HNK Rijeka 2013/2014

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 16:02
Vidi cijeli citat

Jeste skužili haiku poeziju glupih tovara u komentarima
...ti si nam najveća radost...
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
25. rujna 2013. u 16:13
@ Angel dust
Nešto prestrašno...dokaz da čovjek sa pola mozga može živjeti...mislim na one komentare..
Da se organiziramo pa uz svaku kartu koju kupe za tekmu na Kantridi dobiju naljepnicu "invalid u autu" ???
Rijeka je najbolje od svega.....
mintaruzic
mintaruzic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 1.695
25. rujna 2013. u 16:39
Nemojte tako, nije njima lako, navikli na drzavnu lovu, navikli na sve povlastice i odjednom im sve nestane pa nam prodaju silno postenje i borbu protiv azdaja iz Maksimira. Sad im neki mali klubic odjednom tu, cak i bolji od njih, s nekom perspektivom se tu sepuri, a oni najbolji i najljepsi i najpametniji. Zato ih pustite na miru, neka se pjene i neka se glupiraju koliko ih volja, treba napunit Kantridu u subotu, dobit ih pa nek kmece do besvijesti. 
Ajmo Rijeko, Anas dva i Benko za laganih tri nula......
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
25. rujna 2013. u 16:52
Roberto je napisao/la:
Poštujem mišljenje Igorina i razumijem njegovu zabrinutost ali mislim da smo ipak mogli organizirat karusel od Trsata do Kantride u subotu prije tekme s tovarima. 

Zbog druženja, atmosfere i svega ostalog 

Vidi cijeli citat


Ako ti nije netko objasnio, zastavu ako ti maznu nije samo do tebe nego je sramota za cijelu navijačku skupinu. Pa ako ti maznu zastavu nećeš samo "popričat" sa dečkima iz druge navijačke skupine "popričat" ćeš i sa Armadom.
gogykiryales
gogykiryales
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 696
25. rujna 2013. u 16:54
Podravina vodi u Ludbregu tako da bi mogli tamo ako prođemo Korčulane u  slijedećem kolu kupa. loše je što nas, barem po mojoj računici, onda čeka Dinamo
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. rujna 2013. u 16:55
Nebrini stat će iza tebe ekipa sa foruma 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
25. rujna 2013. u 17:18
mintaruzic je napisao/la:
Nemojte tako, nije njima lako, navikli na drzavnu lovu, navikli na sve povlastice i odjednom im sve nestane pa nam prodaju silno postenje i borbu protiv azdaja iz Maksimira. Sad im neki mali klubic odjednom tu, cak i bolji od njih, s nekom perspektivom se tu sepuri, a oni najbolji i najljepsi i najpametniji. Zato ih pustite na miru, neka se pjene i neka se glupiraju koliko ih volja, treba napunit Kantridu u subotu, dobit ih pa nek kmece do besvijesti. 
Ajmo Rijeko, Anas dva i Benko za laganih tri nula......
Vidi cijeli citat


Ja sam također tipovao na 3:0, samo ih trpaju Benko, Krama i Pirlo (čitaj Močo)
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 17:43
@Roberto

di si nestao?imam pitanje za tebe ako si bio danas na treningu:da li su Jugović i Lešković trenirali?makar odvojeno.

EDIT:imaš mega plus za post iznad.Inače,tih par momaka iz"Torce RI"se nađe sa ostalima na mjestima za prihvat i onda zajedno idu prema stadionu.Mislim na ove koji su"prava"Torca RI",na na alealeštine i indijaneri koji neznaju u kojem gradu je Poljud.
[uredio Angel Dust - 25. rujna 2013. u 18:10]
...ti si nam najveća radost...
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
25. rujna 2013. u 18:06
Roberto je napisao/la:
Campione, RobiRi, dečki...

Tko će mi maznut zastavu ? torcida nema dodira s nama riječanima jer njih policija nadzire od početka do kraja boravka u Rijeci i izolirani su u potpunosti od ostalih... a možda ste mislili na  "riječke tovare " ? taj pojam zaista postoji ili je samo mit ? gdje su ti "riječki tovari" ? koliko ih ima ? misliš da ako takvi stvarno i postoje u ovom gradu da bi njih par imali muda napast nas tridesetak koji se okupimo kao prošli put na Trsatu i krenemo u povorku ? misliš da će u subotu paradirat po gradu i tražit mene sa zastavom ??  prije bih rekao da tih par "riječkih tovara" ako stvarno i postoje , pognute glave u tišini dođu na Kantridu maksimalno under cover i da na isti način tako odu svojim kućama nakon tekme. 

Ja da se u svom gradu bojim nosit zastavu svoga kluba ? da se skrivam u svom gradu od "riječkih tovara" ?? 

Koliko god sam normalan toliko mogu biti i lud u određenom trenutku tako da tu zastavu branim svojim životom. 
Ne šalim se.

Ok ako mislite da je bolje da ne organiziramo karusel u subotu, nema problema. Ćemo za Betis. Ali ja ću svejedno u subotu svojim autom doć na Kantridu i skupa s frendom putem do stadiona u autu navit naše riječke pjesme i iz auta će se ponosno vijorit zastava najdražeg kluba. 

Image

Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma ! 
Vidi cijeli citat


Roberto nitko ti zastavu neće uzeti a najmanje riječki tovari koji ni ne postoje.Završimo ovo.

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.08.2013.
Poruka: 26
25. rujna 2013. u 18:07

Angel Dust je napisao/la:
@Roberto

di si nestao?imam pitanje za tebe ako si bio danas na treningu:da li su Jugović i Lešković trenirali?makar odvojeno.

Vidi cijeli citat

ja sam ih gledao od 11 do 12 i pol

nisam vidio niti jednog niti drugog.

  • Najnovije
  • Najčitanije