HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Crust666
Crust666
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2013.
Poruka: 1.814
23. rujna 2013. u 17:54

Pred cca nešto manje od godinu dana krenula je gradnja novog San Mamesa i stadio još nije dovršen a Atheltic već igra utakmice na njemu. Bi li tako nešto bilo izvedivo i na Kantridi s obzirom da je stadion zbuksan između stiena i mora...
!!! Non Serviam !!!
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
23. rujna 2013. u 18:24
>che< je napisao/la:
Meni se ful sviđa stadion i neka se počne graditi sutra  a što se tiče križeva .Kako to da uvijek neke "liberale" smeta križ ?? Jebo me pas ako vam davidova zvijezda ne bi manje smetala na dresu.

Ja bi stavio križ visok od mora pa na cesti gore da se Isus vidi i tako bi držao taj križ koliko je godina(desetljeća) potrebno da se navodni liberali naviknu na križ i naravno zaboravio sam vela šahovnica da ih jebe još više a onda kada bi se navikli i počeli poštovati da je ovo Hrvatska i pretežito Katolička zemlja skinuo bi sve križeve,šahovnice čak bi i vjeronauk iz škola izbacio nazad u crkve,gdje mu je mjesto jer bi znao da napokon nikoga u HR ne vrijeđa križ ili zastava ili bilo šta ,šta počinje na HR.
Vidi cijeli citat


Kakve veze ima to sto smo mi pretezno katolicka zemlja s krizevima,pravom vjerniku nije potreban kriz,a osobama poput mene mozes ih nabiti i 100 posvuda okolo i neces mi promjeniti misljenje o crkvi i popovima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
23. rujna 2013. u 18:26
pa vjerojatno vi se moglo..ni prva ni zadnja stvar koja se nedovrsena pusta u rad..vidim da ima dosta lufta među tribinama po ovim simulacijama...bit ce i dalje lijep pogled a bome ni bure nam nece falit
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. rujna 2013. u 18:41
Ja sam 130% uvjeren kako ova simulacija nije uopće realna projekcija stadiona...   znam da će centralka biti ispod stijena, odnosno sadašnji F... da će krov biti niži i da ide hotel na morsku stranu... ovo nije konačna projekcija uopće...
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.322
23. rujna 2013. u 18:46
ja se samo nadam da ce travu saditi netko tko barem krumpire zna saditi, jer ovo zadnje sta je posadjeno nit je trava niti lici na travu.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. rujna 2013. u 19:06
Jel može netko rjesiti misterij nestanka Kramarica?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 19:13
lakrdija je napisao/la:
Jel može netko rjesiti misterij nestanka Kramarica?
Vidi cijeli citat
Kakav nestanak? Nije bio u zpisniku,ali normlno trenira. I neka je jer ko zna da li bi uveo boga Krstanovića da je bio Kramarić

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.082
23. rujna 2013. u 19:18
TIR669 je napisao/la:
Čijeg je novinara s treninga izbacio Kek neki dan? Sad baš gledam na moćnom KanaluRI ni nema sekcije sport u ovim nazovi vijestima u 19h...
Vidi cijeli citat



Sa Kanala Ri

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 19:19
brizno.blago je napisao/la:
pa vjerojatno vi se moglo..ni prva ni zadnja stvar koja se nedovrsena pusta u rad..vidim da ima dosta lufta među tribinama po ovim simulacijama...bit ce i dalje lijep pogled a bome ni bure nam nece falit
Vidi cijeli citat


Miško je promoćuran, čovjek je išao sa verzijom stadiona koji se može brzo provjetriti nakon bakljade Armade u 60.min !!!
Još najbolje pa da je napravio stadion zatvorenog tipa da se podavimo, ko pacovi!

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 19:20
lakrdija je napisao/la:
Jel može netko rjesiti misterij nestanka Kramarica?
Vidi cijeli citat

Moguće je da ovaj puta ipak nije nikakva teorija zavjere u pitanju.Navodno je tražio slobodan dan od Keka i kao šta kaže Saher,ispalo je dobro.Uz silne ozljede i ovako ubitačan ritam utakmica zadnje šta nam sada treba su sukobi unutar ekipe.Taman mi se čini da su se smirile trzavice sa Krstanovićem i čovjek odmah poludio na terenu.
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije