HNK Rijeka 2013/2014

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. kolovoza 2013. u 18:06
Bravo Kek,svaka mu je na mjestu,ali to za njega nije ništa novo.

i očekivao sam da će se osvrnuti na baljazgerije trenera Hajduka.I lijepo mu je rekao bez nekih teških riječi.Nadam se da će Tudor napokon okaniti Rijeke jer nije mu prvi put
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.06.2013.
Poruka: 94
24. kolovoza 2013. u 18:09



Vidi cijeli citat


Jedan lik na F-u je konstantno srao po Škarabotu tipa: "da se bar ozlijedi pa da ga ne gledam". Bio je previsoko da se izderem na njega. Škarabot je defanzivno bio odličan, pogotovo prvo poluvrijeme, imao je par loših paseva ali tko nije.
Vidi cijeli citat


Koliko znam Škarabot je već neko vreme ozljeđen,imao je i protres mozga i kad ga je Kek mjenjao protiv Stutgarta izašo je šepajući.Zanimljivo,da ga je Kek u našim medijima prije negdje mjesec dana vidio kao moguću alternativu za reprezentaciju na ljevom boku,ali je kasnije izjavio,da trenutačno nije ni malo zadovoljan s njegovom formom.I meni se čini,da je jako pao od pomladnog djela sezone,bar koliko sam gledao utakmice Rijeke u prenosima na Arenasportu,a gledao sam pogotovo skoro sve.Ne trebam ga ni malo branit,stvarno je imao nekih felera i ispadanja iz igre ali su ga na toj strani probijali najbolji igrači protivnika brzi poput Kouassija i koliko vidim dosta se uključuje u napad, ljeva strana bez njega nije ni malo opasna,sa Anasom znata odigrat i ako još nista na fizički razini za cjelu utakmicu.Škarabot najlošija karika ove ekipe?E,nije
[uredio OlimpijaLjubljana - 24. kolovoza 2013. u 18:09]
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. kolovoza 2013. u 18:12
pola miluijuna eura za Tenka
ma odjebite, u skokovima, ako Radošević vrijedi 3.000.000 eura a igra za Napoli B
ovaj vrijedi 10.000.000 sigurno
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
24. kolovoza 2013. u 18:12
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Bravo Kek,svaka mu je na mjestu,ali to za njega nije ništa novo.

i očekivao sam da će se osvrnuti na baljazgerije trenera Hajduka.I lijepo mu je rekao bez nekih teških riječi.Nadam se da će Tudor napokon okaniti Rijeke jer nije mu prvi put
Vidi cijeli citat

Pa Tudor u toj izjavi nije reka apsolutno nista protiv Rijeke, reka je samo da kad god otvori novine vidi samo pozitivne stvari o Rijeci... A zalia se na tretman koji Hajduk ima kod nasih novinara, svaki dan je panika, sok, potresi... http://www.youtube.com/watch?v=8-RJjWKG2UU evo ti pa pogledaj sam, pusti sta novinari kazu. Od druge minute pocinje.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
24. kolovoza 2013. u 18:22
Ma daj, pa kad god otvorite novine ili portale vidi se samo Hajduk i Dinamo... morali smo igrali 4 utakmice u 19 sati po žegi jer je Hajduk imao prioritet kod Hrt-a i Arenesporta... u većini novina se preko tjedna ni ne spomene Rijeka već samo H & D prema tome, nema Tudor šta srat...stalno se nešto busa u prsa i puna su mu usta Rijeke...
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. kolovoza 2013. u 18:24
kriticar je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Bravo Kek,svaka mu je na mjestu,ali to za njega nije ništa novo.

i očekivao sam da će se osvrnuti na baljazgerije trenera Hajduka.I lijepo mu je rekao bez nekih teških riječi.Nadam se da će Tudor napokon okaniti Rijeke jer nije mu prvi put
Vidi cijeli citat

