HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.05.2013.
Poruka: 695
22. kolovoza 2013. u 22:28
Vargic igrac utakmice....

cestitam HNK Rijeka i Armada!

obranili ste cast hrvatskog nogometa nakon sinocnje sramote....

sretno dalje! :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
22. kolovoza 2013. u 22:30
Čestitke Riječani!
Vugi7
Vugi7
Mali dioničar
Pristupio: 11.05.2009.
Poruka: 6.373
22. kolovoza 2013. u 22:31
Bravo Rijeka, naklon do poda.

Vargić je večeras odradio strašan posao, ali šteta za primljeni gol. Na kraju ispada da bi bilo bolje da je završilo 1:0 nego 2:1.
Ali, treba zabit gol u gostima i prolaz je blizu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
22. kolovoza 2013. u 22:32
šteta zbog ovog gola što ste primili,sa 2:0 imali bi velike šanse za prolaz kraj ovakvog lošeg stutgarta ,ovako će van biti jebeno gori,morate zabit bar jedan ako mislite proći
Gips
Gips
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.07.2011.
Poruka: 1.099
22. kolovoza 2013. u 22:33
Što reći? Rijeka je ponos Hrvatske!!!!!! Idemo po Europsku ligu!!!
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.648
22. kolovoza 2013. u 22:33
Evo da vam i ovdje cestitam! Sjajna atmosfera, bravo!
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
22. kolovoza 2013. u 22:33
Svaka cast Rijeci, kapa do poda igracima koji su se borili kao da im zivot ovisi o ovoj utakmici, svaka cast Keku koji je odlicno sve to postavio te naravno publici koja je pokazala navijacima ostalih nasih velikih klubova kako se kulturno ali efikasno bodri svoj klub. Pokazali su da je Rijeka trenutno jedini pozitivan projekt kod nas i nadam se da ce nastaviti tako bez obzira sta bilo u Njemackoj.
Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2012.
Poruka: 788
22. kolovoza 2013. u 22:34
Sada će se gazda spustiti u svlačionicu i podijeliti bogate premije.
javasluk
javasluk
Mali dioničar
Pristupio: 27.05.2010.
Poruka: 8.718
22. kolovoza 2013. u 22:36
A  razveseli su me vaši igrači! Čestitike igračima i stručnom vodstvu, naravno.
Samo Cibalia!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
22. kolovoza 2013. u 22:36
jedva čekan komentar roberta kad dođe s utakmice
  • Najnovije
  • Najčitanije