HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 68
24. rujna 2013. u 14:31
Pišem s stadiona. Karata ima za sve utakmicr sve tribine. Nigdje nikoga.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
24. rujna 2013. u 14:35
lakrdija je napisao/la:
Evo, upravo pogledao snimku Orlanda... i kao svaki put, ostao sam ponovno oduševljen Damirom i njegovom pozitivom. Pokazali su slike stadiona i drugih perspektiva pa ću ih sad ovdje pokazat...btw..na novoj projekciji koju ima Mišković, vidi se kako je nova centralka (ispod stijena) nešto izmjenjena u odnosu na ovu projekciju koja je na youtubeu...ima gornji kat i još su neke korekcije...

Robi, tebi svaka čast!!!  Rekli bi: TAKO SE VOLI RIJEKA!!

Ulaz sa zapadne strane:


Sadašnja centralka sa mora


Istočni ulaz sa Hotelom:
Vidi cijeli citat


kada gledam ove fotke, stadion dobija još dimenziju više, fenomenalno!!! Okoliš stadiona sa "Riječkim selom" i šetnicom djeluje prejebeno, tako da će masa ljudi ja prvi, dolaziti sa obitelji i kad nema tekmi i napraviti koju điradu i popit koju biru. Još me pere neka nevjerica, jer je sve ovo prebrutalno dobro !!!
javasluk
javasluk
Mali dioničar
Pristupio: 27.05.2010.
Poruka: 8.718
24. rujna 2013. u 14:38
Je li se zna koja tv će prenositi Rijeka - Betis ? 03.listopad 2013. u 19:00h

U svakom slučaju želim vam da budete u igri za prolaz do zadnjeg kola. Šteta bi bila da "odustanete", ima još 15 bodova u igri, tako da.....Čak mislim da i možete obzirom na kvalitetu kadra........
Samo Cibalia!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 129
24. rujna 2013. u 14:43
U 19:00 sati sve utakmice nasih klubova u EL prenosi arenasport1 a one u 21:05 hrt2
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 129
24. rujna 2013. u 14:48
Inace stadion ce biti fantastican. ni ja nemogu vjerovat da se ovo dogadja. Nego trebat ce pripremit jebenu festu za oprostaj od stare kantride. Majko mila ko ce docekat pocetak sezone 2015/2016
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 437
24. rujna 2013. u 15:50
Roberto,koliko je sigurno da ce danas biti u 17.30 u Kostreni?
da ne idem bez veze tamo...
[uredio rijeka-rastocine1987 - 24. rujna 2013. u 15:50]
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 15:58
rijeka-rastocine1987 je napisao/la:
Roberto,koliko je sigurno da ce danas biti u 17.30 u Kostreni?
da ne idem bez veze tamo...
Vidi cijeli citat

Mislim da ti je sigurno.Rekli su na RR da igramo u 17.30.s onima koji nisu igrali u Puli protiv Klane.
...ti si nam najveća radost...
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 16:11

Počinje prodaja paketa ulaznica za Europsku ligu

U četvrtak u 18 sati zaključuje se prodaja europskih ulaznica za pretplatnike (njih gotovo tisuću) i ulaznice odlaze u slobodnu prodaju

RIJEKA  Danas (do 18 sati) na blagajnama kraj zapadne tribine počela je prodaja paketa ulaznica za tri riječke utakmice Europske lige, atraktivne susrete s »Betisom«, »Lyonom« i »Vitorijom«.

U iduća tri dana svoje ulaznice moći će nabaviti pretplatnici, oni koji su od početka vjerovali u ovu momčad i zbog toga su nagrađeni pravom prvokupa dragocjenih papirića. Dio njih im se pridružio posljednjih tjedana, kada je gotovo svakodnevno rastao broj pretplatnika i članova kluba. Klupska glasnovogornica Sandra Nešić još jučer je bila zatrpana zahtjevima za ulazak u članstvo kluba i kupovinu godišnjih karata iako je odavno već počelo prvenstvo.

