HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
24. rujna 2013. u 09:50
zoba je napisao/la:

Sve je ovo goli qurac.

Kad sam napokon zaželio da naslov prvaka proslavim tako da se izdrogiram lupajući znojnim čelom po odvaljenoj groti Kantride, kad sam se napokon ponadao da ću ulazak u ligu prvaka proslavit izđiran po leđima od ruzinave ograde sa sjevera dok mi prvi do mene piša po tenisici, kad sam duplu krunu poželio proslavit lomeći noge pri padu s prve škaline visine pol metra tribine F, kad sam sve ispatentirao tako da mi kiša s lumbrele kita iznad ne kaplje drito u mudande, a sve to u Zenu prethodnog njihanja u valovima od uru vremena ulaza na stadion, upijajući neodoljivi pazuhni testosteron 1,90 visokog i 120 kg teškog mužjaka punog neodoljivog smela kapule dok mi trenutkić kasnije jednako tako privlačni pripadnik interventne postrojbe naše nacionalne Policije lagano prebire po cojonima, ovaj nam izrabljivač Nigerijske čeljadi upropasti sve o čemu smo maštali 40 godina.

Jebeš me ako suvislije misli ne vidiš na temi Hajduk 2013/14.  

Vidi cijeli citat



ZOBAAAAAA do srca si me nasmijao SVAK ČAST GENIJALNOOOOOO
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 190
24. rujna 2013. u 10:30
USF1926 je napisao/la:























 
KANTRIDA 21. STOLJEĆA PRVE FOTOGRAFIJE IDEJNOG PROJEKTA NOVOGA RIJEČKOG STADIONA
Stadion ostaje u zagrljaju stijena

Ivan VOLARIĆ
 
Pogled na zapadnu i sjevernu, buduću centralnu tribinuRIJEKA » Predsjednik »bijelih« Damir Mišković ima nekoliko opsesija. Naslov prvaka Hrvatske, trening kamp na Rujevici, sređeni omladinski pogon koji neće proizvoditi drugoligaške i trećeligaške igrače i jedna od najvećih – novi stadion na Kantridi. Mišković je između gostovanja u Guimaraesu i Puli bio na sastanku kod gradonačelnika Vojka Obersnela. Tema između ulagača (Mišković/klub) i vlasnika zemljišta (Obersnel/grad) bila je aktualna i sve izglednija – gradnja novoga stadiona, u nekadašnjem kamenolomu na mjestu gdje se prije 100 godina odigrala prva nogometna utakmica. Prema Miškovićevim planovima rušenje postojećeg i gradnja novoga objekta trebala bi početi u svibnju iduće godine (posao će dobiti riječkih izvođači), a sve dovršeno u roku od 12 do 15 mjeseci. Procurile su i prve fotografije, odnosno video simulacija idejnog (ne i konačnog!) projekta stadiona koji suprotno prethodnim zamislima neće biti okrenut za 180 stupnjeva. Zadržao bi se sadašnji položaj, odnosno dvije trećine stadiona ostalo u zagrljaju stijena. Štoviše, stadion bi se prema najnovijim zamislima još snažnije priljubio uz legendarne stijene. Na mjestu današnje sjeverne tribine trebala bi niknuti centralna tribina.
 
Vidi cijeli citat


Zaokrenut za 180 stupnjeva...... Dobro da nije za 360....... Ha ha ha
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. rujna 2013. u 10:47
USF svaka čast na volji.Doći iz Australija u Lyon radi utakmice može jedino osoba koja istinski voli svoj klub.Moj
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
24. rujna 2013. u 10:54
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
USF svaka čast na volji.Doći iz Australija u Lyon radi utakmice može jedino osoba koja istinski voli svoj klub.Moj
Vidi cijeli citat


Muka mi je bila sto sam propustio Stuttgart pa rekoh sam sebi da idem na jedno gostovanje u EL. Ne ocekujem neki super rezultat u Lyonu - zapravo nije ni toliko bitno - ali cisto zelim osjetit atmosferu i uzivat sa nasim ljudima na jednom velikom evropskom gostovanju. Uzelio sam se.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
24. rujna 2013. u 10:58

GRADI SE NOVA KANTRIDA

VELIKI PLANOVI U RIJECI Gradnja novog stadiona kreće u svibnju 2014., Keku doživotni ugovor

  •  
     
     

Objavljeno: prije 16 min

 
 
 
 
 

 

 

Damir Mišković i službeno je potvrdio da bi u svibnju 2014. mogla početi gradnjanovog stadiona. Na Kantridi (riješi li se papirologija)!

 

Cijena i kapacitet još nisu javno poznati, a procijenjeno vrijeme trajanja radova je godinu dana. Bijeli bi tada, najvjerojatnije, igrali u Puli (dok se gradio “Drosina” Istra je bila domaćin na Kantridi). Inače, predsjednik je rekao i da bi Matjažu Keku, ako bi trener želio, na potpis ponudio - doživotni ugovor!

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 11:07
Da li je netko već kupio kartu za Hajduk na kiosku?Zanima me dal su došle.
...ti si nam najveća radost...
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. rujna 2013. u 11:10
Angel Dust je napisao/la:
Da li je netko već kupio kartu za Hajduk na kiosku?Zanima me dal su došle.
Vidi cijeli citat


ja jučer

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 11:31
Samo mali osvrt na već zaboravljenu utakmicu u Puli,izvadak iz reportaže Glasa Istre:

Igrala se treća minuta nastavka kad je Vargić osjetio otrov "žminjske kobre". Obšivač je počeo akciju, Jo sjajno proigrao pravovremeno utrčalog Križmana i ovaj je mirno matirao bivši klub za sjajnih 2:1 i novi skok pulskih navijača na tribinama.

...ti si nam najveća radost...
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
24. rujna 2013. u 11:39
Zbilja dobro zbori IS svaka ti čast USF što prelaziš dva kontinenta da biš vidio Rijeku iako sam ja dosad mislio da si iz Melbournea 

P.S. Zoba 
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
24. rujna 2013. u 11:41
Prokleta je australija i zlato što sja.
  • Najnovije
  • Najčitanije