HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
23. kolovoza 2013. u 14:33
kriticar je napisao/la:
Nije ta fizicka sprema samo posljedica treninga, prvenstveno se radi o dobrom skautingu i procesu selekcije di jedan Mocinic nikad nece doc niti u priliku da zaigra Bundesligu, a nasi klubovi se moraju krpat sa daj sta das pa u istoj ekipi ima 2-3 igraca koji mogu igrat Bundesligu sta se tice fizikalija, 3-4 za Cvajtu i 3-4 sta nisu za ozbiljan nogomet. Po meni ste vi najveci posal napravili upravo u podizanju fizickog nivoa svoje ekipe, za hrvatske prilike je to jako dobro i mocno i niko vas nece izmlatit i izgurat s terena, ali protiv bundesligasa di NIJEDAN igrac nije ispod nivoa neki igraci izgledaju smijesno, ko Skarabot, Mocinic, Alispahic...
Vidi cijeli citat

Što fali toliko Močiniću jučer je dobro izgledao kad je ušao, dosta se izgradio fizički u zadnjih godinu dana.
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. kolovoza 2013. u 14:35
Alispahić i protiv slabijih ekipa, ne može nikoga pretrčati jer je on ipak igrač koji je rođen u krivo vrijeme (nešto poput Kranjčara). Ali ima tu loptu, mogao bi biti recimo naš Riquelme da je malo sreće. Naravno u HNL-u, vani nema što tražiti, bar na visokoj razni.

Močinić još puno može napredovati, i Modrić je svojevremeno izgledao sav nikakav, ali čovjek se dignuo. Ne kažem da je on njegova klasa jer nije ali može izrasti u potpuno dobrog igrača.

Škarabot je ok igrač za HNL, i slažem se da nije za nešto više ali jučer je bio sasvim korektan (on ispred ima Anasa koji se baš ne ubija iza u obrani i često je ostavljen 2v1) a i ozlijeđen je bio, tako da nije 100%.

Kad smo već kod Nijemaca, oni svi igraju visoki pritisak i imaju snage za 5 dana trčati, ali meni su uvijek bili sumnjivi. Ali to je za drugu temu.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
kriviput74
kriviput74
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.09.2011.
Poruka: 318
23. kolovoza 2013. u 14:45
Samo jedan kometarcic ,da je pao takav gol za Stuttgarr u HNL u svi bi srali da je zaledje .
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
23. kolovoza 2013. u 14:47
kriviput74 je napisao/la:
Samo jedan kometarcic ,da je pao takav gol za Stuttgarr u HNL u svi bi srali da je zaledje .
Vidi cijeli citat


Imaš pravo... ali situacija je bila zajebana jer je i onaj igrač iz zaleđa iša na loptu.

Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
23. kolovoza 2013. u 14:50
šta reći o jučerašnjoj utakmici...ništa, sve je rečeno...ovo ću pamtiti dok sam živ, one trenutke kad Benko i Kvržić zabijaju golove i kad stadion doslovno eksplodira..šta god da bilo u Stuttgartu ja sam već sada sretan kad sam ovo jučer doživio...to je NEPROCJENJIVOOOO...za ovakve trenutke se jednostavno živi..čini mi se da smo jučerašnjom utakmicom naplatili barem malo dugogodišnjeg čemera i jada i da smo na neki način nagrađeni za vjernost u dobru i zlu (jbt koda o braku govorim)...pozdrav i navijačima ostalih klubova koji su jučer svim srcem bili uz nas...ŽIVILI
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. kolovoza 2013. u 14:50
kriviput74 je napisao/la:
Samo jedan kometarcic ,da je pao takav gol za Stuttgarr u HNL u svi bi srali da je zaledje .
Vidi cijeli citat


Pa i je zalede... Nije vazno da li je onaj igrac koji je bio u zaledu taknuo loptu ili ne, ali je lopta isla u njegovom smjeru u mogao je utjecati na razvoj igre... Cisto zalede
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. kolovoza 2013. u 14:51
RobiRi je napisao/la:
kriviput74 je napisao/la:
Samo jedan kometarcic ,da je pao takav gol za Stuttgarr u HNL u svi bi srali da je zaledje .
Vidi cijeli citat


Pa i je zalede... Nije vazno da li je onaj igrac koji je bio u zaledu taknuo loptu ili ne, ali je lopta isla u njegovom smjeru u mogao je utjecati na razvoj igre... Cisto zalede
Vidi cijeli citat

Ali on nije dirao loptu, i nije dao do znanja da želi igrat s njom. Nema zaleđa.
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.011
23. kolovoza 2013. u 14:53
RobiRi je napisao/la:
kriviput74 je napisao/la:
Samo jedan kometarcic ,da je pao takav gol za Stuttgarr u HNL u svi bi srali da je zaledje .
Vidi cijeli citat


Pa i je zalede... Nije vazno da li je onaj igrac koji je bio u zaledu taknuo loptu ili ne, ali je lopta isla u njegovom smjeru u mogao je utjecati na razvoj igre... Cisto zalede
Vidi cijeli citat


Promjenili su pravila mislim jos prosle sezone,ili ove nisam siguran uglavnom igrac nije u zaledu ako ne dira loptu.
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
23. kolovoza 2013. u 14:54
zaleđe je,jer onaj je igrač i više nego utjecao na igru,ali nema smisla o tome kmečati sad

Iako moram pohvalit suce suđenje glavnog suca j bilo maestralno.njega nije jebalo tko je tko,tko je veći/bogatiji klub samo je vidio crveni-bijeli dres i takvi suci uspjevaju u karijeri.

zašto nemožemo to vidjet od naših sudaca neznam,tu mušku igru da puste,pa Benku je sviran jedan ili nijedan faul na utakmici,a u Hnl bi bio svirano 10.
[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 23. kolovoza 2013. u 14:55]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. kolovoza 2013. u 15:01
Da je onaj drugi dirao loptu prije Ibiševića, bilo bi zaleđe ali ovako nije. To je ono tkz. pasivno zaleđe, to se sada ne svira, makar na kraju odluka ovisi o sucu. Da je dignuo zastavicu, imao bi razloga...
[uredio Mr. Pennypacker - 23. kolovoza 2013. u 15:02]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
  • Najnovije
  • Najčitanije