mister y je napisao/la:
@tripice
Oprosti,ali mislim da je bitno.Tko to može "stisnuti" Rijeku za utakmicu na Kantridi? Ovo je po meni jedan od rijetkih kikseva uprave. Koliko god idem razvijati teorje urote,ne ide mi u glavu ovo "stiskanje" .
Mislio sam da su ta vremena kad se Rijeci moglo raditi što se htjelo prohujala s dolaskom Miška,ali,eto, očito sam se prevario. Znači dobili su samo 100% više od predviđenog. Zanimljivo.
Vidi cijeli citat
A pazi, šta misliš
TKO te može stisnut? Razmisli malo. Nema baš veze sa nogometnom niti klubovima.
Ma to je nešto šta sam načuo, ali iz izvora koji zna znanje, ali nemojmo od toga radit nešto veliko. Naši su tako odlučili zbog sveopćeg mira. Činjenice je da moramo dat 600 karata, da je bio upit za 1500 koji smo mi odbili i rekli - 600. Ipak su se tu umješali neki drugi (jbg, cca. 1000 ljudi viška bez karata u predgrađu Rijeke je bure baruta) i pronađeno je solomunsko rješenje.
Naravno da sam razočaran. Svaki navijač Rijeke na stadionu mi je bitniji od bilo kojeg gostujućeg i uprava mora prvo mislit na njega. To šta je njih odlučilo doć više nije problem našeg kluba i nije na nama da mislimo šta će bit sa tim "viškom". Jbg, tako mi (ja) razmišljamo, a u klubu su ipak pragmatici, a to je koji put bolje.
Dobili su 2 kaveza i to je to.