i sad sa onih 80-20,smo došli na nekih 70-30,da nismo dobili gol bi bilo 50-50

ne slažem se da nismo imali snage,ova momčad ima snage i dobro je pripremljena,ali joj nedostaje više ovakvih utakmica sa ovim tempom,.nemožeš igrati svaki vikend u dizelaškom tempu i onda odjednom biti brži i sa više snage od bundesligaša koji tako igraju svaka 3 dana.

Moram,ali baš moram pohvalit MOĆOTA,jučer je prvi put njegovim ulaskom Rijeka imala koristi u jednoj važnoj utakmici,po meni je unio tu dozu lucidnosti na kraju krajeva akcija za prvi gol je krenula njegovom sjajnom loptom.ali se slažem da mora raditi na masi.

jedna zanimljivost,nakon našeg gola za 1-0 i skandiranja tko ne skače taj za Stuttgart je,ja se okrenem i pogledam prema policijskoj marici,a marica podrhtava i njiše se lijevo-desno ,očito je i ekipa u marici bodrila klub na svoj način,vrh


[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 23. kolovoza 2013. u 11:20]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. kolovoza 2013. u 11:03
Hvala Kek, hvala Benko, hvala Kvrzicu, hvala Vargicu, hvala Rijeko na ovoj pobjedi.
Tako sam sretan da to nemogu opisati rijecima, sve sto mogu reci je It´s more than a feeling
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 11:08
Hahaha a jaki su mi navijači Stuttgarta na njihovom forumu kažu da su toliko razočarani da ih možda na uzvrat dođe 10 000. 

Razlike u strasti između sjevera i juga 
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
  • Najnovije
  • Najčitanije