HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
24. kolovoza 2013. u 13:38
Hmmm na Delti ide novi stambeno-poslovni kompleks koliko san ja upucen, to je neusporedivo lukrativnije od stadiona... A i lokacija nije bas najbolja za stadion sta se tice prometa, utakmica bi blokirala cili centar Rijeke na 3-4 sata.
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. kolovoza 2013. u 13:38
Ako cemo realno stadion na Rujevici bi bio najbolje rjesenje. Imas prostora koliko hoces, gradis od nule i prema svojim zeljama, stadion bi bio dobro povezan s ostatkom grada, parkinga koliko te volja, rijesis pitanje cigana, financijski najisplativije, ali...
Kantrida je Kantrida i ja bi bio najsretniji kada bi se islo u rekonstrukciju sadasnje Kantride. Znaci priblizit tribine terenu i dobijes 3-4 reda vise, zatvoris prolaze izmedu D i B, te C i E, kad su vec svi zapeli za taj krov mozes natkrit cijelu centalnu. Ostao bi problem parkinga i ulaza na stadion ali mislim da nismo tolike pizde da se nemozemo malo prosetat i svaka 2 tjedna malo pogurat.
Ali te rekonstrukcije bi vjerovatno dosle kao novi stadion ali jebiga, Kantrida je Kantrida i ona je tu vec 100 godina i nebi na tom mjestu ispod stijena volio vidit neke sugave shopping centre ili mali Santiago Bernabeu. Rusenjem sadasnjeg stadiona i eventualnim gradenjem novog otislo bi svih ovih 100 godina u 3pm.

NEDAMO KANTRIDU !!!

 

[uredio RobiRi - 24. kolovoza 2013. u 13:39]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
24. kolovoza 2013. u 14:14
Photo 24 8 2013 13 58 47



Photo 24 8 2013 13 59 05

Evo da ga se malo prisjetite, tko zna di bi bili danas da nas one godine skupa sa Krajlom nije spasio od ispadanja. Hvala ti i sretno dalje! 
[uredio RiBoy18 - 24. kolovoza 2013. u 14:19]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
24. kolovoza 2013. u 14:14
Ma dajte, šta sad kenjate, ni novi stadion vam ne paše... Kantrida je kultno mjesto, čuva divne priče mnogih generacija, to je stadion s dušom, ali i stadion na kojemu ne možemo igrati EL, stadion koji na žalost više ne poštuje mnoge sigurnosne regulative. Što je loše da se na tom istom, posebnom mjestu sagradi novi stadion, po svim modernim standardima koji će bar pozicijom podsjećati na slavnu prošlost stare Kantride? Ako Bilbao može na mjestu San Memesa graditi novi stadion, zašto ne bi mogli i mi? Dajte malo realnosti. A ti planovi oko šminkanja Kantride i pomicanja tribina su skupo rješenje, a u suštini dobiješ stari stadion.
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. kolovoza 2013. u 14:21
stadion samo na Kantridi
ako Volpi misli drukčije nazvati ću ga sa crvenog telefona
[uredio George Bush - 24. kolovoza 2013. u 14:23]
SAMO RIJEKA !!!!
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. kolovoza 2013. u 14:22
stadion samo na Kantridi
i nigdje drugdje
treba nam stadion od max.15.000 mijesta, na kantridi se može napraviti i marina,plaža, hotel, restorani, šetalište i svašta još
koji će nam K Rujevica ili Delta, ovo je jedinstvena lokacija, uz more, i ima kakvu-takvu tradiciju
ima mjesta, ako se makne atletska staza,
a na Rujevici mali stadion za atletiku, trening i lokalne klubove, uz još dva pomoćna kao trening kamp
samo Kantrida

[uredio George Bush - 24. kolovoza 2013. u 14:23]
SAMO RIJEKA !!!!
mintaruzic
mintaruzic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 1.695
24. kolovoza 2013. u 14:42
Ako ja vise ista kuzim u ovome jadnom gradu? Pa sta je ono podrucje ispod elektro skole vjecno pripalo ini, mislim grad nema nista s tim? Tamo bi se pola grada moglo izgradit, mislim mjesta za tri stadiona, mices ono ruglo iz prakticki centra grada i otvaras grad prema moru. Ako covjek misli ulagat u Deltu i Porto Baros odma mu dat da ulaze jer ne moze bit nista gore od ovoga sto je sad. Ali sreca mi imamo na vlasti Obija koji ce sve to sredit tako da nema da brinemo, pa valjda su se pokazali da znaju     
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. kolovoza 2013. u 14:47
Obi ce jedino sredit janje na otvorenju...
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
mintaruzic
mintaruzic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 1.695
24. kolovoza 2013. u 14:51
A tesko on moze i to, si mislio doc na janje, to mozda i uspije!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
24. kolovoza 2013. u 15:03
Kupusar je napisao/la:
Ma dajte, šta sad kenjate, ni novi stadion vam ne paše... Kantrida je kultno mjesto, čuva divne priče mnogih generacija, to je stadion s dušom, ali i stadion na kojemu ne možemo igrati EL, stadion koji na žalost više ne poštuje mnoge sigurnosne regulative. Što je loše da se na tom istom, posebnom mjestu sagradi novi stadion, po svim modernim standardima koji će bar pozicijom podsjećati na slavnu prošlost stare Kantride? Ako Bilbao može na mjestu San Memesa graditi novi stadion, zašto ne bi mogli i mi? Dajte malo realnosti. A ti planovi oko šminkanja Kantride i pomicanja tribina su skupo rješenje, a u suštini dobiješ stari stadion.
Vidi cijeli citat

tako je, što prije to neki shvate to bolje...oni koji grade naći će rješenje koje mora zadovoljiti sve standarde, prometna povezanost, parking, financijska isplativost jer negdje je skuplje, a negdje jeftinije graditi zbog specifičnih stvari...neki bi zbog tradicije spriječili da klub napreduje u svim segmentima...još jednom za one kojima još uvijek ne ulazi u glavu: BEZ NOVOG KOMFORNOG STADIONA NEMOŽEMO KRENUTI NAPRIJED !!!!!!!!!!!...imamo tu sreću da netko želi uložiti, a pametnjakovići bi i to uprskali u ime tradicije...nesviđa im se ovo, ono, lokacija, nacrti, bla, bla...takvima je vjerovatno draže bilo ići po onim uskim stepenicama iznad zapada, zapeti za željezo koje je virilo iz stepenica kod konobe More nego ići po novim škalinama kod atletske dvorane sa ogradom od inoxa...
  • Najnovije
  • Najčitanije