Evo mene nakon proputovanja na riječkoj vodi i riječkom zraku, možda danas padne i kakav roštilj i butilja jer je prijatelj (inače zadrti tovar) dobio sina (kud ćeš bolje za navijača Hajduka)
Stadion je ok,čak i izvrstan
nadam se da je kapacitet od 12.000+1.000 vip i press ova slika sa dva kata, da je samo donji kat to je po meni niti 5.000 ljudi, moramo znati da su duže tribine kad su oko atletske staze od ovih oko terena nama več poznatih dimenzija (po propisima UEFE) također i to da će biti veči komfor, razmak između redova i stolica kao i više ulaza i stepenica
Močo postaje igračina, sad i Volarić to vidi, a i poneki od nas (uključujuči mene) koji smo sumljali u njega
čim ja malo jači na lopti ta njegova nogometna inteligencija (crtanje geometrije kako kaže Moržeti) dobiva drugu dimenziju
Močo ima izvrstan pregled igre (lopta Močiniću u Stuttgartu) a i vidjeli smo da zna promjeniti dobro stranu a i opaliti po lopti, a ne davi previše loptu nego je se rješava iz prve-druge
Nije to više ona alibi igra prvom do sebe (Pokrivač u Puli npr)
[uredio George Bush - 24. rujna 2013. u 09:15]