HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
23. kolovoza 2013. u 16:24
Jugović šest tjedana van travnjaka

Vedran jugović, šest tjedana out; foto: Nel Pavletić/PIXSELL

Jugović šest tjedana van travnjaka

AUTOR: Korado VujnovićOBJAVLJENO: 16:05

Vedran Jugović izbivat će s terena zbog ozljede šest tjedana. Zbog crvenog kartona zarađenog u Žilini, kapetan momčadi Dario Knežević kažnjen je s tri utakmice neigranja.

Dan nakon velike pobjede nad Stuttgartom, sliježu se dojmovi u riječkoj svlačionici. Startna jedanaestorica odradila su jutros kraći  regeneracijski trening s Ugom Maranzom. One koji nisu nastupili Matjaž Kek nije štedio. Atmosfera na travnjaku ničim nije odavala da su Bijeli sinoć ostvarili veliku pobjedu, radilo se bez popusta. Igrači prepričavaju sinoćnja zbivanja, kako ona na terenu tako i ona na tribinama. 

Kada smo izašli na zagrijavanje ja sam se naježio. Znali smo da će biti pun stadion, ali da će biti ovako nisam očekivao. Naši navijači su uvijek sjajni, ali ovo jučer..., bez riječi je ostao najbolji riječki strijelac Leon Benko koji ne prestaje žaliti zbog primljenog pogotka.

Ostaje mi žal zbog primljenog gola. Na svom stadionu su favoriti, da je ostalo 2:0 oni bi morali postići tri gola, ovako im je dovoljan jedan.  Tamo je veći teren nego na Kantridi i sigurno će biti teško, ali ja se nadam najboljem. Možemo proći, nisu oni neka veličina, u ovoj smo utakmici pokazali da se možemo nositi s njima, ali bit će teško. Tek ako prođemo moći ćemo reći da smo ispisali povijest, ovako je još uvijek sve otvoreno, rekao je Benko. 

Atmosferu Kantride u aktualnom igračkom kadru najbolje poznaje Anas Sharbini. Sinoć je i on ostao iznenađen. 

Dugo sam bio na Kantridi, ovo je moj stadion, ali sinoć je bila najbolja atmosfera od kada ja pamtim. Igrali smo protiv velikog protivnika, imali smo 2:0, sve je bilo za pet, za deset, i onda smo dobili taj gol. Šteta! Pobjeda će ostati zapisana u klupskoj povijesti. Velika je ovo pobjeda i možemo biti ponosni. U uzvratu će biti teško, oni su favoriti. Pokazali smo da ih možemo savladati, a u Njemačkoj nam odgovara i neodlučeno. Idemo se boriti, odigrati muški i iako su oni favoriti, ja vjerujem u naš prolaz. Svi igrači misle isto, vjeruju da možemo proći, da u Stuttgartu nećemo izgubiti, rekao je Sharbini.

Idilu Kantride donekle su pomutile dvije loše vijesti. Prva je došla iz UEFA-e. Kapetan momčadiDario Knežević će zbog crvenog kartona u Žilini pauzirati čak tri utakmice. Druga dolazi iz klupske ambulante. Neslužbeno, Vedran Jugović će zbog ozljede zarađene na uzvratu u Slovačkoj s terena izbivati slijedećih šest tjedana. O kakvoj je točno ozlijedi riječ neće biti poznato do klupskog očitovanja.  

worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
23. kolovoza 2013. u 16:26
jandro je napisao/la:
moze li netko reci koliki je koeficijent rijeka digla ove sezone u europi ako kojim nesretnim slucajem ne prodemo stuttgart u uzvratu? ne kuzim se u to racunanje
Vidi cijeli citat

trenutno smo na 6.100

recimo i da je hajduk na oko 9.000

fale nam jedno 2,3 sezone ovakvog kontinuiteta za nešto ozbiljnije
MAGICA FIUME
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. kolovoza 2013. u 16:29
ovo mi je jaaaakooo loša vjest za Jugovića.... to mi je nevjerojatno drag igrač....falit će... a za Kneževića je definitivno previše 3 utakmice...pa nije ubio nekog...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
23. kolovoza 2013. u 16:29
RiBoy18 je napisao/la:
Jugović šest tjedana van travnjaka

Vedran jugović, šest tjedana out; foto: Nel Pavletić/PIXSELL

Jugović šest tjedana van travnjaka

AUTOR: Korado VujnovićOBJAVLJENO: 16:05

Vedran Jugović izbivat će s terena zbog ozljede šest tjedana. Zbog crvenog kartona zarađenog u Žilini, kapetan momčadi Dario Knežević kažnjen je s tri utakmice neigranja.

Dan nakon velike pobjede nad Stuttgartom, sliježu se dojmovi u riječkoj svlačionici. Startna jedanaestorica odradila su jutros kraći  regeneracijski trening s Ugom Maranzom. One koji nisu nastupili Matjaž Kek nije štedio. Atmosfera na travnjaku ničim nije odavala da su Bijeli sinoć ostvarili veliku pobjedu, radilo se bez popusta. Igrači prepričavaju sinoćnja zbivanja, kako ona na terenu tako i ona na tribinama. 

Kada smo izašli na zagrijavanje ja sam se naježio. Znali smo da će biti pun stadion, ali da će biti ovako nisam očekivao. Naši navijači su uvijek sjajni, ali ovo jučer..., bez riječi je ostao najbolji riječki strijelac Leon Benko koji ne prestaje žaliti zbog primljenog pogotka.

