HNK Rijeka 2013/2014

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 19:45
RobiRi je napisao/la:
Hahaha nema riječkih tovara... Pa najbolji frend mi je tovar, a znam ih još 3-4
Vidi cijeli citat

Da svi koji sebe nazivaju velikim"tovarima"odu vikendom na Poljud,taj bi stadion trebao imati bar 200000 mjesta.Znam ih i ja par iz Rijeke i okolice,ali ti u životu nisu vidjeli ni Splita,a kamoli Poljuda,Maximira,Kantride i ostalih stadiona.Šta je najgore ne idu na Kantridu ni taj jedan put u 365 dana kad im Hajduk dođe ispred nosa.Čast izuzecima koji redovito prate svoj klub i ne pljuju u tanjur iz kojeg jedu.
...ti si nam najveća radost...
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
25. rujna 2013. u 20:15
...komplet karata u džepu...!!!
...još samo da se sve posloži za Lyon...!!!
Rijeka je najbolje od svega.....
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 20:45

Na Kantridi zadovoljno trljaju ruke: Prodano 1382 paketa za EL, sve manje karata za derbi!

Samo u srijedu se u klub učlanilo 30 novih navijača. Ukupno članstvo broji 450 odraslih navijača i 100 mališana

RIJEKA  Na Kantridi zadovoljno trljaju ruke. Nakon drugoga dana prodaje paketa ulaznica za predstojeće utakmice skupine I Europske lige nogometaša »Rijeke« otišla su u ruke navijača 1382 kompleta karata.

Budući da je riječ o prodaji namijenjenoj isključivo pretplatnicima kojih ima 1020 (svatko od njih je imao pravo kupiti dva paketa ulaznica), pretpostavka je da će se danas (do 18 sati) taj rezultat približiti brojci od dvije tisuće prodanih ulaznica.

No, prava navala  na blagajne kraj zapadne tribine stadiona na Kantridi tek se očekuje u petak (od 9 sati) kada će ulaznice za utakmice protiv »Betisa«, »Lyona« i »Vitorie«  u slobodnu prodaju.

Ulaznice za subotnji jadranski derbi s »Hajdukom«, također idu u skladu s očekivanjima, a to znači da su neke najtraženije tribine poput Armadinog zapada (tribina D) gotovo rasprodane.

U klubu pored naglog povećanja  broja pretplatnika (nekoliko stotina od povijesnog europskog uspjeha u Stuttgartu) bilježe i veliko povećanje broja članova.

Samo u srijedu se u klub učlanilo 30 novih navijača. Ukupno članstvo broji 450 odraslih navijača i 100 mališana.
[uredio Angel Dust - 25. rujna 2013. u 20:46]
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 1.031
25. rujna 2013. u 20:52
Ja neznam koji je vama k. da se bojite proć kroz svoj grad o_O!!!!!
Ja ću s guštom proć kroz zonu gdje će biti more tovara sa šalom i zastavom....

Definitivno se treba dogovoriti za karusel ali nadam se malo prije potvrditi i proširiti glas da nas se čim više skupi!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
25. rujna 2013. u 21:18
Nije me strah prošetat po gradu i bogami me nije strah ni pošaketat se sa nekim. Strah me je da ne ostane bez zastave ili šofer šajbe kako god želiš. Možemo se mi prgavit i bahatit koliko god oćemo isto je radila i Torcida Rab pa su lijepo pobrali i od svojih i od naših dva puta.

Što se tiče Stuttgarta i tog kurasela ja san ti ga prenio na FF forumu.
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
25. rujna 2013. u 21:20
gogykiryales je napisao/la:
Podravina vodi u Ludbregu tako da bi mogli tamo ako prođemo Korčulane u  slijedećem kolu kupa. loše je što nas, barem po mojoj računici, onda čeka Dinamo
Vidi cijeli citat

