HNK Rijeka 2013/2014

randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
23. kolovoza 2013. u 09:21
šteta za primljeni gol na kraju, i zbor Rijeke i zbog mene na kladionici (0-2 golova ), ali nevezano za revanš, ovo je vrijedan rezultat. Za sticanje pobjedničkog mentaliteta ovakve utakmice su suvo zlato.

Nadam se da ćete u revanšu izdržati 
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.08.2010.
Poruka: 522
23. kolovoza 2013. u 09:26
George Bush je napisao/la:
odigrali smo pametno, da je malo više snage bili bi još opasniji
sve prilike njemaca, ako ne sve onda 90%, proizašle su iz naših neforsiranih pogrešaka ili dekoncetracije,ali nema veze
velika borba naših dečki nagrađena je velikim uspijehom,
imao je Stuttgart tri - četiri dobre prilike, ostalo su sve bili neki udarci ili daleko preko gola ili zagrijavanje za Vargića, stativa i zicer u prvom poluvremenu i tri opasne situacije u drugom to je sve od Stuttgarta
imali smo i mi zicer Benka u prvom, promašenu loptu od Kvržića i udarac glavom pored stative
Benku je nedostajao milimetar da glavom pospremi loptu u 46 minuti
treba nam još udaraca sa distance,
malo više fizike i spreme i bili bi još bolji

nego, da li je netko uopče primjetio sudca?? zašto ovakvo suđenje nije kod nas?
Vidi cijeli citat


pa to je sudac kakvog več dugo nisam videl pušta pravu mušku igru,bilo je nekih sitnih pogreška ali uglavnom sve dobro, vidi se da ne sudi baš sitne kontakte i ne pada na glumu i tetralnost
mbule
mbule
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 4.115
23. kolovoza 2013. u 09:29
I jos ne trpi prigovore, vidjelo se to najbolje kada je Cacau dobio zuti radi silnog mahanja rukicama, jedina zamjerka je nepotrebni zuti za Kvrzica, jer ne vidim da je tu bilo neke namjere za prekrsaj, jos pred Stuttgartovim kaznenim prostorom... Uglavnom, sudenje za pozeljeti (iako je meni gol Švaba u najmanju ruku dvojben)
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
23. kolovoza 2013. u 09:37
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Rijeka
Rijeka
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2003.
Poruka: 709
23. kolovoza 2013. u 09:38
Glavni je fino odsudio, mozda je trebao suditi jedan očiti faul na vrhu njihovog prostora u drugom poluvremenu, ali pomocni pred A,B,C tribinama katastrofalan... nista sam nije reagirao, samo cekao glavnog...
nerviraju me moralisti, oružje prilagoditi protivniku, a ne sebi pucati u nogu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. kolovoza 2013. u 09:47
Uf, kakva noć.

Od ujutro sam imao osjećaj da ne može loše završiti, atmosfera je jednostavno bila predobra da nas jučer nešto spusti. Bilo je derbi navijača, čekajući u redu i kasnije po tribini sam čuo puno pizdarija, čak i elementarnog nepoznavanja nogometne igre, ali i svi oni bi se uključili u pjesmu kad bi Armada to povela. Osobno sam jako iznenađen, čini mi se da je bilo manje alealeaštine nego npr. protiv Dinama. Armadi najveće pohvale na odličnoj koreografiji i atmosferi. Pohvaljuljem i navijače Stuttgarta, dopalo mi se njihovo navijanje.

Što se igre i rezultata tiče, bilo kakva pobjeda protiv člana Bundeslige je veličanstvena, ali beskrajno mi je žao zbog tog glupog gola koji smo primili, pogotovo jer je odlični Vargić obranio nekoliko izrazitijih šansi. Al' jebiga, ne može se više ništa promijeniti, ove sezone uostalom nismo poraženi pa ne vidim razlog zašto bi se to dogodilo u Stuttgartu. Vargić briljantan, Marić siguran, Tomečak nevjerojatno uporan i borben, Maleš srce igre, Kvržić konstantan, Sharbini je klasa koja svako malo bljesne nekim potezom, Benko zvijer s kojom bi problema imali i puno jači stoperi. Malo manje su me oduševili Škarabot (sigurnije je izgledala ta strana s Tomečakom) i Močinić (ima on mota, ali je slab).

Sanjamo i dalje budni, napisao sam neki dan da ako pobijedimo neću spavati tjedan dana, sinoć je to krenulo, euforija me drži i svim srcem vjerujem da smo u četvrtak oko 20:00 sati članovi Europske lige. Forza Fiume!

Btw. Jel onaj UFO od policije ili je to kamera za prijenos/slike?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2013.
Poruka: 29
23. kolovoza 2013. u 10:10
rezultat je cudo i steta ovog gola na kraju,ali moj dojam je da su svabe puno jace od Rijeke i bojim se golijade u mrezi Vargica u uzvratu
ronny1987
ronny1987
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.09.2010.
Poruka: 2.306
23. kolovoza 2013. u 10:12
ne pratim rijeku baš previše pa me zanima kakav je inače taj močinić? sinoć otkad je ušao je bio praktički igrač manje za rijeku, a i indirektan je krivac za primljeni gol. njegov je igrač pucao/dodavao onu loptu koju je vedo pospremio u gol... a ovaj ne da mu nije bio u bloku, neg ga je ostavio potpuno samog, bio 2 metra iza njega :/
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. kolovoza 2013. u 10:27
Mali Močinić je jako motoričan igrač, lijepo se kreće i sposoban je igrati box-to-box, ali njegov osnovni problem je nedostatak fizičke snage, njega se odnosi u duelima i to ne može sakriti ni u HNL-u, a kamoli protiv Švaba. Jako bih volio da s vremenom nekako nadoknadi taj zaostatak, ali sve mi se čini da će on ići na listu onih nerealiziranih potencijala.

Što se suđenja tiče nemam puno zamjerki, glavni je bio ok, ali taj pomoćni mi je zbilja dizao tlak, on ne maše za koga je aut na njegovoj strani nego čeka da glavni pokaže, pa onda u jednom trenutku glavni pokazuje faul za Stuttgart negdje na sredini, a taj pomoćni pokazuje da je faul za nas (Benko je bio u tom kontaktu pa je pokazivao glavnom da on sudi jedno, a pomoćni drugo). To su sitnice, ali unesu malo nervoze.
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. kolovoza 2013. u 10:28
Jel ima neko sliku te koreografije? Naravno HRT nije prikaza. 
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
  • Najnovije
  • Najčitanije