HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2013.
Poruka: 193
26. rujna 2013. u 19:22
@tripice
Oprosti,ali mislim da je bitno.Tko to može "stisnuti" Rijeku za utakmicu na Kantridi? Ovo je po meni jedan od rijetkih kikseva uprave. Koliko god idem razvijati teorje urote,ne ide mi u glavu ovo "stiskanje" .
Mislio sam da su ta vremena kad se Rijeci moglo raditi što se htjelo prohujala s dolaskom Miška,ali,eto, očito sam se prevario. Znači dobili su samo 100% više od predviđenog. Zanimljivo.

[uredio mister y - 26. rujna 2013. u 19:24]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 19:25
I ja bi da vam zaželim dobrodošlicu.

Na ovim slikama se točno vidi da su tako projektirali ta dva kaveza da će svi gostujući navijači dobit ta dva sektora, osim onik koji ih ne mogu napunit.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 209
26. rujna 2013. u 19:29
hvala još jednom na dobrodošlici 


naletio sam na ovu sliku i svidjela mi se,mislim da je iz nekih davnih vremena kad je Rijeka gazila smiješne ekipe poput Reala... 


[uredio fiumeebasta - 26. rujna 2013. u 19:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:34
mister y je napisao/la:
@tripice
Oprosti,ali mislim da je bitno.Tko to može "stisnuti" Rijeku za utakmicu na Kantridi? Ovo je po meni jedan od rijetkih kikseva uprave. Koliko god idem razvijati teorje urote,ne ide mi u glavu ovo "stiskanje" .
Mislio sam da su ta vremena kad se Rijeci moglo raditi što se htjelo prohujala s dolaskom Miška,ali,eto, očito sam se prevario. Znači dobili su samo 100% više od predviđenog. Zanimljivo.

Vidi cijeli citat


A pazi, šta misliš TKO te može stisnut? Razmisli malo. Nema baš veze sa nogometnom niti klubovima.

Ma to je nešto šta sam načuo, ali iz izvora koji zna znanje, ali nemojmo od toga radit nešto veliko. Naši su tako odlučili zbog sveopćeg mira. Činjenice je da moramo dat 600 karata, da je bio upit za 1500 koji smo mi odbili i rekli - 600. Ipak su se tu umješali neki drugi (jbg, cca. 1000 ljudi viška bez karata u predgrađu Rijeke je bure baruta) i pronađeno je solomunsko rješenje.

Naravno da sam razočaran. Svaki navijač Rijeke na stadionu mi je bitniji od bilo kojeg gostujućeg i uprava mora prvo mislit na njega. To šta je njih odlučilo doć više nije problem našeg kluba i nije na nama da mislimo šta će bit sa tim "viškom". Jbg, tako mi (ja) razmišljamo, a u klubu su ipak pragmatici, a to je koji put bolje.

Dobili su 2 kaveza i to je to.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 19:34
Kad čujem Badget je stabilan i pobjednički mentalitet odmah mi uljepša dan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 209
26. rujna 2013. u 19:36
Angel Dust je napisao/la:
fiumeebasta je napisao/la:
baš me zanima tko će dobiti navijačku bitku na istoku,tribina je nekako podjeljena na pola 
Vidi cijeli citat

Dobro nam došao Zanima me samo koja ti je to slika na avataru?Pre mala je pa ne kužim.
Pitanje je koliko će E1 tribina biti puna u subotu.Ako bude puna,lapo-lapo,tj.kladioničarskim riječnikom čisti X.
Vidi cijeli citat



hvala još jednom na dobrodošlici 


naletio sam na ovu sliku i svidjela mi se,mislim da je iz nekih davnih vremena kad je Rijeka gazila smiješne ekipe poput Reala... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:37
Campione je napisao/la:
I ja bi da vam zaželim dobrodošlicu.

Na ovim slikama se točno vidi da su tako projektirali ta dva kaveza da će svi gostujući navijači dobit ta dva sektora, osim onik koji ih ne mogu napunit.
Vidi cijeli citat


Ne znam. Taj kavez se "prekraja" svako malo, a imaš i dva posebna ulaza sad. Ovako je napravljen za Europu di moraš dat oko 10% kapaciteta stadiona. Kod nas je 5%. Zato i jesu dva kaveza.


RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
26. rujna 2013. u 19:37
Tako je tripice... Neka ih dode i 100.000, oni imaju osiguranih 600 karata i to je to... Nije naša briga što će ovih 99.400 ostalih...
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 19:38
mister y je napisao/la:
@tripice
Oprosti,ali mislim da je bitno.Tko to može "stisnuti" Rijeku za utakmicu na Kantridi? Ovo je po meni jedan od rijetkih kikseva uprave. Koliko god idem razvijati teorje urote,ne ide mi u glavu ovo "stiskanje" .
Mislio sam da su ta vremena kad se Rijeci moglo raditi što se htjelo prohujala s dolaskom Miška,ali,eto, očito sam se prevario. Znači dobili su samo 100% više od predviđenog. Zanimljivo.

Vidi cijeli citat

Mislim da si ga krivo skužio.Pritisak je vjerojatno napravila murija jer im se nije dalo vračat ekipu bez karata natrag .Jasno im je da će ih doć masu i nisu htjeli riskirat potencijalna sranja radi manjka karata,Ovako je murija dobila mir i izbjegla probleme,a mi smo dobili koju kunu više,ali nažalost i koji decibel"šugave Reke"više.
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 19:39
tripice je napisao/la:
Campione je napisao/la:
I ja bi da vam zaželim dobrodošlicu.

Na ovim slikama se točno vidi da su tako projektirali ta dva kaveza da će svi gostujući navijači dobit ta dva sektora, osim onik koji ih ne mogu napunit.
Vidi cijeli citat


Ne znam. Taj kavez se "prekraja" svako malo, a imaš i dva posebna ulaza sad. Ovako je napravljen za Europu di moraš dat oko 10% kapaciteta stadiona. Kod nas je 5%. Zato i jesu dva kaveza.


Vidi cijeli citat


ovi iz kluba čitaju forume pa su ih možda ovi dolje uvjerili da su europski klub pa im dali 10 %

  • Najnovije
  • Najčitanije