RiBoy18 je napisao/la:
Baš nemamo sreće

Prošlu čitavu sezonu se samo Cesarec bio ozljedio, a sada je pola momčadi skoro načeto. Sjetite se da i Škarabot još uvijek tu i tamo šepa, Benko također i Kvržić je imao nekih problema prije Stuttgarta - bio je upitan. E moj Ugo, mislim da ćemo morat zvat Vranješa da nam donese koju porciju čevapa da dobe malo snage ti mišići, očito ne preferiraju paštu

Vidi cijeli citat
niti jedna (!) od tih ozljeda nije ozlijeda mišića i plod slabe fizičke spreme, već plod kontakta i duel igre.. ajayi i zlo skočni zglob, cesarec i brezovec isto zglob, jugović nožni palac, datkoviću stvarno neznam šta mu je nisam ni znao da je ozlijeđen do sada
tako da kriviti uga za to je stvarno velika glupost
[uredio wormtongue - 25. kolovoza 2013. u 22:57]