jbt, vrh.... sto sam rijecit
dok sam poslozio dojmove i emocije u glavi, sve je vec napisano a i zaboravio sam pa mozda kasnije

par crtica
sudac nevidljiv, zasto mi u prvenstvu ne mozemo imati takve suce
navijali svi, ali bas svi, strava
njemacki navijaci isto dobro drzali ritam navijanja, bilo je svega, od istetoviranih mrmana do obitelji s malom djecom u dresovima, tako su se nekako i podjelili u ona dva sektora
cugali smo u rivijeri kada su svabe prosli pod pratnjom, isli s mora se presvuci za tekmu u buseve, zapamtio dva ogromna istetovirana buzdovana, jedan se kreveljio i zaletavao, kasnije zavrsio u marici, izgleda da se uspio zaletiti.
Surfajuci prije utakmice po njihovim forumima bas sam na sliku s njima naletio
buzdovani posvaduše


Sto vise reci za tekmu
FF i neka potraje
[uredio ri5gile - 23. kolovoza 2013. u 13:52]