HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.082
23. rujna 2013. u 15:41
Nakon šta pročitam komentare(članak NL) na face-u vezane na za izgradnju stadiona odmah me prosere.
Ma zar je moguće ta takvih retarda ima u našem gradu.Smeta im izgradnja novog stadiona sa privatnim novcem
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 15:53
@ ispod loža

Niggas gona hate.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 68
23. rujna 2013. u 15:55
Roberto je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bkTYvm61   

Meni se simulacija novog stadiona sviđa, jedino se nadam da sjedalice neće biti ovako ofarbane u znakovima križa... neka bude plavo bijela boja sjedalica jer to je naša boja ali nemora biti u motivima križa... volio bih da zapadna tribina bude opet pofarbana na način da piše armada a centralna bi npr. mogla biti ofarbana tako da piše kantrida... nadam se da će krov biti tako konstruiran i natkriven da štiti od kiše čak i one koji sjede u prvim redovima tik do terena... 

Vidim neki njurgaju što se više neće vidjet stijene... jbga vi bi se j..... da vam ne uđe 

I meni je žao stijena ali ako je to cijena novog stadiona, meni je prihvatljiva.




Vidi cijeli citat


Kažu da je pokrivanje stijena zahtjev UEFA-e. Ili ovako ili špricati betonom tako da je ovo ipak puno bolje rješenje.
[uredio flickr - 23. rujna 2013. u 16:06]
tvrdiorah
tvrdiorah
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.06.2009.
Poruka: 428
23. rujna 2013. u 15:59
nitko ne komentira da nam je miljenik završio na nebu i da će biti jedna od zanimljivih minuta "šutnje" na kantridi? mislim da će se i naši prijatelji s juga pridružit u šutnji
"Močinić za Mujanovića, Mujanović ide sam, sam Mujanović iiiiiii goooooooooooooooooooooool, dvaaaa dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gooooooooooooooooooooool..Goran Mujanović, Rijeka ima Europa ligu..."
gogykiryales
gogykiryales
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 696
23. rujna 2013. u 16:09
Roberto je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bkTYvm61sbo  

Meni se simulacija novog stadiona sviđa, jedino se nadam da sjedalice neće biti ovako ofarbane u znakovima križa... neka bude plavo bijela boja sjedalica jer to je naša boja ali nemora biti u motivima križa... volio bih da zapadna tribina bude opet pofarbana na način da piše armada a centralna bi npr. mogla biti ofarbana tako da piše kantrida... nadam se da će krov biti tako konstruiran i natkriven da štiti od kiše čak i one koji sjede u prvim redovima tik do terena... 

Vidim neki njurgaju što se više neće vidjet stijene... jbga vi bi se j..... da vam ne uđe 

I meni je žao stijena ali ako je to cijena novog stadiona, meni je prihvatljiva.




Vidi cijeli citat


svaka čast Roberto... sad su ti postovi dobri za razliku od onih prijašnjih.. samo tako nastavi

i meni se ne sviđa to s križevima i djeluje mi prilično odbojno te nagrđuje cijelokupni dojam te pomalo i vrijeđa navijače drugih vjera ili ateiste i agnostike. Puno je bolja ideja da sa sjedalicama napišu: Armada, Rijeka, Kantrida ili nešto slično

ili neka uz križeve na jednoj tribini na drugu stave islamski polumjesec, na treću pravoslavni krst ili židovsku zvijezdu kako bi bilo ravnopravnosti među religijama
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 16:16
Ma ljudi će uvijek pronać neki problem. Što se tiče parkinga on meni nije problem, parkiram uvijek kad je Kantrida bila puna parkirat ću vjerovatno i dalje.
Ako je to toliki problem uvijek se može napravit garaža tamo kod hotela pa tko želi neka tamo parkira.

