iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Da je onaj drugi dirao loptu prije Ibiševića, bilo bi zaleđe ali ovako nije. To je ono tkz. pasivno zaleđe, to se sada ne svira, makar na kraju odluka ovisi o sucu. Da je dignuo zastavicu, imao bi razloga...
Vidi cijeli citat
neznam jesi li primjetio ili netko drugi,ali ja sam imao savršen pogled prema pomočniku,i smrad se nećkao bi li digao ili zastavicu ili ne,ruka mu je onako trzala,pa se pogledavao sa glavnim sucem,mi se deremo diži,diži,ali nažalost ostala je spuštena.
Koliko sam emotivno proživio utakmicu,i same golove govori jedna stvar.Znači,uvijek,ali baš uvijek kad Rijeka da gol ja prvo gledam pomočnog suca jel digao zastavicu,jučer me toliko opralo nakon gola da sam zaboravio na suce,sva sranja i jednostavno slavio sa svojima na tribini
Bio sam predaleko od suca tako nisam vidio, ali vjerujem ti jer je došlo do zastoja jedno jedno 10 sekundi i tek onda je pokazano prema centru.
Šteta, 2:0 bi bio mega rezultat, ali i ovako je dobro.