HNK Rijeka 2013/2014

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 20:47
Hrčak23 je napisao/la:
dali znate imali jos karata za hajduk za zapad vidim da pisete da je rasprodano imal za F :)
Vidi cijeli citat

Imaš za sve osim za zapad.

...ti si nam najveća radost...
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:48
Vidiš vidiš Tripice...dobra ideja...reflektore koji se maknu sa kantride, instalirat na žuknicu...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
26. rujna 2013. u 20:48
E pa taj Zuliani mi se čini kao dobar odabir!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
26. rujna 2013. u 20:48
Muto 11 je napisao/la:
.....po starom običaju zatvaramo temu na 1000-oj stranici i otvaramo novu?
Vidi cijeli citat


Pa da sjebemo niz u HNL-u? Ne može.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:49
Btw... mislim da prekosutra E i F tribina ulaze preko istoka...nisu đabe radili one ograde i pizdarije...travnjak je zakrpan nekako...ali na niš ne liči
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
26. rujna 2013. u 20:49
Kupusar je napisao/la:
Muto 11 je napisao/la:
.....po starom običaju zatvaramo temu na 1000-oj stranici i otvaramo novu?
Vidi cijeli citat


Pa da sjebemo niz u HNL-u? Ne može.
Vidi cijeli citat


Ne može!

Idemo Rijeko!!!!!
;)))))))))))Milja je tu!
[uredio Hell Sin key - 26. rujna 2013. u 20:51]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 20:50
lakrdija je napisao/la:
Btw... mislim da prekosutra E i F tribina ulaze preko istoka...nisu đabe radili one ograde i pizdarije...travnjak je zakrpan nekako...ali na niš ne liči
Vidi cijeli citat


Kako nama, tako i njima. Ipak, oni su naviknuti na njivu. Pogledaj samo na šta im liči ono dole.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:50
Angel Dust je napisao/la:
Hrčak23 je napisao/la:
dali znate imali jos karata za hajduk za zapad vidim da pisete da je rasprodano imal za F :)
Vidi cijeli citat

Imaš za sve osim za zapad.

Vidi cijeli citat



zapad je sigurno rasprodan...bio mi je frend u klubu i rekli da ako nema više po kioscima, da onda više nema nigdje!!
Rijeka
Rijeka
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2003.
Poruka: 709
26. rujna 2013. u 20:50
Čujte nije kostrena što je nekad bila, a i nova načelnice nije miro uljan...
Na žuknici bi trebalo potegnuti i struju za reflektore i i prpremu terena i nagovori ove što imaju kuće oko stadiona...
iako bi bilo najbolje riješenje jer obikreliksa za krimeju zaboli drop

nerviraju me moralisti, oružje prilagoditi protivniku, a ne sebi pucati u nogu
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:51
tripice je napisao/la:
lakrdija je napisao/la:
Btw... mislim da prekosutra E i F tribina ulaze preko istoka...nisu đabe radili one ograde i pizdarije...travnjak je zakrpan nekako...ali na niš ne liči
Vidi cijeli citat


Kako nama, tako i njima. Ipak, oni su naviknuti na njivu. Pogledaj samo na šta im liči ono dole.
Vidi cijeli citat



ma da da....ne govorim za kvalitetu igre, nego aludiram na to da se nije igralo već pun kufer na kantridi a travnjak jakooo sporo napreduje
  • Najnovije
  • Najčitanije