U svakom slučaju treba zahvalit istrijanima na tome što ćemo koristit godinu dana njihov stadion. Ako karte budu normalne cijene ne vidim razloga da nas ne bude dosta i u Puli. Svaki vikend gostovanje. Jedini problem vidim u tome kad se budu igrali derbiji na Drozdini između Rijeke i Hajduka i Dinama kad se budemo sretali po y.
>che<
>che<
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2006.
Poruka: 3.248
23. rujna 2013. u 17:07
Meni se ful sviđa stadion i neka se počne graditi sutra  a što se tiče križeva .Kako to da uvijek neke "liberale" smeta križ ?? Jebo me pas ako vam davidova zvijezda ne bi manje smetala na dresu.

Ja bi stavio križ visok od mora pa na cesti gore da se Isus vidi i tako bi držao taj križ koliko je godina(desetljeća) potrebno da se navodni liberali naviknu na križ i naravno zaboravio sam vela šahovnica da ih jebe još više a onda kada bi se navikli i počeli poštovati da je ovo Hrvatska i pretežito Katolička zemlja skinuo bi sve križeve,šahovnice čak bi i vjeronauk iz škola izbacio nazad u crkve,gdje mu je mjesto jer bi znao da napokon nikoga u HR ne vrijeđa križ ili zastava ili bilo šta ,šta počinje na HR.
O lijepa, o draga, o slatka slobodo,
dar u kom sva blaga višnji nam bog je do...
gogykiryales
gogykiryales
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 696
23. rujna 2013. u 17:25
>che< je napisao/la:
Meni se ful sviđa stadion i neka se počne graditi sutra  a što se tiče križeva .Kako to da uvijek neke "liberale" smeta križ ?? Jebo me pas ako vam davidova zvijezda ne bi manje smetala na dresu.

Ja bi stavio križ visok od mora pa na cesti gore da se Isus vidi i tako bi držao taj križ koliko je godina(desetljeća) potrebno da se navodni liberali naviknu na križ i naravno zaboravio sam vela šahovnica da ih jebe još više a onda kada bi se navikli i počeli poštovati da je ovo Hrvatska i pretežito Katolička zemlja skinuo bi sve križeve,šahovnice čak bi i vjeronauk iz škola izbacio nazad u crkve,gdje mu je mjesto jer bi znao da napokon nikoga u HR ne vrijeđa križ ili zastava ili bilo šta ,šta počinje na HR.
Vidi cijeli citat


Interesantno je da su Hrvatsku najviše pokrali oni koji se kunu u križ i šahovnicu i da su najveći vjernici ujedno i najveći kriminalci. Mene osobno baš briga gdje ću živjet ako mi je standard ok, a u HR to nije slučaj

ali nećemo oftopičariti za takve teme postoje drugi forumi i topici, inače jedva čekam Jadranski derbi i nadam se prvom mjestu nakon idućeg vikenda

@roberto stvarno bi bilo lipo ako bi tako bilo kao na San Siru, ali mislim da će se to morati prilagoditi našim uvijetima ili nasipavat more neznam koliko metara ili kilometara da se dobije mjesto za parking, pomoćna igrališta i ostalu infrastrukturu
[uredio gogykiryales - 23. rujna 2013. u 17:30]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 684
23. rujna 2013. u 17:34
Ja ne vjerujem da ste vi od OVOG SNA zapeli na raspravi oko jebenih KRIŽEVA???... ej KRIŽEVA!
[uredio FF1987 - 23. rujna 2013. u 17:34]
gogykiryales
gogykiryales
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 696
23. rujna 2013. u 17:42
Roberto je napisao/la:
Nego, što mislite o kapacitetu novog stadiona ?? je li po vama dovoljno 12 000 ili ne ?
Vidi cijeli citat


a ne znam bumo videli.... zasad je jer realno jedino na derbijima i europskim tekmama treba više.... ako bi se rastom kluba povećao broj ljudi koji bi bili zainteresirani za odlazak na utakmice onda možda i neće biti dosta.. zato mislim da je Miško dobro odlučio da se zasad ide na 12 s mogućnošću proširenja

@FF baš kao i Roberto i ja samo iznijeh svoje mišljenje, a i to je vezano uz Rijeku i ovu temu
[uredio gogykiryales - 23. rujna 2013. u 17:44]
  • Najnovije
  • Najčitanije