Vidi cijeli citat
Jedan lik na F-u je konstantno srao po Škarabotu tipa: "da se bar ozlijedi pa da ga ne gledam". Bio je previsoko da se izderem na njega. Škarabot je defanzivno bio odličan, pogotovo prvo poluvrijeme, imao je par loših paseva ali tko nije.Vidi cijeli citat
Koliko znam Škarabot je već neko vreme ozljeđen,imao je i protres mozga i kad ga je Kek mjenjao protiv Stutgarta izašo je šepajući.Zanimljivo,da ga je Kek u našim medijima prije negdje mjesec dana vidio kao moguću alternativu za reprezentaciju na ljevom boku,ali je kasnije izjavio,da trenutačno nije ni malo zadovoljan s njegovom formom.I meni se čini,da je jako pao od pomladnog djela sezone,bar koliko sam gledao utakmice Rijeke u prenosima na Arenasportu,a gledao sam pogotovo skoro sve.Ne trebam ga ni malo branit,stvarno je imao nekih felera i ispadanja iz igre ali su ga na toj strani probijali najbolji igrači protivnika brzi poput Kouassija i koliko vidim dosta se uključuje u napad, ljeva strana bez njega nije ni malo opasna,sa Anasom znata odigrat i ako još nista na fizički razini za cjelu utakmicu.Škarabot najlošija karika ove ekipe?E,nije
[uredio OlimpijaLjubljana - 24. kolovoza 2013. u 18:09]