HNK Rijeka 2013/2014

RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
26. rujna 2013. u 19:41
Angel Dust je napisao/la:
Mislim da si ga krivo skužio.Pritisak je vjerojatno napravila murija jer im se nije dalo vračat ekipu bez karata natrag .Jasno im je da će ih doć masu i nisu htjeli riskirat potencijalna sranja radi manjka karata,Ovako je murija dobila mir i izbjegla probleme,a mi smo dobili koju kunu više,ali nažalost i koji decibel"šugave Reke"više.
Vidi cijeli citat

Šta im se ima dat... Jbt neka za promjenu rade nešto za što primaju plaću
[uredio RobiRi - 26. rujna 2013. u 19:43]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 19:43
Nitko nije pohvalio ovog arhitekta šta je ovaj novi stadion projektirao. Ima li tko njegove druge radove?

Ono što je interesantno je da na Wikipediji piše da je Poljud projektiran u Riječkom arhitektonskog uredu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:45
Campione je napisao/la:
tripice je napisao/la:
Campione je napisao/la:
I ja bi da vam zaželim dobrodošlicu.

Na ovim slikama se točno vidi da su tako projektirali ta dva kaveza da će svi gostujući navijači dobit ta dva sektora, osim onik koji ih ne mogu napunit.
Vidi cijeli citat


Ne znam. Taj kavez se "prekraja" svako malo, a imaš i dva posebna ulaza sad. Ovako je napravljen za Europu di moraš dat oko 10% kapaciteta stadiona. Kod nas je 5%. Zato i jesu dva kaveza.


Vidi cijeli citat


ovi iz kluba čitaju forume pa su ih možda ovi dolje uvjerili da su europski klub pa im dali 10 %

Vidi cijeli citat


Ma Miško ne čita "TE" forume

Inače, moram se osvrnut na njegov komentar bakljade. Koji jebeni car! . Kao, nije bitno šta se meni sviđa ili ne, to su kao pravila UEFA-e.

Kolega lakrdija ima jednu zanimljivu priču za ispričat (možda već i je ) u vezi Miška i utakmice sa ST i bakljade i koreografije na istoj. Ali neka napiše on ako želi.

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 19:46
RobiRi je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Mislim da si ga krivo skužio.Pritisak je vjerojatno napravila murija jer im se nije dalo vračat ekipu bez karata natrag .Jasno im je da će ih doć masu i nisu htjeli riskirat potencijalna sranja radi manjka karata,Ovako je murija dobila mir i izbjegla probleme,a mi smo dobili koju kunu više,ali nažalost i koji decibel"šugave Reke"više.
Vidi cijeli citat

Šta im se ima dat... Jbt neka za promjenu rade nešto za što primaju plaću
Vidi cijeli citat

A jbg.devedesetih godina,dok nam je Bišćan pokazivo kitu,se to drugačije radilo.MUPovci i uprava Croatije nisu imali puno razumijevanja pa je bilo trpaj sirotinju u kavez.Ono je bilo neljudski,ali dobro nas je očeličilo
[uredio Angel Dust - 26. rujna 2013. u 19:48]
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2013.
Poruka: 193
26. rujna 2013. u 19:48
ma shvatio sam o čemu pišeš čim sam poslao prethodni post,ali mislim da je Miško tu korumpiranu gamad trebao odjebati i reći im da ih zbrinu sami. Kada nas mogu držati daleko od stadiona i puštati nas u 35.-oj minuti,zašto se ne bi moglo i te bez karti držati do 90-te negdje na Grobniku? Znači ako ih dođe 2500,(što nije nemoguće) Miško bi im velikodušno trebao prepustiti cijeli Istok radi mira u kući i da ne bi po predgrađima bilo sranja? To je trebao biti problem onih koji su vršili pritisak na Miška i oni su ga trebali rješavati,ali ne na račun navijača Rijeke,koji bi ovog puta,uz malo jači marketing,poprilično sam siguran,ispunili Kantridu do posljednjeg mjesta i bez Torcide.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:48
Campione je napisao/la:
Nitko nije pohvalio ovog arhitekta šta je ovaj novi stadion projektirao. Ima li tko njegove druge radove?

Ono što je interesantno je da na Wikipediji piše da je Poljud projektiran u Riječkom arhitektonskog uredu.
Vidi cijeli citat


I to lik koji je, ako se ne varam, porijeklom iz sela par km od Miškovića. (Magaš, selo Magaši je do Miškovića na Pagu i malo niže na kopnu kraj Vinjerca). Aj super, da se Miško nije vodio tim "zavičajnim" vezama pri odabiru arhitekta. (da se razumijemo, Poljud je lijep stadion, ali de mode, ne po izgledu, već po funkcionalnosti, a to nama ne treba).

Inače, fala Bogu da se odustalo (tj. da se nije dobilo MI) od tog "Poljuda na Kantridi".

I mene je iznenadio izbor arhitetka, ali svaka mu čast. Teško je zadovoljit sve ukuse (svi mi imamo nešto šta bi promijenili), ali sa ovim, bar po prvim skicama, su više-manje svi zadovoljni.

Ja sam očekivao da će posao dobit oni slovenci koji su radili Ljudski Vrt u Ma, ali nema veze, i naš čovik zna.
[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 20:11]
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 19:50
Netko je danas tu napisao da nema više karata za zapad za subotu.je to provjerena info?
...ti si nam najveća radost...
ZagoRi Tenej
ZagoRi Tenej
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 638
26. rujna 2013. u 19:58
Campione je napisao/la:
Nitko nije pohvalio ovog arhitekta šta je ovaj novi stadion projektirao. Ima li tko njegove druge radove?

Ono što je interesantno je da na Wikipediji piše da je Poljud projektiran u Riječkom arhitektonskog uredu.
Vidi cijeli citat


arhitekt Boris Magaš ( i žena)
Chico Felipe Cayetano Lopez y Martinez y Gonzales
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 1.031
26. rujna 2013. u 19:58
Karata z zapad nema još od jutros, mislim da bi već sutra mogao bit rasprodan stadion za hajduka!
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 20:00
zlobin je napisao/la:
Karata z zapad nema još od jutros, mislim da bi već sutra mogao bit rasprodan stadion za hajduka!
Vidi cijeli citat

Tu misliš i na blagajne na stadionu i kioske?Znači ko nije kupio magarac je bio...pa na istok
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije