HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.06.2012.
Poruka: 334
23. rujna 2013. u 14:26
kvarner87 je napisao/la:
 

Četiri navijača privedeno zbog alkohola, zabilježena i dva napada

POLICIJSKO IZVJEŠĆE NAKON UTAKMICE
Jučer je u vremenu od 19 do 21 sati, na stadionu ‘‘Aldo Drosina’’ u Puli odigrana  nogometna utakmica  I. HNL između NK ‘‘Istra 1961’’ i NK "Rijeka’‘. Utakmicu je pratilo oko pet tisuća posjetitelja, od čega oko 850 pripadnika gostujućih  i oko 250 pripadnika domaćih navijača.
Za vrijeme odigravanja nogometne utakmice, radi počinjenja prekršaja iz Zakona o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima, policijski službenici postupali su prema četiri osobe, koje su preventivno zadržane zbog pokušaja ulaska na stadion u alkoholiziranom stanju. Radi se o jednom domaćem navijaču, 45-godišnjaku iz Fažane (1,11 g/kg alkohola) te trojici gostujućih navijača, 30-godišnjaku iz Kostrene (1,63 g/kg alkohola), 19-godišnjaku iz Rijeke (1,57 g/kg alkohola) i 18-godišnjaku iz Rijeke (1,89 g/kg alkohola). Svi zadržani navijači pušteni su nakon nogometne utakmice te se protiv njih podnose optuži prijedlozi nadležnom prekršajnom sudu.
Osim navedenih prekršaja, prije i nakon nogometne utakmice, zabilježena su još  dva događaja, gdje su napadnuti i ozlijeđeni navijači. Prvi napad dogodio se oko 18.30 sati, na raskrižju Rakovčeve i Zagrebačke ulice u Puli, kada je skupina muških osoba bacila staklene boce i baklju na kombi vozilo, riječkih registracijskih oznaka. U vozilu se nalazilo nekoliko gostujućih navijača, a dvojica od njih, jedan maloljetnik i 35-godišnjak iz Rijeke, su pritom lakše ozlijeđeni, dok je na vozilu razbijeno i jedno staklo.  Drugi napad dogodio se nakon nogometne utakmice, na raskrižju Nazorove ulice i Ulice Marsovog polja. Tamo je dvadesetak domaćih navijača fizički napalo trojicu mladića s područja Labina, pri čemu su dvojica od njih, 26-godišnjak i 24-godišnjak, zadobili posjekotine i natučenja. Policijski službenici utvrđuju sve okolnosti događaja i tragaju za nepoznatim napadačima.

Vidi cijeli citat


Samo 4 ?  Pa jos malo pa to necemo ni moc zvat derbijem...

20 na 3 ...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 14:27
balotelli je napisao/la:
armada vise  istarske picke a el kapitano je maric a koliko znam je istrijan trdi!
Vidi cijeli citat
Vičemo i ubi purgera a nismo ubojice? Strašni smo

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 14:27
Tamo je dvadesetak domaćih navijača fizički napalo trojicu mladića s područja Labina, pri čemu su dvojica od njih, 26-godišnjak i 24-godišnjak, zadobili posjekotine i natučenja.

Gumeni bomboni su male bebe za njih Mnogo su jaki
...ti si nam najveća radost...
052
052
Mali dioničar
Pristupio: 28.07.2009.
Poruka: 6.061
23. rujna 2013. u 14:41
Nemam komentara na ove napade, osuđujem takve stvari i stvarno m ise gade.Zbog nogometa pošpakati veturu nekome, koji idijot, i onda mi netko kaže da su to dijetinjarije.Neka netko te dijetinjarije plaća vlastitim džepom ili ovim labinjonima vrati zdravlje.Koji moroni, stvarno nemam beside.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. rujna 2013. u 14:49
kvarner87 je napisao/la:

Četiri navijača privedeno zbog alkohola, zabilježena i dva napada

POLICIJSKO IZVJEŠĆE NAKON UTAKMICE
Jučer je u vremenu od 19 do 21 sati, na stadionu ‘‘Aldo Drosina’’ u Puli odigrana  nogometna utakmica  I. HNL između NK ‘‘Istra 1961’’ i NK "Rijeka’‘. Utakmicu je pratilo oko pet tisuća posjetitelja, od čega oko 850 pripadnika gostujućih  i oko 250 pripadnika domaćih navijača.
Za vrijeme odigravanja nogometne utakmice, radi počinjenja prekršaja iz Zakona o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima, policijski službenici postupali su prema četiri osobe, koje su preventivno zadržane zbog pokušaja ulaska na stadion u alkoholiziranom stanju. Radi se o jednom domaćem navijaču, 45-godišnjaku iz Fažane (1,11 g/kg alkohola) te trojici gostujućih navijača, 30-godišnjaku iz Kostrene (1,63 g/kg alkohola), 19-godišnjaku iz Rijeke (1,57 g/kg alkohola) i 18-godišnjaku iz Rijeke (1,89 g/kg alkohola). Svi zadržani navijači pušteni su nakon nogometne utakmice te se protiv njih podnose optuži prijedlozi nadležnom prekršajnom sudu.
Osim navedenih prekršaja, prije i nakon nogometne utakmice, zabilježena su još  dva događaja, gdje su napadnuti i ozlijeđeni navijači. Prvi napad dogodio se oko 18.30 sati, na raskrižju Rakovčeve i Zagrebačke ulice u Puli, kada je skupina muških osoba bacila staklene boce i baklju na kombi vozilo, riječkih registracijskih oznaka. U vozilu se nalazilo nekoliko gostujućih navijača, a dvojica od njih, jedan maloljetnik i 35-godišnjak iz Rijeke, su pritom lakše ozlijeđeni, dok je na vozilu razbijeno i jedno staklo.  Drugi napad dogodio se nakon nogometne utakmice, na raskrižju Nazorove ulice i Ulice Marsovog polja. Tamo je dvadesetak domaćih navijača fizički napalo trojicu mladića s područja Labina, pri čemu su dvojica od njih, 26-godišnjak i 24-godišnjak, zadobili posjekotine i natučenja. Policijski službenici utvrđuju sve okolnosti događaja i tragaju za nepoznatim napadačima.

Vidi cijeli citat


Sami nek' se zabilježi da smo jači na čaši od Istrijana.

[uredio Kupusar - 23. rujna 2013. u 14:49]
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 14:56
balotelli je napisao/la:
armada vice  istarske picke a el kapitano je maric a koliko znam je istrijan trdi!
Vidi cijeli citat

Mislim da je još veći paradoks i debilizam kad 20 Istrijana napadne trojicu Istrijana.
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.05.2010.
Poruka: 435
23. rujna 2013. u 15:09
tocno tako, samo ca forsi ovi ca su napali nisu istrijani nego samo zive u istri hahahah
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.11.2009.
Poruka: 512
23. rujna 2013. u 15:35
balotelli je napisao/la:
tocno tako, samo ca forsi ovi ca su napali nisu istrijani nego samo zive u istri hahahah
Vidi cijeli citat

Ko ćemo tako...si siguran da su ovi pravi labinjoni 
Inače 20 vs 3 , samo ne budimo licemjerni da su trojica puležana šetala po korzu pokle partide, ča bi Armada sa par/dišpar odredila ki će na njih
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. rujna 2013. u 15:40
U narednoj sezoni će se šetat puno Riječana po Puli    svaku drugu šetemanu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.11.2009.
Poruka: 512
23. rujna 2013. u 15:41
VV je napisao/la:
balotelli je napisao/la:
tocno tako, samo ca forsi ovi ca su napali nisu istrijani nego samo zive u istri hahahah[/QUOTE

a puli sve istrijan do istrijana.
hahaaahaaaah
Vidi cijeli citat

Zanimljivo kad se fiuman sprda puležanu porijeklom svojih stanovnika

Vidi cijeli citat
  • Najnovije
  • Najčitanije