Ako cemo realno stadion na Rujevici bi bio najbolje rjesenje. Imas prostora koliko hoces, gradis od nule i prema svojim zeljama, stadion bi bio dobro povezan s ostatkom grada, parkinga koliko te volja, rijesis pitanje cigana, financijski najisplativije, ali...
Kantrida je Kantrida i ja bi bio najsretniji kada bi se islo u rekonstrukciju sadasnje Kantride. Znaci priblizit tribine terenu i dobijes 3-4 reda vise, zatvoris prolaze izmedu D i B, te C i E, kad su vec svi zapeli za taj krov mozes natkrit cijelu centalnu. Ostao bi problem parkinga i ulaza na stadion ali mislim da nismo tolike pizde da se nemozemo malo prosetat i svaka 2 tjedna malo pogurat.
Ali te rekonstrukcije bi vjerovatno dosle kao novi stadion ali jebiga, Kantrida je Kantrida i ona je tu vec 100 godina i nebi na tom mjestu ispod stijena volio vidit neke sugave shopping centre ili mali Santiago Bernabeu. Rusenjem sadasnjeg stadiona i eventualnim gradenjem novog otislo bi svih ovih 100 godina u 3pm.
NEDAMO KANTRIDU !!!


[uredio RobiRi - 24. kolovoza 2013. u 13:39]