HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 12:20
zlobin je napisao/la:
pozz tripe, nek si ti došao ovamo, forum.hr sad i ja brišem iz bokmarka.
vidim da si nakon povratka opet na par dana zašutio pa sam očekivao nešto ovako....
ima i ovdje kmečavaca ali mislim da je ipak bolje nego na forum.hr...

Subota karusellllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vidi cijeli citat


"Odradio" sam prepriku sa moderatorima preko pm-a, dobio uvjerenje (sa obije moderatorske strane) da će se stanje popravit, ali kad sam skužio da od toga naravno neće bit ništa, poslao sam lagan odjeb. Teško ti je to kad imaš 6,7 moderatora, od kojih je jedan bio "naš", a on nije ništa radio jer nije stigao, a onda ti dodaju još dva tovarske koja su prijatelji sa najvećim provokatorskim smećem na tom forumu. Pametnom dosta. Stvorili su si svoj savršeni mirkosvijet u kojem je sve super, a oni su najpametni. Pa neka im ga.

Btw. nisam ja jedni, još nekoliko ljudi je prestalo pisat na tom debilom kutuku i planira preselit ovamo... Prije svega "amerikanac"
[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 12:51]
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 12:21
tripice je napisao/la:
zlobin je napisao/la:
pozz tripe, nek si ti došao ovamo, forum.hr sad i ja brišem iz bokmarka.
vidim da si nakon povratka opet na par dana zašutio pa sam očekivao nešto ovako....
ima i ovdje kmečavaca ali mislim da je ipak bolje nego na forum.hr...

Subota karusellllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vidi cijeli citat


"Odradio" sam prepriku sa moderatorima preko pm-a, dobio uvjerenje (sa obije moderatorske strane) da će se stanej popravit, ali kad sam skužio da od toga naravno neće bit ništa, poslao sam lagan odjeb. Teško ti je to kad imaš 6,7 moderatora, od kojih je jedan bio "naš", a on nije ništa radio jer nije stigao, a onda ti dodaju još dva tovarske koja su prijatelji sa najvećim provokatorskim smećem na tom forumu. Pametnom dosta. Stvorili su si svoj svršeni mirkosvijet u kojem je sve super, a oni su najpametni. Pa neka im ga.

Btw. nisam ja jedni, još nekoliko ljudi je prestalo pisat na tom debilom kutuku i planira preselit ovamo... Prije svega "amerikanac"
Vidi cijeli citat


Pertinax? Nadam se...
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 12:23
USF1926 je napisao/la:
Pertinax? Nadam se...
Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2009.
Poruka: 4.776
26. rujna 2013. u 12:24
haha tripice napokon iz pomorca u prvoj ekipi , dobrodosao skratio si mi muke 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 12:27
whitewidow je napisao/la:
haha tripice napokon iz pomorca u prvoj ekipi , dobrodosao skratio si mi muke 
Vidi cijeli citat





Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
26. rujna 2013. u 12:31
ne pratim forum.hr pa ne znam background ovog transfera, ali na temelju oduševeljena ostalih forumaša i izvrsnog prvog posta dobrodošao.
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 12:33
Pa kad već ovdje na forumu vlada ovakvo drugarstvo,čašćenje i općenarodno veselje mogli bi svi u jedan glas počastiti naše drage susjede s juga,a sve to u svezi glede očuvanja dobrih međuljudskih odnosa pred skorašnji derbi,jednom dobrom starom kanconom o Aci deliji 

 3 put hura za novog člana tripicu Dobro nam došao!
[uredio Angel Dust - 26. rujna 2013. u 12:35]
...ti si nam najveća radost...
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 12:33
Stvarno smo se pojacali tu zadnje vrijeme, prvo sa dosta forumasa sa FF dok forum nije radio i onda sad sa forum.hr zbog moderatora.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2009.
Poruka: 4.776
26. rujna 2013. u 12:35
USF1926 je napisao/la:
Stvarno smo se pojacali tu zadnje vrijeme, prvo sa dosta forumasa sa FF dok forum nije radio i onda sad sa forum.hr zbog moderatora.
Vidi cijeli citat


a i roberto sazrijeva 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 12:40
Barnabas je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
dobrodošao,iskreno onaj topic na forumu.hr sam dosta pratio radi tvojih postova,i nadam se da ćeš tako kvalitetno pisati i ovdje.

uglavnom dobili smo jednog kvalitetnog forumaša
Vidi cijeli citat



Dobili, je li? A di je pečat? Di je objavljen transfer? Koliko je novaca u igri? Ko ima koristi od toga?

Da nan ga nije neko poklonija? A zašto nije poklonija nekom drugom forumu? Oće nas zajebat na kraju?

To nije transparentno, papire na sunce da svaka baba zna ko je platija i iz čijeg žepa!



Evo, samo da malo novog kolegu pripremin na bogatu paletu pitanja koja ga čeka na ovon forumu.

Dobro došao!

Vidi cijeli citat


Visina odštete je tajna.



  • Najnovije
  • Najčitanije