AKO prođemo idemo na Podravinu, i to se ždrijeba domaćinstvo

a od četvrtfinala se neide po koeficijentu više nego po ždrijebu, tako da su nam šanse za Dinamo jednake kao i šanse za neznam.. Kustošiju 
MAGICA FIUME
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
26. rujna 2013. u 00:20
Alo,back to prva stranica
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
26. rujna 2013. u 02:13
4-3-2-1, 4-2-3-1, ili 4-4-2, moguće formacije za subotu uzimajući u obzir trenutni kadar. Ne očekujem da će se išta promijeniti od Istre u vezi krila i zadnje linije ako ne bude novih problema sa ozljedama. Sudeći prema trenutnoj formi Močinić i Maleš su dosta sigurni, i naravno Benko.
Znači da je samo jedno mjesto u ekipi nepoznanica, hoće li Kek vratiti Alispahića u ekipu (daje nekakvu sigurnost u posjedu ali je prespor), da li će riskirati sa neuigranim ali neosporno klasnim Kramarićem (dečko bi mogao izdriblati njihovu obranu, ali ne izgleda da se pretjerano trudi vratiti u obranu), ili će dati priliku Krstanoviću (dobar izbor za obranu od kornera i napad iz istih, ali iz izgrađene igre je manje pokazao za sada). ili Pokrivaču (koji nije bio bajan u Puli, ali sa tri igrača u vezi bi mogli dominirati). Okečukwu sumnjam da će biti na klupi, ali znao je Kek i ranije iznenaditi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2013.
Poruka: 281
26. rujna 2013. u 02:48
Okecukvu i Ajayi su rasturali zadnjih 40-50 minuta protiv Klane, pogotovo Ajayi koji je i zabio dva gola . Okecukvu je imao par odlicnih prodora i dobrih ubacaja. Mislim da sa izostankom Mujanovica zbog kartona Kek ce sigurno dati priliku nekom od njih zadnjih 20-30 minuta.  Netko od njih dvoje moga napraviti puno problema hajdukovoj obrani jer su im velike nepoznanice . Uglavnom imamo jako puno mogucnosti i solucija za hajduk, ko nikada do sada .  
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 03:19
POGLED IZ NEUTRALNOG KUTA IGOR MUSA I NINO BULE, DVOJICA NOGOMETNIH ZNALACA IZ HERCEGOVINE IGRALA SU JADRANSKI DERBI U DRESOVIMA OBA LJUTITA RIVALA
117. JADRANSKI DERBI 
Musa: Hajduk sada bolje igra na strani 
Bule: Rijeka ima zdravije ozračje
O Rijeci ne treba trošiti riječi, još uvijek nemaju poraza. Hajduk ima mladu, poletnu momčad koja lakše igra na strani – kaže Musa c*4+8dd*3Do utakmice u Puli su bili u psiho-fizičkom padu, ali vratili su se i napunili samopouzdanjem – kaže Bule 

Ivan VOLARIĆ
 
NEIZVJESNO I UZBUDLJIVO – Lovre Kalinić, Leon Benko i Goran Milović * Foto: S. JEŽINARIJEKA » Što je sve zajedničko Ninu Buli i Igoru Musi? Obojica su bili ofenzivni igrači niza hrvatskih klubova, nogometni znalci i emotivci koji se nisu libili uklizati ako je to bilo potrebno. Bule je po vokaciji bio više napadač, a Musa vezni igrač. Obojica su rođeni na hercegovačkom kršu i obojica su imali priliku nositi dresove »Rijeke« i »Hajduka«. Naigrali su se jadranskih derbija poput onoga koji predstoji u subotu na Kantridi, štoviše među rijetkim su igračima koji su tresli mreže u najvećem nogometnom okršaju klubova s obale jadranskog mora. Musa se pritom može pohvaliti s činjenicom da je bio strijelac u dresovima oba kluba. 
    – Mogu izdvojiti nekoliko derbija. Prije svega onu pobjedu na Poljudu 3:1 u borbi za naslov prvaka, ali i i onih šokantnih 3:3 na Kantridi iste sezone. S »Hajdukom« sam gostovao na Kantridi godinu kasnije, dobili smo 2:1, pritom sam bio strijelac. To su tri utakmice koje posebno pamtim i koje su odigrane u sjajnom ambijentu. Utakmice za sjećanje! – prisjeća se nekadašnja riječka »osmica« koja je karijeru zaključila prije tri godine u redovima »Zrinjskog« iz Mostara. Igor sada obnaša funkciju sportskog direktora trećeligaša »Konavljanina«. 
    I Nino Bule je »objesio kopačke o klin«. Bogatu igračku karijeru okončao je nedavno u dresu »Lokomotive«, a trenersku počeo radeći individualno s igračima. 
    – Sjećam se vrlo dobro derbija na Kantridi kada smo deklasirali »Hajduk« 4:0 na Kantridi. Tu polusezonu smo završili na drugom mjestu, a ta utakmica je sigurno bila naša najbolja u tom lijepom razdoblju kojega ću posebno pamtiti. I s »Hajdukom« pamtim pobjede na Kantridi, golove koje sam postigao. Mogu reći da pamtim jadranske derbije po dobrome s obje strane. 
    
