zlobin je napisao/la:
pozz tripe, nek si ti došao ovamo, forum.hr sad i ja brišem iz bokmarka.
vidim da si nakon povratka opet na par dana zašutio pa sam očekivao nešto ovako....
ima i ovdje kmečavaca ali mislim da je ipak bolje nego na forum.hr...
Subota karusellllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vidi cijeli citat
"Odradio" sam prepriku sa moderatorima preko pm-a, dobio uvjerenje (sa obije moderatorske strane) da će se stanje popravit, ali kad sam skužio da od toga naravno neće bit ništa, poslao sam lagan odjeb. Teško ti je to kad imaš 6,7 moderatora, od kojih je jedan bio "naš", a on nije ništa radio jer nije stigao, a onda ti dodaju još dva tovarske koja su prijatelji sa najvećim provokatorskim smećem na tom forumu. Pametnom dosta. Stvorili su si svoj savršeni mirkosvijet u kojem je sve super, a oni su najpametni. Pa neka im ga.
Btw. nisam ja jedni, još nekoliko ljudi je prestalo pisat na tom debilom kutuku i planira preselit ovamo... Prije svega "amerikanac"
[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 12:51]