HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
26. rujna 2013. u 10:13
OK kad neće nitko pa ću opet ja potegnut KARUSEL 
Subota "Dvorana Mladosti" kreće se u 17:00 sa istog mjesta ko za Stuttgart ispred podmornice dkle svi do 16:45 gore i idemo jel paše svima.
Nema razdvajanja nema gubljenja rasporeda i idemo dignut grad na noge.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:14
Još definirajte rutu prije i to je to.
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 10:14
Campione je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
a znam   ali stalo mi je do toga pa bih volio da se nekako to na vrijeme organizira i javi svima ostalima da npr. i na forumu Forza Fiume budu upoznati s time i da onda dođu, tko može.
Vidi cijeli citat


Moj savjet je da reklamiras ovo i na facebooku, sluzbenom od kluba i onoj debilani od "Ajmo pokazati da sto milijuna ljudi..." koja je nekako skupila skoro deset milja followera.
Vidi cijeli citat


Šta nije više 10 000 ljudi? Tamo san dobio zabranu pričanja jer san se žalio Adminu da ne mora vrijeđat nekoga ako nešto pita. Tolerantni ljudi totalno.
Vidi cijeli citat


10.000 tisuca ljudi, sto znaci deset milijuna.  Ja isto imam zabranu komentiranja jer sam ih par puta ispravio zbog krivih informacija. Totalna debilana, a imaju preko 9.000 followera... I jos da dodam, oni sto posto citaju forum jer su dosta puta objavljivali vijesti i informacije nakon sto smo ih mi tu objavili, nesto kao Vranic. ... pas mater... 
[uredio USF1926 - 26. rujna 2013. u 10:18]
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:22
neznam ja san se pobrisao tamo ali najbolja mi je bila fora kad 10 puta kaže ja se više neću ponavljat, onako sa CAPS LOOKOM i izvlačenje je tad i tad. Pa ako te netko nešto pita na grupi uputi ga na post i gotova priča. i od onda više ne pričamo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
26. rujna 2013. u 10:23
Campione je napisao/la:
Još definirajte rutu prije i to je to.
Vidi cijeli citat


Pošto je ona ruta na kraju rezultirala veličanstvenim rezultatom idemo ko i onaj dan OD TRSATA do KANTRIDE istim putem preko Konta kroz centar i mlake do stadiona trube,zastave i šalovi i AJMOOOOO RIJEKAAAA
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
26. rujna 2013. u 10:29
Roberto je napisao/la:
Jao sad me već me hvata sreća i to ona u svom izvornom čistom obliku !!! neke se stvari nemogu kupiti novcem ! 

Hvala Igorino !! 

I još kad se sjetim da će moja zastava doživjet premijeru... 
Vidi cijeli citat

sve pet, samo treba paziti i biti oprezan....u karuselima se vrlo lako dogodi karambol....imam iskustva s tim
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 415
26. rujna 2013. u 10:39
USF1926 je napisao/la:
Usput, dali mi netko moze potvrdit da su stigli dresovi u fan shop? Na nekom od foruma sam jucer procitao da je stigla nekakva posiljka. Bliski clan obitelji mi je u Rijeci do petka pa mi moze uzet i poslat.
Vidi cijeli citat


Došli su novi dresovi ja sam juče kupio bijeli, svijetlo plavi nisam ni gledao tako da ga nisam ni vidio.

Bordo dolazi u ponedjeljak cca. 200 komada .....tako nam rekao gazda u fan shopu , sad bi mu mogao i vjerovat jer je došla ostala roba (majice, kape....)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
26. rujna 2013. u 10:40
Roberto je napisao/la:
Dobio sam informaciju da je današnji trening prve ekipe zatvoren za javnost i nezna se ni kada ni gdje će se održati.

Možda i bolje tako jer ako ja objavim fotke i ispričam detaljno što je i kako bilo na treningu, neprijatelj može lako doći do vrijednih informacija, a to ne želimo.
Vidi cijeli citat


He he he KEK GENIJALAC sprema surovo iznenađenje Tuši bit će svega u subotu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:40
Roberto a di je link za Orlanda? Da li se pojavio negdje?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 10:49
Roberto je napisao/la:
Dobio sam informaciju da je današnji trening prve ekipe zatvoren za javnost i nezna se ni kada ni gdje će se održati.

Možda i bolje tako jer ako ja objavim fotke i ispričam detaljno što je i kako bilo na treningu, neprijatelj može lako doći do vrijednih informacija, a to ne želimo.
Vidi cijeli citat


Spremamo im Alispahića. Šokirat ćemo ih opet

  • Najnovije
  • Najčitanije