Derbi u pravo vrijeme

Što očekujete od subotnjeg sudara?
    MUSA: Utakmica dolazi u pravo vrijeme za obje ekipe. I »Rijeka« i »Hajduk« su u pravoj formi, stabilizirali su svoju igru i očekujem pravu utakmicu. Sigurno da će biti veliki naboj prije i za vrijeme utakmice. Očekujem ozračje kakvo dolikuje toj utakmici. O »Rijeci« ne treba trošiti riječi, još uvijek nemaju poraza. »Hajduk«, s druge strane, ima mladu, poletnu momčad koja lakše igra na strani. 
    BULE: Siguran sam da će biti dobra atmosfera i u takvom okruženju mogu samo poželjeti da pobjedi nogomet. Liga 10 je pokazala da je donijela puno toga dobroga, vratila je ljude na tribine, gledatelje na nogometu, a »Rijeka« je tu dala svoj doprinos i zaslužila ovo što joj se događa. »Rijeka« je po meni u prednosti. I zbog atmosfere i zbog svega što ih prati ove sezone. Do utakmice u Puli su bili u malom psiho-fizičkom padu, ali sada su se vratili i ponovo napunili samopouzdanjem. 
    Da li je »Hajduk« s obzirom na brojne probleme iznenadio svojim rezultatima ove sezone ili je ovo realnost nedavno ojačane Tudorove momčadi?
    MUSA: Za mene su »Hajdukovi« rezultati ugodno iznenađenje. Prije svega pobjeda nad »Dinamom«. Svi znamo kako je »Dinamo« prolazio na Poljudu posljednjih godina. Ova utakmica je svojevrsna prekretnica za njih da vide da mogu, da vrijede. Tudor je dobro posložio, standardizirao momčad i za mene je »Hajduk« ugodno iznenađenje, a pobjeda protiv »Dinama« sigurno će za njih predstavljati veliki podstrek i injekciju za samopouzdanje. Bit će sukladno tome vrlo opasni na Kantridi. 
    BULE: »Hajduk« je krenuo u sezonu s problemima, ali »Hajduk« je pogodio s pojačanjem, s Gruzijcem Iluridzeom. Riječ je o jednom igraču sredine terena kojim stvara višak, koji ima vic i ideju. Dobro je pojačanje. »Hajduk« je uvijek »Hajduk«, ali mislim da »Rijeka« ima zdraviju atmosferu u ovom trenutku. 
    
Uloga favorita

Što vidite kao »Rijekine«, odnosno »Hajdukove« prednosti i mane?
    MUSA: »Hajduk« je pun samopouzdanja, u dobrom nizu. Negativno je što ova momčad »Hajduka« još uvijek nije igrala utakmicu kakva je očekujena Kantridi. Ta otežavajuća okolnost za »Hajduk« predstavljat će veliku prednost za »Rijeku«. »Rijekin« minus mogao bi biti određeni pritisak pod kojim igraju. Igraju pred svojim navijačima na Kantridi i samim time su favoriti. Sve ono što su do sada pokazali u prvenstvu i Europi ih stavlja u ulogu favorita. Ako bi »Hajduk« izdržao u prvih pola sata, odnosno ukoliko se stvari ne bi razvijale onako kako to igrači »Rijeke« budu priželjkivali može doći do nervoze. 
    BULE: »Rijekin« minus može biti samo što je došlo do malog umora iako ja umor ne priznajem u nogometu. Umor zato jer je »Rijeka« imala teške utakmice do plasmana u skupine Europske lige. To je sigurno jako istrošilo igrače. Jedino to može biti problem. Poznavajući »Hajduk« njima će strahovito puno značiti pobjeda nad »Dinamom«. Oni su tu utakmicu dobili jer su više željeli pobjedu. Prednost Splićana je što idu do kraja, što daju svoj maksimum, ali »Rijeka« je po meni pojedinačnog gledano kvalitetnija momčad. 
    
