HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2013.
Poruka: 28
25. kolovoza 2013. u 21:52
Nevjerni Tome... Sad čitam par komentara prije i nakon samog početka utakmice i pitam se jesmo li gledali istu... Kenjanje po Kekovom izboru igrača, Krstanoviću, Mujanoviću, Pokrivaču... Ne znam što ste vi gledali ali ono što sam ja vidio je da je Rijeka igrala poprilično lijepo i rutinski dobila tekmu, uz malo koncentracije mogao je biti puno veći rezultat al sve u svemu bilo je lijepo za gledat. Uključujući i ove po kojima se uredno kenja već neko vrijeme dok dečki igraju sve bolje. Krstanović je danas odigrao najbolju tekmu od kada je došao, još uvijek nije Benko al to neće vjerovatno nikada ni biti, kao i svi ostali napadači u HNLu. Imamo u biti hrpu kvalitetnih igrača, dižemo se svaku slijedeću utakmicu i zato prestanite kenjat o nekakvim izbacivanjima iz momčadi, zadnjim tekmama i slično. Vi biste svi da igrači imaju pobjednički mentalitet a u zadnje vrijeme jedini koji ga nema je šačica isfrustriranih forum "navijača" kojima ni Messi ne bi bio dobar jer se eto ne uklapa u njihovu taktiku i ideju nogometa. Ak želite kukat, počnite navijat za Hajduk pa se tamo utopite u masi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
25. kolovoza 2013. u 21:53
Vidim da će biti interesantno sljedećih par ponedjeljaka oko 9 i pol na radio Ri.
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
25. kolovoza 2013. u 21:58
i samo da pozdravim velikog "nogometnog znalca" Roberta Jarnija koji je danas u SN prognozirao 1X u Kranjčevićevoj
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 22:01
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
i samo da pozdravim velikog "nogometnog znalca" Roberta Jarnija koji je danas u SN prognozirao 1X u Kranjčevićevoj
Vidi cijeli citat


nista 
[uredio RobiRi - 25. kolovoza 2013. u 22:01]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
25. kolovoza 2013. u 22:01
RobiRi je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
i samo da pozdravim velikog "nogometnog znalca" Roberta Jarnija koji je danas u SN prognozirao 1X u Kranjčevićevoj
Vidi cijeli citat


Sta u PSK ono top 5 parova?
Vidi cijeli citat


Sportske novosti
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
25. kolovoza 2013. u 22:02
Nakon susreta Kek je prije svega bio zadovoljan pristupom svojih igrača. 

Zasluženo smo pobijedili. Odigrali smo pošteno i profesionalno. Puno rotacija na koje smo bili prisiljeni utjecalo je na naš ritam. Kada smo se uštimali u nastavku, dominirali smo. Imali smo i malo sreće kod kaznenog udarca, takvi se propusti u nogometu kažnjavaju.  Zlomislić je već na putu za riječki KBC i njega neće biti u Stuttgartu. Ajayija također. Kod obojice je u pitanju skočni zglob. Te ozljede su posljedica igre, a ne grubih startova. Čestitam domaćinu na korektnoj utakmici, završio je Kek. 

Njegov kolega na klupi Hrvatskog dragovoljca Krešimir Ganjto nije imao za čime žaliti.  

Kad se sagleda cijela utakmica, Rijeka je zasluženo pobijedila. Možda, ali možda da smo iskoristili taj jedanaesterac... Izlaskom Zlatara kao da nam je ponestalo baruta u sredini terena i koliko je Rijeka stvorila u nastavku prilika, dobro smo i prošli, zaključio je Ganjto.
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 22:02
Da... Nisam u prvu ruku vidio
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 22:07
Ajoj i Zlomislić i Ajayi otpali za Stuttgart. Nemamo sreće... Baš mislim da bi Ajayi bio idealno riješenje u Stuttgartu a što se tiče Zlomislića još jedan udar našoj ranjenoj sredini. Bit će teško.
[uredio Mr. Pennypacker - 25. kolovoza 2013. u 22:07]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 22:10
možda da reaktiviramo Labuda a Lešković može na def. veznog?
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 1.725
25. kolovoza 2013. u 22:10
TIR669 je napisao/la:
Bome da, ujebale nas ozlijede maksimalno... Od gomilanja defanzivnih veznih (Maleš, Brezovec, Zlomislić, Pokrivač, Močinić) ostali smo na čak trojici, a igramo s dva u formaciji (HNL+Europa). Šteta...
Vidi cijeli citat

Lešković može igrat zadnjeg veznog, a stopera zaboravljeni Datković
  • Najnovije
  • Najčitanije