Roberto je napisao/la:
Campione, RobiRi, dečki...
Tko će mi maznut zastavu ? torcida nema dodira s nama riječanima jer njih policija nadzire od početka do kraja boravka u Rijeci i izolirani su u potpunosti od ostalih... a možda ste mislili na "riječke tovare " ? taj pojam zaista postoji ili je samo mit ? gdje su ti "riječki tovari" ? koliko ih ima ? misliš da ako takvi stvarno i postoje u ovom gradu da bi njih par imali muda napast nas tridesetak koji se okupimo kao prošli put na Trsatu i krenemo u povorku ? misliš da će u subotu paradirat po gradu i tražit mene sa zastavom ?? prije bih rekao da tih par "riječkih tovara" ako stvarno i postoje , pognute glave u tišini dođu na Kantridu maksimalno under cover i da na isti način tako odu svojim kućama nakon tekme.
Ja da se u svom gradu bojim nosit zastavu svoga kluba ? da se skrivam u svom gradu od "riječkih tovara" ??

Koliko god sam normalan toliko mogu biti i lud u određenom trenutku tako da tu zastavu branim svojim životom.
Ne šalim se.
Ok ako mislite da je bolje da ne organiziramo karusel u subotu, nema problema. Ćemo za Betis. Ali ja ću svejedno u subotu svojim autom doć na Kantridu i skupa s frendom putem do stadiona u autu navit naše riječke pjesme i iz auta će se ponosno vijorit zastava najdražeg kluba.

Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma ! Roberto nitko ti zastavu neće uzeti a najmanje riječki tovari koji ni ne postoje.Završimo ovo.