Projekt za pohvalu

Tko bi mogao biti čovjek odluke?
    MUSA: Što se tiče »Hajduka« to je Maglica. Mogao bi biti vrlo nezgodan za »Rijekinu« obranu, zna zabiti gol... S druge strane tu su Sharbini i Benko. Anas je igrajući za »Rijeku« uvijek zabijao »Hajduku«, a Benko je pravi igrač i u velikoj formi. 
    BULE: Rekao sam već u »Hajdukovim« redovima to je Iluridze, a moram istaknuti i Sušića, Maglicu, koji može biti opasan, te Andrijaševića. S »Rijekine« strane sigurno treba respektirati golgeterski kontinutet kojega ima Benko. Puno ne promašuje što je jako bitno. Tu su i Kvržić, pa Zlomislića, koji je nažalost ozlijeđen iako je njegov primjer pokazao da se može dovesti igrač za ne baš puno nula, a može biti nosioc igre. Tu je i neizostavni Mate Maleš u kojega sam ja osobno uvijek vjerovao dok je bio kod nas u »Lokomotivi« i koji sada pokazuje jednu zrelost i nogometnu inteligenciju. Moram spomenuti i Anasa Sharbinija koji će se nadam se vratiti na razinu na kojoj ga ja pamtim kao svojega suigrača i dečka koji je bio na toj razini dok ga je netko imao lupati po glavi. Dok sam ga ja lupao, odigrao je najbolju sezonu u karijeri. Možda bi trebao malo sam sebi udariti rukom o glavu. Naravno to ne mislim doslovno, nego u figurativnom smislu. 
    Kakvo je vaše mišljenje o Miškovićevu projektu nove »Rijeke«?
    MUSA: Nema se tu što dodati. To je veliki plus za grad i za klub. Nadam se da je to jedan dugoročan projekt, da neće puknuti u jednoj fazi. Nadam se da će »Rijeka« ostati uz bok »Hajduku« i »Dinamu«. 
    BULE: Jako ozbiljna priča s jako ozbiljnim ljudima. Budući da se preko noći samo djeca prave treba ići korak po korak. Sve što ovaj čovjek radi je za svaku pohv
Prodano 1382 paketa 
    
    Na Kantridi zadovoljno trljaju ruke. Nakon drugoga dana prodaje paketa ulaznica za euro-dvoboje otišla su u ruke navijača 1382 kompleta karata. Budući da je riječ o prodaji namijenjenoj isključivo pretplatnicima kojih ima 1020 (svatko od njih je mogao kupiti dva paketa), pretpostavka je da će se danas približiti brojci od dvije tisuće prodanih ulaznica. Prava navala očekuje se u petak kada će ulaznice u slobodnu prodaju. Ulaznice za jadranski derbi također idu u skladu s očekivanjima, a to znači da su neke najtraženije tribine (tribina D) gotovo rasprodane.
 alu i jedan slučaj koji može biti dobar primjer drugima. Lijepa priča koju je Rijeka kao grad, koji živi za taj klub, i zaslužila. Barem sam ja to tako doživio. Ponosan sam na svoju drugu godinu u dresu »Rijeke«. Prve je bilo životnih i igračkih problema, a druga na Kantridi mi je bila jedna od najljepših u karijeri.



Igor Musa
 
    
    » 2 gola za Hajduk i 1 za Rijeku u jadranskim derbijima 
    » 100 utakmica i 18 golova u dresu Hajduka
    » 30 utakmica i 14 golova u dresu Rijeke 
    » Igrao za: Velež, Dubrovnik, Samobor, H. dragovoljac, Rijeka, Hajduk, Xerez, S. Belupo, AEK (L), Zrinjski. 
    » Rođen: 18. listopada 1973. u Jajcu 

Rijekin adut     
    » Domaći travnjak, poticajno ozračje na Kantridi. 
Rijekin hendikep
    » Moguće je da se kod momčadi javi nervoza uslijed pritiska     
Hajdukov adut
    » Samopouzdanje nakon pobjede nad Dinamom. 
Hajdukov hendikep
    » Većina igrača Hajduka nije igrala u ambijentu kakav ih očekuje.     
Igrači prevage 
    Anas Sharbini
     
    » Sharbini je igrajući za »Rijeku« uvijek zabijao Hajduku. 
Anton Maglica
    » Maglica bi mogao biti vrlo nezgodan, zna zabiti gol. 
   


Nino Bule 
    
    » 3 gola za Hajduk u jadranskim derbijima 
    » 65 utakmica i 15 golova za Hajduk 
    » 49 utakmica i 8 golova za Rijeku 
    » Igrao za: Zagreb, Gamba Osaka, Hajduk, Pasching, Austria (S), Admira Wacker, Rijeka, Inter, Panserraikos i Lokomotiva 
    » Rođen: 19. ožujka 1976. u Čapljini 

Rijekin adut     
    » Rijeka je pojedinačno gledano kvalitetnija momčad. 
Rijekin hendikep
    » Umor. Rijeka imala teške utakmice do plasmana u skupine EL 
Hajdukov adut
    » Naraslo samopouzdanje, idu do kraja, uložit će maksimum 
Hajdukov hendikep
    » Ono što je Rijekin »plus«, igračka kvaliteta     
Igrači prevage 
    Leon Benko
 
    » Treba respektirati golgeterski kontinutet kojega ima Leon Benko. 
Giorgi Iluridze    
    » Gruzijac Iluridze je igrač koji stvara višak, koji ima vic i ideju. 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
  • Najnovije
  • Najčitanije