HNK Rijeka 2013/2014

mololongo
mololongo
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2013.
Poruka: 220
23. kolovoza 2013. u 13:16
https://www.youtube.com/watch?v=cculcgZkpJ8

fur Tomečak achtung, ACHTUNG !!!! Kein abseits kein abseits Benko...Ulreich... und jetzt its zwei zum null..

Damir Kreilach uno di noi
kee
kee
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.10.2009.
Poruka: 153
23. kolovoza 2013. u 13:16
pitanje za HTV: zar Rijeka nije zaslužila analizu iz studija, nakon utakmice, pa makar i sa Rankom Stojanac, i mišljenje Matea Beusana, ili je to dokaz da nisu svi jednaki
javasluk
javasluk
Mali dioničar
Pristupio: 27.05.2010.
Poruka: 8.718
23. kolovoza 2013. u 13:29
kee je napisao/la:
pitanje za HTV: zar Rijeka nije zaslužila analizu iz studija, nakon utakmice, pa makar i sa Rankom Stojanac, i mišljenje Matea Beusana, ili je to dokaz da nisu svi jednaki
Vidi cijeli citat


Nisam HTV, ali nisu svi jednaki, to je odavno potvrđeno, još devedesetih. Ja to objašnjavam time da su većina vodečih odnosno svi ljudi na HTV-u ili dinamovci ili hajdukovci i ostali im ne znače previše. To je vidljivo iz aviona........... ali jako jako sam razočaran bio sredinom devedesetih kad sam spoznao da je stvaranjem nove države nogomet po medijima čak nepravedniji nego prije 1990.g. čak se počelo i "reketirati" za "afirmativno pisanje" kako drugačije to objasniti.

Uhhhhhhhh imalo bi se o tome još mnogo pisati o tim HTV-ovim tretiranjima, ali ovakvo ponašanje im je kontraproduktivno, jer ovako se samo stvara prostor za da po lokalnim tv postajama proizvode isključivo baš "navijačke" znači pristrane i nobjektivne emisije i priloge, a time se samo još više zakuha, samo još više nabriješ zapostavljene!

Samo kao podsjetnik na nakaradu HTV iz devedesetih, dok je Hajduk igrao pretkola s Legijom i Panatinaikosom i 1996. Croatia protiv onih nekih Rusa, išle su normalne špice pred utakmicu, a onda 1997.g. u pola ljeta, što je tada bilo neuobičajeno, nije se uopće prakticiralo za razliku od danas, Canjuga prije Croatia-Partizan "sredio" da se utakmica pretkola u studiu HTV-a vodi u scenografiji i špicama LP-a. Danas je drugo, danas mislim da sve tv kuće puštaju UEFA-ine službene špice, dok je ono bilo Canjugino igranje ili tako nešto slično.......

[uredio javasluk - 23. kolovoza 2013. u 13:40]
Samo Cibalia!
ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
23. kolovoza 2013. u 13:50
jbt, vrh....    sto sam rijecit
dok sam poslozio dojmove i emocije u glavi, sve je vec napisano a i zaboravio sam pa mozda kasnije

par crtica
sudac nevidljiv, zasto mi u prvenstvu ne mozemo imati takve suce
navijali svi, ali bas svi, strava
njemacki navijaci isto dobro drzali ritam navijanja, bilo je svega, od istetoviranih mrmana do obitelji s malom djecom u dresovima, tako su se nekako i podjelili u ona dva sektora
cugali smo u rivijeri kada su svabe prosli pod pratnjom, isli s mora se presvuci za tekmu u buseve, zapamtio dva ogromna istetovirana buzdovana, jedan se kreveljio i zaletavao, kasnije zavrsio u marici, izgleda da se uspio zaletiti.
Surfajuci prije utakmice po njihovim forumima bas sam na sliku s njima naletio

buzdovani posvaduše





Sto vise reci za tekmu

FF i neka potraje
[uredio ri5gile - 23. kolovoza 2013. u 13:52]
neostik je sranje
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
23. kolovoza 2013. u 13:50
http://gol.dnevnik.hr/clanak/hnl/koreografija-u-tri-dijela-impresivna-snimka-s-rijeckih-stijena---299723.html
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
23. kolovoza 2013. u 13:51
Ma jebo HTV jučer kad god sam vidio jednog od tih majmuna samo pitanj/konstatacija

