Šta reći osim SJAJNO.Ne da sam zadovoljan nego sam i prezadovoljan.Ne pobjeđuje se bundesligaš svaki dan u našem slučaju prošlo je dugih 29 godina od skalpa nekom velikom klubu.
Atmosfera

,očekivao sam neku kamilicu,ali stvarno su svi dali sve od sebe sa navijanjem,kao i igrači na terenu.
Najzaslužniji za pobjedu je definitivno Vargić,toliko obranjenih zicera nisam vidio od Tafre.
Prije svega hvala Miškoviću jer svima je jasno da ebz njega ovo nebi bilo moguće,pa onda najboljem treneru u našoj ligi,te igračima jer onaj osječaj sreće se teško može opisati riječima.
Gol smo dobili jer smo se previše uvukli u krilo Vargiću ali i ovi su stvarno opasni i dobri.
Šanse nam sad malo rastu i sad sa onih 80-20,smo došli na nekih 70-30,da nismo dobili gol bi bilo 50-50
ne slažem se da nismo imali snage,ova momčad ima snage i dobro je pripremljena,ali joj nedostaje više ovakvih utakmica sa ovim tempom,.nemožeš igrati svaki vikend u dizelaškom tempu i onda odjednom biti brži i sa više snage od bundesligaša koji tako igraju svaka 3 dana.
Moram,ali baš moram pohvalit MOĆOTA,jučer je prvi put njegovim ulaskom Rijeka imala koristi u jednoj važnoj utakmici,po meni je unio tu dozu lucidnosti na kraju krajeva akcija za prvi gol je krenula njegovom sjajnom loptom.ali se slažem da mora raditi na masi.
jedna zanimljivost,nakon našeg gola za 1-0 i skandiranja tko ne skače taj za Stuttgart je,ja se okrenem i pogledam prema policijskoj marici,a marica podrhtava i njiše se lijevo-desno

,očito je i ekipa u marici bodrila klub na svoj način,vrh

[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 23. kolovoza 2013. u 11:20]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena