HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 09:50
Roberto je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Što se tiče korusela, nekako bi najviše volio da se skupine kao za maškare skupe iz svog dijela i onda skupa spuste u grad,, nađemo se kod fontane i onda jednu utakmicu preko bulevarda na trsat , vežicu pa pećine a drugu preko istočnog dijela grada pa na Kantridu.

Ali dok to dođe na takvu razinu trebat će vremena. Bit će ti ovaj veći nego onaj protiv Stuttgarta a još veći bi ti trebao bit za Betis.

Vidi cijeli citat


Ja sa ZA !   

Nego da vas pitam još nešto, da li netko zna tko je s Viškova i u Armadi ? jer stalno vidim i grafite Armada Halubje pa bih volio stupiti u kontakt s nekim od njih. 

Vidi cijeli citat


A najbolje ti otić do prostora kluba i vidjet sa njima, ako imaš njihovu potporu bit će ti puno lakše, i imat češ puno više ljudi na kuroselima, a da ne govorim kad to krene da bi tu organizaciju mogla preuzet Amrada.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 09:57
Ha ha ha većina nezna šta je za ručak a ti bi sve dogovorio dva dana prije. Kompa u Hrvatskoj si, a lako ćemo je naše srednje ime.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
26. rujna 2013. u 09:59
Ja u subotu dolazim s Bodulije na utakmicu pa cemo vidjeti dal ce bit spontanog karusela na mostu.

Btw, gdje ce drzati juzne sad kad se otvorila cesta prema Hreljinu? Da im malo potrubim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:00
Mislim da san na njihovom topiku pročitao da će bit na Kukuljanovu, ali neznam di.
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 10:03
Campione je napisao/la:
Mislim da san na njihovom topiku pročitao da će bit na Kukuljanovu, ali neznam di.
Vidi cijeli citat


U luckom skladistu, pa ce ih fino strpat u kontejnere i poslat u Srbiju. 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:04
Ti mi javi datum i vrijeme a ja ću obavjestit ekipu sa FF. Već ti tu ima netko zainteresiran.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:06
Dobro datum se zna ali mjesto i vrijeme
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:07
USF1926 je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Mislim da san na njihovom topiku pročitao da će bit na Kukuljanovu, ali neznam di.
Vidi cijeli citat


U luckom skladistu, pa ce ih fino strpat u kontejnere i poslat u Srbiju. 
Vidi cijeli citat


Tako kvalitetnu robu nebi ni kinezi primili.

USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 10:07
Roberto je napisao/la:
a znam   ali stalo mi je do toga pa bih volio da se nekako to na vrijeme organizira i javi svima ostalima da npr. i na forumu Forza Fiume budu upoznati s time i da onda dođu, tko može.
Vidi cijeli citat


Moj savjet je da reklamiras ovo i na facebooku, sluzbenom od kluba i onoj debilani od "Ajmo pokazati da sto milijuna ljudi..." koja je nekako skupila skoro deset milja followera.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:11
USF1926 je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
a znam   ali stalo mi je do toga pa bih volio da se nekako to na vrijeme organizira i javi svima ostalima da npr. i na forumu Forza Fiume budu upoznati s time i da onda dođu, tko može.
Vidi cijeli citat


Moj savjet je da reklamiras ovo i na facebooku, sluzbenom od kluba i onoj debilani od "Ajmo pokazati da sto milijuna ljudi..." koja je nekako skupila skoro deset milja followera.
Vidi cijeli citat


Šta nije više 10 000 ljudi? Tamo san dobio zabranu pričanja jer san se žalio Adminu da ne mora vrijeđat nekoga ako nešto pita. Tolerantni ljudi totalno.
  • Najnovije
  • Najčitanije