Campione je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
a znam

ali stalo mi je do toga pa bih volio da se nekako to na vrijeme organizira i javi svima ostalima da npr. i na forumu Forza Fiume budu upoznati s time i da onda dođu, tko može.
Vidi cijeli citat
Moj savjet je da reklamiras ovo i na facebooku, sluzbenom od kluba i onoj debilani od "Ajmo pokazati da sto milijuna ljudi..." koja je nekako skupila skoro deset milja followera.
Vidi cijeli citat
Šta nije više 10 000 ljudi? Tamo san dobio zabranu pričanja jer san se žalio Adminu da ne mora vrijeđat nekoga ako nešto pita. Tolerantni ljudi totalno.
Vidi cijeli citat
10.000 tisuca ljudi, sto znaci deset milijuna.

Ja isto imam zabranu komentiranja jer sam ih par puta ispravio zbog krivih informacija. Totalna debilana, a imaju preko 9.000 followera... I jos da dodam, oni sto posto citaju forum jer su dosta puta objavljivali vijesti i informacije nakon sto smo ih mi tu objavili, nesto kao Vranic. ... pas mater...

[uredio USF1926 - 26. rujna 2013. u 10:18]