U četvrtak u 18 sati zaključuje se prodaja europskih ulaznica za pretplatnike (njih gotovo tisuću) i ulaznice odlaze u slobodnu prodaju. Svaka osoba može kupiti maksimalno dva paketa uz obavezno predočenje OIB-a i osobnog dokumenta sa slikom. U subotu počinje online prodaja na kojoj će biti raspoloživo ukupno 500 paketa, te prodaja na osam prodajnih mjesta i-Novina (P. R. Vitezovića, Korzo, Trpimirova, Trninina, Matije Gupca, Ciottina, Žabica i Riva-Korzo) i dva prodajna mjesta Novog lista u centru grada (kod Fontane – Garibaldi ulica, te autobusna stanica kod Slavice), na kojima će biti distribuirano dodatnih 500 paketa.

U online prodaji i na prodajnim mjestima i-Novina te prodajnim mjestima Novog lista neće biti moguće kupiti pakete za VIP A i A tribinu. U utorak, 1. listopada, nakon 13 sati svi eventualno preostali paketi bit će vraćeni u klubu, te će se pustiti u pojedinačnu prodaju uoči svake utakmice.

Danas će biti aktiviran poseban info telefon (099/6575369) i e-mail ([email protected] ) adresa gdje se mogu dobiti svi odgovori na eventualne upite vezane uz prodaju paketa za europske utakmice. Sudeći prema ogromnom interesu navijača, moglo bi se prvi put u povijesti dogoditi da budu čak tri utakmice »Rijeke« unaprijed rasprodane. kraj teksta



Šta mislite,da li će se s obzirom na cijene,ovo i ostvariti?

...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 437
24. rujna 2013. u 16:11
ok,onda se vidimo dolje...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 129
24. rujna 2013. u 16:22
Angel Dust je napisao/la:

Počinje prodaja paketa ulaznica za Europsku ligu



U četvrtak u 18 sati zaključuje se prodaja europskih ulaznica za pretplatnike (njih gotovo tisuću) i ulaznice odlaze u slobodnu prodaju



RIJEKA  Danas (do 18 sati) na blagajnama kraj zapadne tribine počela je prodaja paketa ulaznica za tri riječke utakmice Europske lige, atraktivne susrete s »Betisom«, »Lyonom« i »Vitorijom«.


U iduća tri dana svoje ulaznice moći će nabaviti pretplatnici, oni koji su od početka vjerovali u ovu momčad i zbog toga su nagrađeni pravom prvokupa dragocjenih papirića. Dio njih im se pridružio posljednjih tjedana, kada je gotovo svakodnevno rastao broj pretplatnika i članova kluba. Klupska glasnovogornica Sandra Nešić još jučer je bila zatrpana zahtjevima za ulazak u članstvo kluba i kupovinu godišnjih karata iako je odavno već počelo prvenstvo.


U četvrtak u 18 sati zaključuje se prodaja europskih ulaznica za pretplatnike (njih gotovo tisuću) i ulaznice odlaze u slobodnu prodaju. Svaka osoba može kupiti maksimalno dva paketa uz obavezno predočenje OIB-a i osobnog dokumenta sa slikom. U subotu počinje online prodaja na kojoj će biti raspoloživo ukupno 500 paketa, te prodaja na osam prodajnih mjesta i-Novina (P. R. Vitezovića, Korzo, Trpimirova, Trninina, Matije Gupca, Ciottina, Žabica i Riva-Korzo) i dva prodajna mjesta Novog lista u centru grada (kod Fontane – Garibaldi ulica, te autobusna stanica kod Slavice), na kojima će biti distribuirano dodatnih 500 paketa.


U online prodaji i na prodajnim mjestima i-Novina te prodajnim mjestima Novog lista neće biti moguće kupiti pakete za VIP A i A tribinu. U utorak, 1. listopada, nakon 13 sati svi eventualno preostali paketi bit će vraćeni u klubu, te će se pustiti u pojedinačnu prodaju uoči svake utakmice.


Danas će biti aktiviran poseban info telefon (099/6575369) i e-mail ([email protected] ) adresa gdje se mogu dobiti svi odgovori na eventualne upite vezane uz prodaju paketa za europske utakmice. Sudeći prema ogromnom interesu navijača, moglo bi se prvi put u povijesti dogoditi da budu čak tri utakmice »Rijeke« unaprijed rasprodane. kraj teksta



Šta mislite,da li će se s obzirom na cijene,ovo i ostvariti?

Vidi cijeli citat


Mislim da E nece bit unaprijed rasprodana
  • Najnovije
  • Najčitanije