HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2009.
Poruka: 4.776
23. kolovoza 2013. u 00:46
hzvala ti rijeko  napokon  i mi gustamo u nogometu 
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
23. kolovoza 2013. u 00:47
i još jedna stvar Benko je dodao  
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2012.
Poruka: 286
23. kolovoza 2013. u 00:48
Bravo Rijeka! Večeras sam se veselio, ne ko nekad kad je pobjeđivao moj Dinamo ali sam bio sretan. Nema veze kako završi. Nadam se da će se meni taj osjećaj jednog dana vratiti. Nije patetika, onako iz srca i Jack Danielsa.  Uživajte!!!
[uredio bilide - 23. kolovoza 2013. u 00:48]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. kolovoza 2013. u 01:01
Iako ustajem u 05:30h, san ne može na oči, emocije prejake!!!

Moj naklon svima ali baš svima, od igrača, trenera do nas navijača. Baš me briga hoćemo li proći ili ne, ovo večeras je bio san svakog kome srce kuca za Rijeku.
Rekao sam prije dan-dva kako će nijemci prepričavat vatromet sa Kantride i nisam se prevario.

BRAVO RIJEKO !!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.05.2010.
Poruka: 110
23. kolovoza 2013. u 01:08
Ja ću samo ponovit ono što je rekao KRALJ KEK!!!

PONOS! PONOS! PONOS!

Ponosan sam što navijam za ovaj klub!
Ponosan sam što imamo ovakve navijače!
Ponosan na igrače!
Ponosan na trenera!

Večeras svi odlični, ali Maleš, Marić i Vargić

Čekamo uzvrat!

whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.292
23. kolovoza 2013. u 01:20
Svi prizeljkuju jaku Rijeku ali da kazem da je ovo jaka Rijeka ali ni priblizno kao sto ce bit...emocije to je jebeno neopisivo povhu su cini mi se suze dosle na oci kod prvog gola kao i nama dosta festa u Starsu za kraj gdje je Dzomba bio glavni. sta kazem sve je receno postovima drugih navijaca koji iz srca cestitaju napokon zasluzujemo POSTOVANJE drugih!
pink panther
pink panther
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2013.
Poruka: 4.274
23. kolovoza 2013. u 01:37
hvala mamiću na malešu 
blaž1986
blaž1986
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 5.963
23. kolovoza 2013. u 02:09
pink panther je napisao/la:
hvala mamiću na malešu 
Vidi cijeli citat


i na tomecaku ,nadam se da si je decko odlaskom iz dinama spasio karijeru.

https://www.youtube.com/watch?v=-IHM5zgs8wM
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.06.2012.
Poruka: 8.543
23. kolovoza 2013. u 02:51
Prvo i prvo, čestitke! Dinamo mi je jučer na rođendan priuštio jad i tugu, ovo je ipak donekle popravilo stvar :)

E sad, mislio sam pitati još prije par dana ali sam zaboravio: kolike su plaće recimo 5-10 najplaćenijih igrača Rijeke i koliki je Rijekin budžet za plaće/koliko može ponuditi, max? Radi se o okladi, imam frenda koji brije da zna sve o svemu i tvrdi da Rijeka može ponuditi iste plaće kao Dinamo. Nije provokacija nego mi treba pouzdana informacija. 

Hvala unaprijed!  :)
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
23. kolovoza 2013. u 02:59
El capitan je napisao/la:
Prvo i prvo, čestitke! Dinamo mi je jučer na rođendan priuštio jad i tugu, ovo je ipak donekle popravilo stvar :)

E sad, mislio sam pitati još prije par dana ali sam zaboravio: kolike su plaće recimo 5-10 najplaćenijih igrača Rijeke i koliki je Rijekin budžet za plaće/koliko može ponuditi, max? Radi se o okladi, imam frenda koji brije da zna sve o svemu i tvrdi da Rijeka može ponuditi iste plaće kao Dinamo. Nije provokacija nego mi treba pouzdana informacija. 

Hvala unaprijed!  :)
Vidi cijeli citat


Ne može ni blizu, kažu da je neka gornja granica za sada 150k eura, ne znam je li to sa ili bez bonusa.
  • Najnovije
  • Najčitanije