Na zalost, mozemo zaboravit na Leskovica neko vrijeme. Ipak je zadnja loza u pitanju. Pas mater...

Znaci ako Skarabot bude spreman, za ocekivati je sastav iz Pule:
------------------------------- Vargic -----------------------------------
Tomecak ------- Knezevic ---- Maric ------------- Skarabot
---------------------- Males -------- Pokrivac ----------------------
Kvrzic --------------------- Mocinic -------------------- Sharbini
--------------------------------- Benko ---------------------------------
Ja bi iskreno volio neki malo otvoreniji pristup (4-4-2) sa Kramaricem umjesto Pokrivaca, i Benko da odigra malo povucenije od Krame, cisto zbog defanzivnih zadaca. Krstanovic i Okechukwu mogu bit tajna oruzja s klupe ako rezultat ne bude po volji do 60. minute. A ako Pokrivac ostane na klupi, on moze uc u drugom poluvremenu ako bude trebalo igrat zatvorenije.