HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2008.
Poruka: 10.838
23. kolovoza 2013. u 11:09
Evo Riječani, nisam ništa htio pisati prije utakmice, a sada ću vam samo od srca čestitati .... prošao sam zadnjih godina i legendarni Wembley i dva europska prvenstva, al ono što sam jučer doživio na Kantridi je nešto posebno, jednostavno fantastično .... bio sam užasno sretan i mogu samo zamisliti kako se vi osjećate .... zato još jednom, ČESTITKE !
[uredio damy - 23. kolovoza 2013. u 11:10]
Tab
Tab
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2013.
Poruka: 912
23. kolovoza 2013. u 11:09
bhoys je napisao/la:

Benko je zaslužio poziv prije Kalinića te ga se trebalo nagraditi za dobru formu pozivom već za Lihtenštajn, a na vrata polako kucaju Maleš, Kvržić, a i Vargić je blizu.
!
Vidi cijeli citat


vidim da mnogi ovdje pišu,ali Zoran Kvržić je reprezentativac BiH
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. kolovoza 2013. u 11:10
Zaboravio sam ranije napisati, jučer sam na Kantridu išao sa starim šalom iz '98 koji ide na utakmice samo u posebnim prilikama, da mu se sreća na istroši. Zadnji put prije jučer je bio lani protiv Dinama na onih 3:0. I dalje me dobro služi, posudim ga nekome tko će u Stuttgart, ja na žalost ne mogu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
23. kolovoza 2013. u 11:18
Evo tek san sad uspia vidit video koreografije 
Svaka cast, ovo je najbolja koreografija napravljena na nasin prostorima... Niste svjesni koliko je ono tesko i komplicirano za izvest! Uvik ste bili avangarda u koreo, i jebeno ste podigli ljestvicu ovaj put!
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. kolovoza 2013. u 11:23
Na ovakvim utakmicama je jako teško pratiti igru općenito,a kamoli još igrače pojedinačno i neznam za vas,al mene je mali Lešković jučer oduševio-mislim da to još nitko nije spomenuo.Fenomenalno je odigrao(kao i cijela ekipa,naravno).
Velika hvala Osijeku i Osječanima na ova 4 igrača,mislim da se taj paket polako ali sigurno pretvara u jedan od najboljih poteza svih prijelaznih rokova u povijesti.
...ti si nam najveća radost...
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
23. kolovoza 2013. u 11:26
Evo ona mala eksluziva.


Mišković kupio i uredio kuću za Volpija kod Panorame ispod Lidla,te mu je to poklon za rođendan koji mu dolazi.

Zašto je to zanimljivo za nas?Iz više razloga,znači da bi Volpi dugoročno mogao biti ovdje,da će češće boraviti a samim tim i ono najvažnije i koja kunica više u proračunu
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 11:31
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Evo ona mala eksluziva.


Mišković kupio i uredio kuću za Volpija kod Panorame ispod Lidla,te mu je to poklon za rođendan koji mu dolazi.

Zašto je to zanimljivo za nas?Iz više razloga,znači da bi Volpi dugoročno mogao biti ovdje,da će češće boraviti a samim tim i ono najvažnije i koja kunica više u proračunu
Vidi cijeli citat



To je super vijest ali di je Panorama?
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
23. kolovoza 2013. u 11:34
NewFriiiikan je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Evo ona mala eksluziva.


Mišković kupio i uredio kuću za Volpija kod Panorame ispod Lidla,te mu je to poklon za rođendan koji mu dolazi.

Zašto je to zanimljivo za nas?Iz više razloga,znači da bi Volpi dugoročno mogao biti ovdje,da će češće boraviti a samim tim i ono najvažnije i koja kunica više u proračunu
Vidi cijeli citat



To je super vijest ali di je Panorama?
Vidi cijeli citat


iznad Preluke ona cesta prema gore  šta vodi na Matulje

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. kolovoza 2013. u 11:35
Pametno odabrana pozicija... Nek se Volpi jos vise zaljubi u Kvarner 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 11:38
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
NewFriiiikan je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Evo ona mala eksluziva.


Mišković kupio i uredio kuću za Volpija kod Panorame ispod Lidla,te mu je to poklon za rođendan koji mu dolazi.

Zašto je to zanimljivo za nas?Iz više razloga,znači da bi Volpi dugoročno mogao biti ovdje,da će češće boraviti a samim tim i ono najvažnije i koja kunica više u proračunu
Vidi cijeli citat



To je super vijest ali di je Panorama?
Vidi cijeli citat


iznad Preluke ona cesta prema gore  šta vodi na Matulje

Vidi cijeli citat



Ti boga...i ja bi kuću tamo 
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
  • Najnovije
  • Najčitanije