HNK Rijeka 2013/2014

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
23. kolovoza 2013. u 15:07
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Da je onaj drugi dirao loptu prije Ibiševića, bilo bi zaleđe ali ovako nije. To je ono tkz. pasivno zaleđe, to se sada ne svira, makar na kraju odluka ovisi o sucu. Da je dignuo zastavicu, imao bi razloga...
Vidi cijeli citat


neznam jesi li primjetio ili netko drugi,ali ja sam imao savršen pogled prema pomočniku,i smrad se nećkao bi li digao ili zastavicu ili ne,ruka mu je onako trzala,pa se pogledavao sa glavnim sucem,mi se deremo diži,diži,ali nažalost ostala je spuštena.


Koliko sam emotivno proživio utakmicu,i same golove govori jedna stvar.Znači,uvijek,ali baš uvijek kad Rijeka da gol ja prvo gledam pomočnog suca jel digao zastavicu,jučer me toliko opralo nakon gola da sam zaboravio na suce,sva sranja i jednostavno slavio sa svojima na tribini

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
23. kolovoza 2013. u 15:10
[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 23. kolovoza 2013. u 15:10]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. kolovoza 2013. u 15:20
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Da je onaj drugi dirao loptu prije Ibiševića, bilo bi zaleđe ali ovako nije. To je ono tkz. pasivno zaleđe, to se sada ne svira, makar na kraju odluka ovisi o sucu. Da je dignuo zastavicu, imao bi razloga...
Vidi cijeli citat


neznam jesi li primjetio ili netko drugi,ali ja sam imao savršen pogled prema pomočniku,i smrad se nećkao bi li digao ili zastavicu ili ne,ruka mu je onako trzala,pa se pogledavao sa glavnim sucem,mi se deremo diži,diži,ali nažalost ostala je spuštena.


Koliko sam emotivno proživio utakmicu,i same golove govori jedna stvar.Znači,uvijek,ali baš uvijek kad Rijeka da gol ja prvo gledam pomočnog suca jel digao zastavicu,jučer me toliko opralo nakon gola da sam zaboravio na suce,sva sranja i jednostavno slavio sa svojima na tribini

Vidi cijeli citat

Bio sam predaleko od suca tako nisam vidio, ali vjerujem ti jer je došlo do zastoja jedno jedno 10 sekundi i tek onda je pokazano prema centru.

Šteta, 2:0 bi bio mega rezultat, ali i ovako je dobro.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
23. kolovoza 2013. u 15:24
Moram još jednom napisati

Benko je dodao


Nakon gola za 2-0 nisam se derao gooool,nego "dodao je,dodao je,jel moguće on je dodao"

Benko ako čitaš
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2012.
Poruka: 788
23. kolovoza 2013. u 15:32
Rijeka će izgraditi novi stadion ali isto je bitno da u sklopu njega bude trening kamp za omladinski pogon. Omladinska škola je slijedeći cilj da se izbacuju igraču za 1. momčad. Nakon izgradnje novog stadiona Kantridu treba prenamijeniti za druge sadržaje jer je to iznimno atraktivno zemljište i Grad može dio novca od toga zemljišta uložiti u klub kroz dokapitalizaciju (Grad ima 25% dionica)
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
23. kolovoza 2013. u 15:37
Cho30 je napisao/la:
Rijeka će izgraditi novi stadion ali isto je bitno da u sklopu njega bude trening kamp za omladinski pogon. Omladinska škola je slijedeći cilj da se izbacuju igraču za 1. momčad. Nakon izgradnje novog stadiona Kantridu treba prenamijeniti za druge sadržaje jer je to iznimno atraktivno zemljište i Grad može dio novca od toga zemljišta uložiti u klub kroz dokapitalizaciju (Grad ima 25% dionica)
Vidi cijeli citat


Sta nije rijeseno pitanje kampa na Rujevici?
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.011
23. kolovoza 2013. u 15:39
kvarner87 je napisao/la:
Cho30 je napisao/la:
Rijeka će izgraditi novi stadion ali isto je bitno da u sklopu njega bude trening kamp za omladinski pogon. Omladinska škola je slijedeći cilj da se izbacuju igraču za 1. momčad. Nakon izgradnje novog stadiona Kantridu treba prenamijeniti za druge sadržaje jer je to iznimno atraktivno zemljište i Grad može dio novca od toga zemljišta uložiti u klub kroz dokapitalizaciju (Grad ima 25% dionica)
Vidi cijeli citat


Sta nije rijeseno pitanje kampa na Rujevici?
Vidi cijeli citat

Je cim rijese pravne gluposti,krece izgradnja.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2012.
Poruka: 788
23. kolovoza 2013. u 15:39
kvarner87 je napisao/la:
Cho30 je napisao/la:
Rijeka će izgraditi novi stadion ali isto je bitno da u sklopu njega bude trening kamp za omladinski pogon. Omladinska škola je slijedeći cilj da se izbacuju igraču za 1. momčad. Nakon izgradnje novog stadiona Kantridu treba prenamijeniti za druge sadržaje jer je to iznimno atraktivno zemljište i Grad može dio novca od toga zemljišta uložiti u klub kroz dokapitalizaciju (Grad ima 25% dionica)
Vidi cijeli citat


Sta nije rijeseno pitanje kampa na Rujevici?
Vidi cijeli citat


U Hrvatskoj ništa nije rješeno dok se ne dobije uporabna dozvola.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2012.
Poruka: 788
23. kolovoza 2013. u 15:41
Stadion i kamp trebaju biti klupski jer grad nema novaca za takve investicije, a Volpi sigurno ima.
  • Najnovije
  • Najčitanije