Angel Dust je napisao/la:
Počinje prodaja paketa ulaznica za Europsku ligu
U četvrtak u 18 sati zaključuje se prodaja europskih ulaznica za pretplatnike (njih gotovo tisuću) i ulaznice odlaze u slobodnu prodaju
RIJEKA Danas (do 18 sati) na blagajnama kraj zapadne tribine počela je prodaja paketa ulaznica za tri riječke utakmice Europske lige, atraktivne susrete s »Betisom«, »Lyonom« i »Vitorijom«.
U iduća tri dana svoje ulaznice moći će nabaviti pretplatnici, oni koji su od početka vjerovali u ovu momčad i zbog toga su nagrađeni pravom prvokupa dragocjenih papirića. Dio njih im se pridružio posljednjih tjedana, kada je gotovo svakodnevno rastao broj pretplatnika i članova kluba. Klupska glasnovogornica Sandra Nešić još jučer je bila zatrpana zahtjevima za ulazak u članstvo kluba i kupovinu godišnjih karata iako je odavno već počelo prvenstvo.
U četvrtak u 18 sati zaključuje se prodaja europskih ulaznica za pretplatnike (njih gotovo tisuću) i ulaznice odlaze u slobodnu prodaju. Svaka osoba može kupiti maksimalno dva paketa uz obavezno predočenje OIB-a i osobnog dokumenta sa slikom. U subotu počinje online prodaja na kojoj će biti raspoloživo ukupno 500 paketa, te prodaja na osam prodajnih mjesta i-Novina (P. R. Vitezovića, Korzo, Trpimirova, Trninina, Matije Gupca, Ciottina, Žabica i Riva-Korzo) i dva prodajna mjesta Novog lista u centru grada (kod Fontane – Garibaldi ulica, te autobusna stanica kod Slavice), na kojima će biti distribuirano dodatnih 500 paketa.
U online prodaji i na prodajnim mjestima i-Novina te prodajnim mjestima Novog lista neće biti moguće kupiti pakete za VIP A i A tribinu. U utorak, 1. listopada, nakon 13 sati svi eventualno preostali paketi bit će vraćeni u klubu, te će se pustiti u pojedinačnu prodaju uoči svake utakmice.
Danas će biti aktiviran poseban info telefon (099/6575369) i e-mail ([email protected] ) adresa gdje se mogu dobiti svi odgovori na eventualne upite vezane uz prodaju paketa za europske utakmice. Sudeći prema ogromnom interesu navijača, moglo bi se prvi put u povijesti dogoditi da budu čak tri utakmice »Rijeke« unaprijed rasprodane.
Šta mislite,da li će se s obzirom na cijene,ovo i ostvariti?