HNK Rijeka 2013/2014

canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.036
22. kolovoza 2013. u 22:37
evo nas u Europskoj ligi,u uzvratu ćemo odigrat x
samsvojmajstor
samsvojmajstor
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 573
22. kolovoza 2013. u 22:37
Bravo Rijeka,svaka čast,Kek je izvukao maksimum iz svoje ekipe,dobro ste se branili i iskoristili svoje prigode! Odličan lažnjak i centaršut Tomečaka kod prvog gola po meni potez utakmice,za posebnu pohvalu su još Benko s golom i nesebičnom asistencijom i igrač utakmice Vargić! A sad hrabro u Stuttgart za ulazak u EL! Sretno!
Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
22. kolovoza 2013. u 22:37
Zbog gola se može žalit radi druge utakmice, ali pobjedu u ovoj više niko ne može uzet.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.831
22. kolovoza 2013. u 22:40
Bravo za Armadu što je organizirala lijepu feštu na stadionu!
Felix, qui semper vitae bene computat usum
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
22. kolovoza 2013. u 22:42
AJME MENI NIJE MI DOBROOOOOOO!!!!!!!
mario76
mario76
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.08.2008.
Poruka: 248
22. kolovoza 2013. u 22:43
dinamovac sam od rođenja...ali riječani i rijeko svaka Vam čast...naklon do poda
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.04.2010.
Poruka: 3.283
22. kolovoza 2013. u 22:50
Bravo Rijeka, velika čestitka od Hajdukovca
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.01.2011.
Poruka: 608
22. kolovoza 2013. u 22:53

Eto, više sam se živciral oko vaše utakmice večeras nego oko onog našeg ostatka ostataka nekad uglednog kluba.

Feštajte, zaslužili ste, zavidim vam 

George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
22. kolovoza 2013. u 23:00
Hvala svima na čestitkama i navijanju za našu Rijeku
velika pobijeda, šteta što Rijeka poslovično u europi dobiva golove iz odbijanaca i dekoncetracije u zadnjim minutama(Real, Gencler, Celta, Metalist, Žilina, sad Stuttgart)
neki golovi su bili kobni, nadam se da ovaj neće
imamo šanse, kako da ne,lopta je okrugla
bolje 1:0 nego 2:1 na početku bi svi potpisali ovaj rezultat
još jednom Krepat ma ne Molat
SAMO RIJEKA !!!!
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.011
22. kolovoza 2013. u 23:05
Inace,ovo nam je 12 sluzbena utakmica bez poraza,sa prijateljskim se to penje na 18.Ovakav niz nismo imali ja ne pamtim 99 je bilo 11 tekmi bez poraza i mislim a je to bio rekord.
  • Najnovije
  • Najčitanije