HNK Rijeka 2013/2014

USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
24. rujna 2013. u 08:48
gogykiryales je napisao/la:


Svaka čast USF... da mi nije žena tada u visokoj trudnoći vjeruj mi da bi se vidjeli u Lyonu i na Gerlandu kao u stara dobra vremena na Poljudu
Vidi cijeli citat


E kad ne mislis na kontracepciju... a pusti, meni zena govori da sam totalno lud.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. rujna 2013. u 08:53
USF1926 je napisao/la:
RobiRi je napisao/la:
Očekujem neki transparent Armada Down under 
Vidi cijeli citat

Bas mislim tako nesto organizirat. Jedino ne znam kako s bakljama u avion... 
Vidi cijeli citat

Vidim da letiš s Emiratesom pa im prodaj foru da su to rakete za rušenje US of A... (Naravno nespominji da znaš Busha )
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
zoba
zoba
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2009.
Poruka: 1.916
24. rujna 2013. u 09:03

Sve je ovo goli qurac.

Kad sam napokon zaželio da naslov prvaka proslavim tako da se izdrogiram lupajući znojnim čelom po odvaljenoj groti Kantride, kad sam se napokon ponadao da ću ulazak u ligu prvaka proslavit izđiran po leđima od ruzinave ograde sa sjevera dok mi prvi do mene piša po tenisici, kad sam duplu krunu poželio proslavit lomeći noge pri padu s prve škaline visine pol metra tribine F, kad sam sve ispatentirao tako da mi kiša s lumbrele kita iznad ne kaplje drito u mudande, a sve to u Zenu prethodnog njihanja u valovima od uru vremena ulaza na stadion, upijajući neodoljivi pazuhni testosteron 1,90 visokog i 120 kg teškog mužjaka punog neodoljivog smela kapule dok mi trenutkić kasnije jednako tako privlačni pripadnik interventne postrojbe naše nacionalne Policije lagano prebire po cojonima, ovaj nam izrabljivač Nigerijske čeljadi upropasti sve o čemu smo maštali 40 godina.

Jebeš me ako suvislije misli ne vidiš na temi Hajduk 2013/14.  

...to je pitanje za predsjednika policije i ministarstvo MUP-a...

http://www.youtube.com/watch?v=Sq502Jnnbp8&feature=related
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. rujna 2013. u 09:08
Koje ste vi pičkice... Jebo vas komfor i krov, onda možete i pred TV-om gledat tekmu...
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
24. rujna 2013. u 09:12
zoba je napisao/la:

Sve je ovo goli qurac.

Kad sam napokon zaželio da naslov prvaka proslavim tako da se izdrogiram lupajući znojnim čelom po odvaljenoj groti Kantride, kad sam se napokon ponadao da ću ulazak u ligu prvaka proslavit izđiran po leđima od ruzinave ograde sa sjevera dok mi prvi do mene piša po tenisici, kad sam duplu krunu poželio proslavit lomeći noge pri padu s prve škaline visine pol metra tribine F, kad sam sve ispatentirao tako da mi kiša s lumbrele kita iznad ne kaplje drito u mudande, a sve to u Zenu prethodnog njihanja u valovima od uru vremena ulaza na stadion, upijajući neodoljivi pazuhni testosteron 1,90 visokog i 120 kg teškog mužjaka punog neodoljivog smela kapule dok mi trenutkić kasnije jednako tako privlačni pripadnik interventne postrojbe naše nacionalne Policije lagano prebire po cojonima, ovaj nam izrabljivač Nigerijske čeljadi upropasti sve o čemu smo maštali 40 godina.

Jebeš me ako suvislije misli ne vidiš na temi Hajduk 2013/14.  

Vidi cijeli citat


Zoba, sve je ovo moguce ove sezone na "staroj" Kantridi... 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. rujna 2013. u 09:12
Evo mene nakon proputovanja na riječkoj vodi i riječkom zraku, možda danas padne i kakav roštilj i butilja jer je prijatelj (inače zadrti tovar) dobio sina (kud ćeš bolje za navijača Hajduka)
Stadion je ok,čak i izvrstan
nadam se da je kapacitet od 12.000+1.000 vip i press ova slika sa dva kata, da je samo donji kat to je po meni niti 5.000 ljudi, moramo znati da su duže tribine kad su oko atletske staze od ovih oko terena nama več poznatih dimenzija (po propisima UEFE) također i to da će biti veči komfor, razmak između redova i stolica kao i više ulaza i stepenica

Močo postaje igračina, sad i Volarić to vidi, a i poneki od nas (uključujuči mene) koji smo sumljali u njega
čim ja malo jači na lopti ta njegova nogometna inteligencija (crtanje geometrije kako kaže Moržeti) dobiva drugu dimenziju
Močo ima izvrstan pregled igre (lopta Močiniću u Stuttgartu) a i vidjeli smo da zna promjeniti dobro stranu a i opaliti po lopti, a ne davi previše loptu nego je se rješava iz prve-druge
Nije to više ona alibi igra prvom do sebe (Pokrivač u Puli npr)
[uredio George Bush - 24. rujna 2013. u 09:15]
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
24. rujna 2013. u 09:17
Znači svi smo u Lyonu. Mislio san da će moj put od 10 sati kombijem bit naporan, sa 8 krkana, ali kad vidim da ćeš ti putovat 25 sati sa brdo krkana onda mi je nekako lakše.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
24. rujna 2013. u 09:18
George kupi malome šal od Rijeke za provokaciju.
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
24. rujna 2013. u 09:22
Campione je napisao/la:
Znači svi smo u Lyonu. Mislio san da će moj put od 10 sati kombijem bit naporan, sa 8 krkana, ali kad vidim da ćeš ti putovat 25 sati sa brdo krkana onda mi je nekako lakše.
Vidi cijeli citat


Ma zaci do Lyona, maznut cu si dva bombona (praksica) i to ce proletit... doc cu fino odmoran, a onda Rijeka moja dobra budi, imat cemo provod ludi...
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
24. rujna 2013. u 09:29
Taman će ti se počet spavat oko početka utakmice 

Koliko čujem sprema se pravi desant u Lyon.
  • Najnovije
  • Najčitanije