HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
24. kolovoza 2013. u 15:09
Šal je po kafe:)
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
24. kolovoza 2013. u 15:14
delta bi bila nekakva solucija između rujevice i kantride, dovoljno mjesta i dobra prometna povezanost a opet kraj mora. ali mislim da bi većini ipak novi stadion na istom mjestu bio draži ako se dobro izvede jer je ta lokacija specifičnost i jedinstvenost koja nas izdvaja iz gomile.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
24. kolovoza 2013. u 15:24
a di nam forumašica...mi tučemo Stuttgart, pišemo povijest, a ona se ne javlja...vjerovatno luta negdje po svijetu pa se možda nakon ovog apela obrati svekolikom puku...
P.S.
Riječka P.... češ bit u Stuttgartu ? Ako da, javi se jer ja sam gore od utorka pa da popijemo caffe und kolač
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
24. kolovoza 2013. u 15:39
Jedna ideja za ljude iz kluba: kad uđemo u skupine EL (lijepo zvuči ne? ) lovu uložit u lijevoga beka i ofenzivnog veznjaka. Očito je da Škarabot nije dorastao ovim europskim izletima, a i u domaćim tekmama zna plivati . Još ajde da pliva iza, pa da je onda naprijed opasan, al on naprijed nije ni o od opasan. Usporedimo ga samo sa jednim Tomečakom koji još po prirodi nije pravi bek, razlika nebo zemlja.

A što se tiče ofenzivnog veznjaka - fantaziste to smo svi odavno shvatili da Alispahić nije. Uz sve što on više očito ne zna ni loptu dobro poslat, niti proći 1 na 1 on ne može ni trčati . A adekvatne zamjene za njega nemamo, a uredno izlazi nakon 60 minute. Nama opasno treba jedan brzi dribler koji zna uposlit naprijed Benka, a ne da nam Benko ovisi samo o Tomečaku i njegovim obačajima ( opet priča o bekovima, zašto nebi imali dva kvalitetna beka pa da ubačaji dolaze za oba 2 strane!? ).
Neki dobar brazilac, argentinac bi nam sjebo ko budali šamar
Ja znam da takav igrač košta, al kad kapne lova od skupina zašto ju kvalitetno ne uložiti!? Ajmo Srećko razveseli nas još na kraju prijelaznoga roka, riješio si sve u prva dva tjedna i lišio nas nagađanja o novim transferima 
[uredio RiBoy18 - 24. kolovoza 2013. u 15:40]
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
24. kolovoza 2013. u 15:50
Lijevi bek nam treba u roku odmah. Za ofenzivnog veznog se nebih slozio.
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.011
24. kolovoza 2013. u 15:54
Ljevi bek,da ali samo ako je za klasu bolji od Skarabota inace nema smisla,a sta se ofenzivnog veznog tice tu imamo Mocinica,Ajajija,Jugovica,Anasa,,a i taj Alispahic isto igra sasvim solidno mozda se ne vidi jer nezabija i sl.ali u par utakmica njegovim izlaskom nam je igra dosta pala,on dosta dobro povezuje sredinu i napad jos mu fali malo samopouzdanja ili neceg da se oslobodi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.07.2013.
Poruka: 1.252
24. kolovoza 2013. u 15:55
lijevi bek + zamjena za Mehmediju i bio bi KAOS!!!!

p.s. ili instalirat Tomečaka na lijevi bok za stalno i nać nekog boljeg i bržeg desnog beka
[uredio OdionAyaji - 24. kolovoza 2013. u 15:57]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 415
24. kolovoza 2013. u 16:05
Zajebano je to kad se nekog igrača uhvati u šemu, ali fascinantno je da se uvijek ama baš uvijek mora 1 igrača uhvatit u šemu i pljuvačina po njemu. 

Frizer, pa Čulina , sad Škarbot.

Vjerovatno da odigra 10 utakmica na svjetskom nivou nitko to više nebi ni primjetio nego bi se nastavilo pljuvanje , jer kad si nešto zacrtaš ili kad negdje pročitaš 10 puta mora da je tako uvijek i nema šanse da nije.

Pogledajte si na šta nam je taj bok izgledao protiv Stuttgarta kad je Škarabot izašao
[uredio Brodet - 24. kolovoza 2013. u 16:06]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2013.
Poruka: 546
24. kolovoza 2013. u 16:06
neverending story je napisao/la:
a di nam forumašica...mi tučemo Stuttgart, pišemo povijest, a ona se ne javlja...vjerovatno luta negdje po svijetu pa se možda nakon ovog apela obrati svekolikom puku...
P.S.
Riječka P.... češ bit u Stuttgartu ? Ako da, javi se jer ja sam gore od utorka pa da popijemo caffe und kolač
Vidi cijeli citat


@story dobro zboriš,to sam se i ja pitao,di je ona?
A i za stadion potpisujem ovo tvoje.
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
24. kolovoza 2013. u 16:14
Škarabot je ok, uostalom jedan bek uvijek mora ostati iza, tako da priča o dva ofenzivna beka ne bi dobro prošla pogotovo protiv ekipa kao Stuttgart. Protiv ovih u HNL-u se može to ali za utakmice protiv jakih protivnika dosta je i ovo. Slažem u dijelu da se morala dovesti bolja zamjena ako se već nije našlo bolje od Slovenca. Doveden je Bertoša ali po svemu nije zaslužio povjerenje Keka, jer kako objasniti da Kek mora raditi rošade stalno s Tomečakom lijevo-desno (srećom odličan je na oba dvije strane) a na klupi ima lijevog beka.

Što se tiče zamjene za Alispahića slažem se da bi trebalo dovesti nekoga, ali takvi jako puno koštaju. Ne slažem se s Oggijem kad kaže da imamo zamjene u vidu Močinića, Ajayija, Anasa i Jugovića. Naime, Močinić je prvenstveno b2b veznjak i igra povučenije od Mehe, Ajayije desno-lijevo krilo ili povučena špica ali ne trequartista. Anas sam već par puta objasnio, na papiru može ali u teoriji ne može (puno njih se nije složilo s mnom no dobro) a Jugović svaki put kad je igrao u sredini bio je nevidljiv i više mu paše lijevo-desno krilo.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga