HNK Rijeka 2013/2014

oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 22:13
A nadajmo se da je samo uganuce da nisu ligamenti otisli
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 22:13
Moćni i noćni je napisao/la:
TIR669 je napisao/la:
Bome da, ujebale nas ozlijede maksimalno... Od gomilanja defanzivnih veznih (Maleš, Brezovec, Zlomislić, Pokrivač, Močinić) ostali smo na čak trojici, a igramo s dva u formaciji (HNL+Europa). Šteta...
Vidi cijeli citat

Lešković može igrat zadnjeg veznog, a stopera zaboravljeni Datković
Vidi cijeli citat


Datković je navodno ozlijeđen

SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 22:16
Baš nemamo sreće  Prošlu čitavu sezonu se samo Cesarec bio ozljedio, a sada je pola momčadi skoro načeto. Sjetite se da i Škarabot još uvijek tu i tamo šepa, Benko također i Kvržić je imao nekih problema prije Stuttgarta - bio je upitan. E moj Ugo, mislim da ćemo morat zvat Vranješa da nam donese koju porciju čevapa da dobe malo snage ti mišići, očito ne preferiraju paštu 
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 22:17
Možemo skrpati prvih 11, ali zamjene su više nego nedostatne, naručito u obrani i def. vezi
SAMO RIJEKA !!!!
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 22:18
Bez masti nema snage, to se zna 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 22:20
RobiRi je napisao/la:
Bez masti nema snage, to se zna 
Vidi cijeli citat


Što najgore živa istina  Srećko ima tjedan dana da reagira, mada je sad već prekasno za uzvrat u Stuttgartu. Prijelazni rok je do 2.9 jelda? Ako uđemo u skupine mislim da ćemo lako privuči još igrača. Jel zna netko (da sada ne kopam) kada se igra prva utakmica u skupini?
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
25. kolovoza 2013. u 22:23
ajde treba izdržati još 7 dana pa je onda pauza od 14 dana i nek se liječe rane.
[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 25. kolovoza 2013. u 22:24]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 22:24
@RiBoy
Ja mislim 19.9
[uredio RobiRi - 25. kolovoza 2013. u 22:25]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
052
052
Mali dioničar
Pristupio: 28.07.2009.
Poruka: 6.061
25. kolovoza 2013. u 22:28
Čestitke susjedi na igri koju prikazujete a koje i rezultati prate.Ali i to će stati na Drosini za koji tjedan...
Sve u svemu ako pobijedimo ZD doma(jer na maximiru sljedeći tjedan teško da možemo nešto više očekivati), već vidim kakav će to regionalni derbi biti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2013.
Poruka: 2.870
25. kolovoza 2013. u 22:37
Dovedite Kramarica.:( Ako bi ga igdje osim Dinama htio vidjeti onda bi to bila sigurno Rijeka. Natrpo bi se golova kod vas.
  • Najnovije
  • Najčitanije