Pa Tudor u toj izjavi nije reka apsolutno nista protiv Rijeke, reka je samo da kad god otvori novine vidi samo pozitivne stvari o Rijeci... A zalia se na tretman koji Hajduk ima kod nasih novinara, svaki dan je panika, sok, potresi... http://www.youtube.com/watch?v=8-RJjWKG2UU evo ti pa pogledaj sam, pusti sta novinari kazu. Od druge minute pocinje.
Vidi cijeli citat


a onaj dio milijune,milijune i miljune.netko neupućen bi rekao da Rijeka ima veči proračun od Hajduka

čuo sam ja to,i već sam komentirao na vašoj temi.puna su mu usta Rijeke i mislim da je dosta,nek usporedbe daje na drugi način



Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
24. kolovoza 2013. u 18:26
lakrdija je napisao/la:
Ma daj, pa kad god otvorite novine ili portale vidi se samo Hajduk i Dinamo... morali smo igrali 4 utakmice u 19 sati po žegi jer je Hajduk imao prioritet kod Hrt-a i Arenesporta... u većini novina se preko tjedna ni ne spomene Rijeka već samo H & D prema tome, nema Tudor šta srat...stalno se nešto busa u prsa i puna su mu usta Rijeke...
Vidi cijeli citat

Dobro o cemu vi pricate, kakvo busanje u prsa, sta sere? Koga je treba spomenit ko primjer pozitivnog prikaza u novinama ove sezone, Napredak iz Krusevca? Ako nisi pogleda video pogledaj, ni jednu jedinu losu ric nije reka o vama, cila prica je uperena iskljucivo na novinare koji nas vec godinu dana otkad su odjebani buse di stignu, vi ste samo posluzili ko primjer, da je uzea Dinamo ko primjer ne bi imalo smisla, a osin vas niko jos nema pozitivu ove sezone... Smirite malo dozivljaj jebemu sve.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
24. kolovoza 2013. u 18:28
Pa buduci da ste vi trenutno jedini klub u Hrvatskoj (osin Hajduka) koji ima jasan smjer, viziju, navijace i pozitivnu atmosferu stvarno ne vidin s kin se to drugin uopce i moze usporedit? Split, Lokomotiva?
Crust666
Crust666
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2013.
Poruka: 1.814
24. kolovoza 2013. u 18:30
OlimpijaLjubljana je napisao/la:



Vidi cijeli citat


Jedan lik na F-u je konstantno srao po Škarabotu tipa: "da se bar ozlijedi pa da ga ne gledam". Bio je previsoko da se izderem na njega. Škarabot je defanzivno bio odličan, pogotovo prvo poluvrijeme, imao je par loših paseva ali tko nije.
Vidi cijeli citat


Koliko znam Škarabot je već neko vreme ozljeđen,imao je i protres mozga i kad ga je Kek mjenjao protiv Stutgarta izašo je šepajući.Zanimljivo,da ga je Kek u našim medijima prije negdje mjesec dana vidio kao moguću alternativu za reprezentaciju na ljevom boku,ali je kasnije izjavio,da trenutačno nije ni malo zadovoljan s njegovom formom.I meni se čini,da je jako pao od pomladnog djela sezone,bar koliko sam gledao utakmice Rijeke u prenosima na Arenasportu,a gledao sam pogotovo skoro sve.Ne trebam ga ni malo branit,stvarno je imao nekih felera i ispadanja iz igre ali su ga na toj strani probijali najbolji igrači protivnika brzi poput Kouassija i koliko vidim dosta se uključuje u napad, ljeva strana bez njega nije ni malo opasna,sa Anasom znata odigrat i ako još nista na fizički razini za cjelu utakmicu.Škarabot najlošija karika ove ekipe?E,nije
Vidi cijeli citat


Problem kod Škare je što nema zamjene da ga zamjeni na par utamica da se malo izravna u glavi, te prije svega izlječi jer je i protiv Švaba bio zalječen te je zato odšepao van... U svakom slučaju vjerujem da će se ubrzo vratit onakav kakav je bio na proljeće - u reprezentativnoj formi....
!!! Non Serviam !!!
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. kolovoza 2013. u 18:43
ajde Kritčar,odjebi odavde,jednom zauvijek
imaš hajdukov topic pa raspravljaj o Tudoru, Fiorentiniu i Anti Miše
jednom za sva vrenena, odjebi
SAMO RIJEKA !!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije