HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 20:41
lakrdija je napisao/la:
a ako pomorac osvoji II. ligu?  
Vidi cijeli citat




Ajmo reć samo da ću od ožujka na dalje igrat kontra Pomorca.
[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 20:44]
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
26. rujna 2013. u 20:41
Koji je kapacitet u Kostreni? Sto se tice osvjetljenja, negdje moraju ic nasi reflektori kad se bude rusilo, pa mogu slobodno tamo ako Kostrena plati postavljanje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 20:41
Hell Sin key je napisao/la:
Pozdrav svima,čitam da neki barataju s imenom arhitekta novog stadiona. Da li je to ime objavljeno? Nisam stigao pogledati Miška kod Rivettija. Boris Magaš je projektirao Poljud i eventualni stadion za Mediteranske koje su ostale samo eventualne. Taj arhitekt bi trebao već duboko bit u mirovini tako da sumnjam da je on uposlen oko nove Kantride.
Uglavnom,ako netko zna ime arhitekta nek ga napiše,iskreno nas zanima.
Vidi cijeli citat


Giuliano Zuliani
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:41
Hell Sin key je napisao/la:
Pozdrav svima,čitam da neki barataju s imenom arhitekta novog stadiona. Da li je to ime objavljeno? Nisam stigao pogledati Miška kod Rivettija. Boris Magaš je projektirao Poljud i eventualni stadion za Mediteranske koje su ostale samo eventualne. Taj arhitekt bi trebao već duboko bit u mirovini tako da sumnjam da je on uposlen oko nove Kantride.
Uglavnom,ako netko zna ime arhitekta nek ga napiše,iskreno nas zanima.
Vidi cijeli citat


Zuliani....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.10.2011.
Poruka: 42
26. rujna 2013. u 20:42
dali znate imali jos karata za hajduk za zapad vidim da pisete da je rasprodano imal za F :)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 20:42
Hell ma drugi je arhitekt, mislim da taj šta je projektirao Poljud predaje negdje na fakultetu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 20:43
Doktor Zak je napisao/la:
Koji je kapacitet u Kostreni? Sto se tice osvjetljenja, negdje moraju ic nasi reflektori kad se bude rusilo, pa mogu slobodno tamo ako Kostrena plati postavljanje.
Vidi cijeli citat


3000-3500.

Dodaj naše reflektore, još jednu montažnu na onu šljaku prema INA-i i imaš stadion za oko 6000. A čak imaš opciju za tribinu i iza kućica za rezervne igrače (preko puta centralne).

Da se napravit, ali ako se nađe lova u Općini Kostrena.
[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 20:45]
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
26. rujna 2013. u 20:44
Šta je ovo, odjednom jurimo prema tisućitoj stranici
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
26. rujna 2013. u 20:45
Uf,tko će puknut prvi post na 1000-oj stranici?
Muto 11
Muto 11
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.04.2013.
Poruka: 242
26. rujna 2013. u 20:47
.....po starom običaju zatvaramo temu na 1000-oj stranici i otvaramo novu?
Za Rijeku se ne navija - Rijeku se voli !
  • Najnovije
  • Najčitanije