HNK Rijeka 2013/2014

ZagoRi Tenej
ZagoRi Tenej
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 638
25. kolovoza 2013. u 22:41
jel ima kakav meeting point za Stuttgart?
Chico Felipe Cayetano Lopez y Martinez y Gonzales
ZagoRi Tenej
ZagoRi Tenej
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 638
25. kolovoza 2013. u 22:41
jel ima kakav meeting point za Stuttgart?
Chico Felipe Cayetano Lopez y Martinez y Gonzales
ttt2008
ttt2008
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 1.280
25. kolovoza 2013. u 22:42
Haremzg je napisao/la:
Dovedite Kramarica.:( Ako bi ga igdje osim Dinama htio vidjeti onda bi to bila sigurno Rijeka. Natrpo bi se golova kod vas.
Vidi cijeli citat


Doci ce ziher, umjesto Benka :)
ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
25. kolovoza 2013. u 22:43
zaboravih pohvaliti Vargica, strasan je to psiholosko boost za ekipu kada obranis penal
neostik je sranje
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
25. kolovoza 2013. u 22:56
RiBoy18 je napisao/la:
Baš nemamo sreće  Prošlu čitavu sezonu se samo Cesarec bio ozljedio, a sada je pola momčadi skoro načeto. Sjetite se da i Škarabot još uvijek tu i tamo šepa, Benko također i Kvržić je imao nekih problema prije Stuttgarta - bio je upitan. E moj Ugo, mislim da ćemo morat zvat Vranješa da nam donese koju porciju čevapa da dobe malo snage ti mišići, očito ne preferiraju paštu 
Vidi cijeli citat


niti jedna (!) od tih ozljeda nije ozlijeda mišića i plod slabe fizičke spreme, već plod kontakta i duel igre.. ajayi i zlo skočni zglob, cesarec i brezovec isto zglob, jugović nožni palac, datkoviću stvarno neznam šta mu je nisam ni znao da je ozlijeđen do sada  

tako da kriviti uga za to je stvarno velika glupost
[uredio wormtongue - 25. kolovoza 2013. u 22:57]
MAGICA FIUME
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
25. kolovoza 2013. u 23:00
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2013.
Poruka: 546
25. kolovoza 2013. u 23:00
Hvala ti Rijeko što nas činiš sretnima!!
Lagano,rutinski i dominantno.Konačno da "male" utakmice riješavamo kako treba.Žao mi je Zlome,jer je dečko perfektan i kao igrač,a i kao čovjek,pravi borac.Falit će nam,ali nadamo se da nije ništa opasno.Samo da izdržimo još 7 dana,a stanka će doći ko naručena.Samo da još kažem da Krle nije odigrao uopće loše(jedino ona prilika,trebao je bolje),ova igra njemu ne odgovara,a imam osjećaj da kada bi zabio da bi se i on lakše prilagodio,vidjet ćemo...
A sutra lagano nl,pa stijene,ma nema do Kvarnera!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
25. kolovoza 2013. u 23:14
052 je napisao/la:
Čestitke susjedi na igri koju prikazujete a koje i rezultati prate.Ali i to će stati na Drosini za koji tjedan...
Sve u svemu ako pobijedimo ZD doma(jer na maximiru sljedeći tjedan teško da možemo nešto više očekivati), već vidim kakav će to regionalni derbi biti.
Vidi cijeli citat


Pa ako već moramo od nekog izgubiti onda neka to bude od vas 
ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
25. kolovoza 2013. u 23:27
Fiume1908 je napisao/la:
052 je napisao/la:
Čestitke susjedi na igri koju prikazujete a koje i rezultati prate.Ali i to će stati na Drosini za koji tjedan...
Sve u svemu ako pobijedimo ZD doma(jer na maximiru sljedeći tjedan teško da možemo nešto više očekivati), već vidim kakav će to regionalni derbi biti.
Vidi cijeli citat


Pa ako već moramo od nekog izgubiti onda neka to bude od vas 
Vidi cijeli citat


     

neostik je sranje
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 23:32
Zoran Kvržić Osiječki Desnica, samo Desnica je igrao lijevo, a Kvrga desno, ali stil je isti, dribler, brz,ravno na gol
SAMO RIJEKA !!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije