HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 550
25. kolovoza 2013. u 11:42
Nisam htio ništa pisati dok se ne slegnu dojmovi od četvrtka.Šta reći za utakmicu protiv Stuttgarta nego da smo u utakmici za povijest napravili odličnu atmosferu.teško ponovljivu i da smo što je najbitnije pobjedili.Kakva noć!!!Šteta za primljeni pogodak,Da je ostalo 2-0 gotovo bi se kladio u naš prolazak.Ovako će biti dosta teško,ne i nemoguće.Dragovoljac?Bojim se tog našeg mentaliteta koji je već ponudio slične režije poput te da dobiješ Stuttgart pa izgubiš od Dragovljca.Nadam se da će Kek odmoriti većinu igrača i da ćemo ipak ubosti tri boda.Još jednom HVALA najdražoj Rijeci zbog suza radosnica.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
25. kolovoza 2013. u 11:59
Ocekujem Borasa opet unutra...mozda ce Tomecaka odmorit,..decko igra sve tekme 90.Min...
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 12:07
kvarner87 je napisao/la:
Roki86 je napisao/la:
http://sportske.jutarnji.hr/kramaric-u-koprivnici-porucio-mamicu---ako-ne-racunate-na-mene--onda-me-pustite--/1122058/
Mozda ga je SJ kontaktirao i napalio :)
Vidi cijeli citat


Odlican igrac,bio bi to pun pogodak. Mozda i Abdurahimi iz ZG
Vidi cijeli citat

Abdurahimi bi dobro dosao samo neznam koliko sad zagreb trazi za njega,ako je spustio cjenu mozda nesto i bude,pisalo se nesto i da ga split misli dovesti,kad smo vec kod ovih iz druge lige inter Orsica nije uspio utopiti van tako da bi se i za njega trebalo raspitati decko je zvjer od igraca.
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 12:19
Vidim maštate o Kramariću... Nekako nevjerujem već se bojim da će novo "pojačanje" biti Beqiraj
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 12:45
ma dajte, kakav Kramarić, Bečiraj
dobri su oni,ali nećemo valjda dovoditi napadačekoji nam realno ni ne trebaju
napadač mora biti klasa, a mi takvog imamo, Benko za sad zabija svaku utakmicu,ako nastavi tako zabiti će 40 golova ove sezone
nama trebaju sada samo klase od igrača, a najviše opet jedan veznjak oko kojega bi se sve vrtilo i koji bi znao zadržati loptu,opaliti po golu
očito Alispahić nije taj koji nosi prevagu, svaka čast Brezovcu, Jugoviću i Malešu, ali oni nisu klase od igrača već dobri igrači za HNL

treba poraditi na držanju lopte kad nastupi povuci - potegni, a ne da se sabijemu u 16 m, nabijamo lopte i uvijek primimo gol, a za to nam je potreban klasni vezni igrač

Škarabot djeluje sve lošije, ne znam u ćemu je poanta, ali jako loše izgleda, znači lijevi bek i to klasni,šteta da je Lima otišao u Dinamo, nešto kao M. Pamić ali sve je to za sada nedostižno

SAMO RIJEKA !!!!
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 12:47
lakrdija je napisao/la:
Ocekujem Borasa opet unutra...mozda ce Tomecaka odmorit,..decko igra sve tekme 90.Min...
Vidi cijeli citat

Rekao je u razgovoru za SN da uopće ne osjeća umor i da može igrati stalno što se njega tiče. Očekujem ga i danas, ali na lijevom beku.

Što se tiče Krstanovića, samo neka danas nešto "uvali" Dragovoljcu. A poslije ćemo vidjeti... Iako u slučaju odlaska svakako treba dovesti još jednog napadača. Ne dao Bog da se nešto dogodi Benku i bili bi u velikim problemima.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.082
25. kolovoza 2013. u 12:48
lakrdija je napisao/la:
Ocekujem Borasa opet unutra...mozda ce Tomecaka odmorit,..decko igra sve tekme 90.Min...
Vidi cijeli citat


Tomećak danas u SN "ja nisam umoran"

edit:vidim stavljeno iznda.nema veze dvaput je dvaput 
[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 25. kolovoza 2013. u 12:49]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 12:48
George Bush je napisao/la:
nama trebaju sada samo klase od igrača, a najviše opet jedan veznjak oko kojega bi se sve vrtilo i koji bi znao zadržati
Vidi cijeli citat


Tih klasa nema u Hrvatskoj, a one strane tesko da mozemo platiti.
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 12:51
@Bush, takva klasa bi trebala jedino da se kvalificiramo u skupine EL. Za HNL se vraća Cesarec, i on će odlično zamijeniti Alispahića. Nije veznjak ali može biti odlično riješenje na toj poziciji. Naravno ako se uspije oporaviti i vrati u formu u kojoj je bio.

O zamjeni za Škarabot sam se već složio, trebala je bolja zamjena od Bertoše (čini mi se po svemu novi Vannucci) jer ako Kek radije gura Tomečaka lijevo nego njega kojem je to prirodna pozicija, pametnome dosta.
[uredio Mr. Pennypacker - 25. kolovoza 2013. u 12:52]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 13:00
Za današnju utakmicu bi riskirao s Anasom, on je doveden baš za ove utakmice. Uvijek je bio jak protiv, ajmo to tako reći, slabijih protivnika, i tu najviše dolazi do izražaja njegova klasa. Njemu trebaju utakmice da ulovi formu, a ova je idealna, igrat će se u slabijem tempu tako da umor ne bi trebao doći do izražaja.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
  • Najnovije
  • Najčitanije