ŠTA JE PEDERI SAD VAM JE I RIJEKA DOBRA a oni samo kisele napuhane face skreću poglede SRAMOTA
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. kolovoza 2013. u 14:08
Močo je vrhunski uposlio Tomečaka prije centaršuta, to je ono što nam je falilo čitavu utakmicu. Samo malo mirnoće u sredini. Većinom se to izbijalo nebu pod oblake. Kad se skupi malo hrabrosti, jasno se vidi da se može igrati s njima. Malo su dečki bili impresionirani na početku, iako da je ona Benkova ušla, tko zna kako bi utakmica tekla. Desna strana nam je bila fenomenalna, tu i je bila šansa zapravo jer je onaj Molinaro rupa. Zanimljivo kako su najopasniji bila na početku prvog i drugog poluvremena.

Sreća ili ne, ja sam rekao da mi jedino možemo dobiti utakmicu ovako, bunker pa svoje šanse iskoristiš a golman ti radi čuda. Oni su jači, prvenstveno kondicijski gledano, ne radi se o tome da li je Ugo kriv ili ne, jedno je igrati svaki tjedan u tempu Bundeslige, i pripremati se za takav tempo cijeli život, a jedno je pripremati se za ritam u HNL-u. Makar po primjeru Benka se vidi kako se čovjek digao pod Ugom. Znači može se ako se hoće, ali opet do neke granice.
Jedino me jučer naživcirao Boras, čovjek uđe u 80 i nekoj i ne može napraviti dva šprinta gore dole.

Iskreno kad je Kek izvadio i Mehu i Anasa (s razlogom jer su bili najgori jučer, prvenstveno fizički su pali a i nisu radili ono što su trebali, iznjeti loptu, dati mirnoću u vezni red) mislio sam teško ćemo do gola (jer u igri je bilo ipak 3 def. vezna + Močo) ali eto otvorilo se ne jednom nego čak dva puta. Sreća je jučer pratila hrabre. Sad ići gore pa što bude bude.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 338
23. kolovoza 2013. u 14:22
javasluk je napisao/la:
ajde sad kad su se malo slegle emocije, recite vi meni Ranko Stojanac, je li se to meni čini ili ne ali kao da taj kvalitetno "povuče"? Jučer je djelovao prilično nacvrckan,  nije mogao izgovroriti krstanović i još mnogo drugih riječi, a i ovako logika redosljeda riječi je ukazivala. Ne bi to pitao ali iste karakteristike sam primjetio i u travnju ove godine kad je na stoječki izvještavao u postizbornoj noći iz sjedišta neke stranke, tada je također ukazivalo da je "povuko"?
Vidi cijeli citat


Ne bio je sasvim ok i iako je hadukov navijac rekao je da je stvarno uzivao....hehe i jos ono da se kek nece sigurno 3puta vratit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
23. kolovoza 2013. u 14:25
Nije ta fizicka sprema samo posljedica treninga, prvenstveno se radi o dobrom skautingu i procesu selekcije di jedan Mocinic nikad nece doc niti u priliku da zaigra Bundesligu, a nasi klubovi se moraju krpat sa daj sta das pa u istoj ekipi ima 2-3 igraca koji mogu igrat Bundesligu sta se tice fizikalija, 3-4 za Cvajtu i 3-4 sta nisu za ozbiljan nogomet. Po meni ste vi najveci posal napravili upravo u podizanju fizickog nivoa svoje ekipe, za hrvatske prilike je to jako dobro i mocno i niko vas nece izmlatit i izgurat s terena, ali protiv bundesligasa di NIJEDAN igrac nije ispod nivoa neki igraci izgledaju smijesno, ko Skarabot, Mocinic, Alispahic...
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. kolovoza 2013. u 14:33
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
  • Najnovije
  • Najčitanije