Jedna ideja za ljude iz kluba: kad uđemo u skupine EL (lijepo zvuči ne?

) lovu uložit u lijevoga beka i ofenzivnog veznjaka. Očito je da Škarabot nije dorastao ovim europskim izletima, a i u domaćim tekmama zna plivati

. Još ajde da pliva iza, pa da je onda naprijed opasan, al on naprijed nije ni o od opasan. Usporedimo ga samo sa jednim Tomečakom koji još po prirodi nije pravi bek, razlika nebo zemlja.
A što se tiče ofenzivnog veznjaka - fantaziste to smo svi odavno shvatili da Alispahić nije. Uz sve što on više očito ne zna ni loptu dobro poslat, niti proći 1 na 1 on ne može ni trčati

. A adekvatne zamjene za njega nemamo, a uredno izlazi nakon 60 minute. Nama opasno treba jedan brzi dribler koji zna uposlit naprijed Benka, a ne da nam Benko ovisi samo o Tomečaku i njegovim obačajima ( opet priča o bekovima, zašto nebi imali dva kvalitetna beka pa da ubačaji dolaze za oba 2 strane!? ).
Neki dobar brazilac, argentinac bi nam sjebo ko budali šamar

Ja znam da takav igrač košta, al kad kapne lova od skupina zašto ju kvalitetno ne uložiti!? Ajmo Srećko razveseli nas još na kraju prijelaznoga roka, riješio si sve u prva dva tjedna i lišio nas nagađanja o novim transferima

[uredio RiBoy18 - 24. kolovoza 2013. u 15:40]