Duga devetka je napisao/la:
Velika je šansa da će se ići na novi stadion iz više razloga.
- projekt stadiona mora biti održiv. Svaki kvadrat mora donosit novce.
- prilaz i parking mora bit omogućen svima a ne samo VIP gostima.
- za vrijeme gradnje, moglo bi se igrati na Kantridi.
Dalo bi se tu nabrajati, ali razlozi su preočiti. Puno su interesantniji oni kontra. Na prvi pogled najvažniji je da se stadion ne smije micati sa kantride. Mislim da je to bullshit. Evo i zašto.
Prvo su nas spustili sa stabla, pa su nas posjeli i prepolovili nam broj, pa nam zabranili na ogradu, sad nas žele natkrit i prekrit stijene. Ako sada na istoj lokaciji naprave neku kazališnu grdosiju jedina dodirna točka sa Kantridom kakvu mi volimo bila bi ista autobusna stanica.
Moje mišljenje je da bi sve što je sveto na Kantridi nestalo izgradnjom novoga stadiona. Vidi cijeli citat
U potpunosti se slažem, to tada nebi više bila Kantrida, neka se gradi novi stadion megamodernog izgleda na Delti, ja sam za....
no najbitnije neka se nastavi ovako igrati, jer ako nam prosjek opet padne na 2000-2500, onda smo samo zajebali brend Kantride, na novom stadionu od cirka 25000 igrati vele derbije i Europu, a ekipa biznisnema na čelu s Miškom neka ga ostale dane iznamljuje za kvalitetne koncerte i festivale koji Rijeci kronično fale, a naša Kantride neka nama ostane za gušt....