Ostaje mi žal zbog primljenog gola. Na svom stadionu su favoriti, da je ostalo 2:0 oni bi morali postići tri gola, ovako im je dovoljan jedan.  Tamo je veći teren nego na Kantridi i sigurno će biti teško, ali ja se nadam najboljem. Možemo proći, nisu oni neka veličina, u ovoj smo utakmici pokazali da se možemo nositi s njima, ali bit će teško. Tek ako prođemo moći ćemo reći da smo ispisali povijest, ovako je još uvijek sve otvoreno, rekao je Benko. 

Atmosferu Kantride u aktualnom igračkom kadru najbolje poznaje Anas Sharbini. Sinoć je i on ostao iznenađen. 

Dugo sam bio na Kantridi, ovo je moj stadion, ali sinoć je bila najbolja atmosfera od kada ja pamtim. Igrali smo protiv velikog protivnika, imali smo 2:0, sve je bilo za pet, za deset, i onda smo dobili taj gol. Šteta! Pobjeda će ostati zapisana u klupskoj povijesti. Velika je ovo pobjeda i možemo biti ponosni. U uzvratu će biti teško, oni su favoriti. Pokazali smo da ih možemo savladati, a u Njemačkoj nam odgovara i neodlučeno. Idemo se boriti, odigrati muški i iako su oni favoriti, ja vjerujem u naš prolaz. Svi igrači misle isto, vjeruju da možemo proći, da u Stuttgartu nećemo izgubiti, rekao je Sharbini.

Idilu Kantride donekle su pomutile dvije loše vijesti. Prva je došla iz UEFA-e. Kapetan momčadiDario Knežević će zbog crvenog kartona u Žilini pauzirati čak tri utakmice. Druga dolazi iz klupske ambulante. Neslužbeno, Vedran Jugović će zbog ozljede zarađene na uzvratu u Slovačkoj s terena izbivati slijedećih šest tjedana. O kakvoj je točno ozlijedi riječ neće biti poznato do klupskog očitovanja.  

Vidi cijeli citat


Malo lošijih vijesti nažalost, baš sam se danas pitao što je sa Jugovićem  A bome i 3 utakmice pauze zbog onog crvenog je totalna glupost, pa manje je Suarez dobio kad je ugrizao Ivanovića 

Nisam podjelio svoje dojmove, nekako ni ne mogu kako bi Kruno rekao emocionalno sam se ispraznio da napišem nešto pošteno. Definitivno jedan od najljepših navijačkih trenutaka jučer, koji će se pamtiti zauvijek. Glasa nemam, glava još boli, ali srce je puno! 
[uredio RiBoy18 - 23. kolovoza 2013. u 16:30]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
23. kolovoza 2013. u 16:31
oggy je napisao/la:

Odustalo se jer se nije imalo para,a i kantrida je ipak kantrida,na pitanje di ce se igrati,igra ce se na stadionu pomorca,koji ce se srediti do pocetka gradnje novog stadiona na kantridi,a ako se to ne uspije srediti postoji i krimeja koja se isto da srediti.
Vidi cijeli citat


Jel to onaj stadion sa tribinama koje okružuju cijeli teren, bez stolica, jedno 10-ak redova?

I što s novim stadionom? ima li službenih vijesti? Postoje li nacrti nove Kantride? Hoće li jedna strana ostat otvorena prema stijenama?
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. kolovoza 2013. u 16:31
To je ona loša vijest što je jučer govorio onaj navijač Osijeka, da su fizioterapeuti nešto zataškivali ozlijede treneru.

Knežević tri utakmice?! Puno previše, makar tu imamo Leškovića tako da nije problem.

----------------------
Inače mali minus organizaciji što uopće nisu pregledavali karte za F, tako da je masu njih s kartom za E ušlo na F, nije fer jer je ipak 70 kn razlike. No dobro, bit će bolje ubuduće.
[uredio Mr. Pennypacker - 23. kolovoza 2013. u 16:32]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. kolovoza 2013. u 16:33
igrat će Dario u prvenstvu da odmori marića i leška... Jugo se ozljedio u Žilini a tek sada dolaze nalazi...nisu baš ažurni
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. kolovoza 2013. u 16:34
wormtongue je napisao/la:
jandro je napisao/la:
moze li netko reci koliki je koeficijent rijeka digla ove sezone u europi ako kojim nesretnim slucajem ne prodemo stuttgart u uzvratu? ne kuzim se u to racunanje
Vidi cijeli citat

trenutno smo na 6.100

recimo i da je hajduk na oko 9.000

fale nam jedno 2,3 sezone ovakvog kontinuiteta za nešto ozbiljnije
Vidi cijeli citat


Dobro kažeš, Hajduk je trenutno na 9,6, to je taman granica nositeljstva u trećem pretkolu EL. Mi smo na tih 6,1, s tim da smo ove sezone ubrali 2,05 (1,5 za 4. pretkolo i 0,55 od nacionalnog). Ako uzmemo to kao konačan broj, a nije, Mi bi na došli na 9,075 nakon još 3 godine izlazaka u EL. Dakle 2017/18 bi mogli biti nositelji u 3. pretkolu. Naravno, s nekim ozbiljnijim iskorakom, ulaskom u EL i pogotovo pratnjom drugih HR predstavnika to može biti i ranije.
[uredio Kupusar - 23. kolovoza 2013. u 16:45]
Krunchie7
Krunchie7
Mali dioničar
Pristupio: 02.06.2010.
Poruka: 6.113
23. kolovoza 2013. u 16:35
Zamijeni 2. pretkolo sa 3.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
23. kolovoza 2013. u 16:36
wormtongue je napisao/la:
jandro je napisao/la:
moze li netko reci koliki je koeficijent rijeka digla ove sezone u europi ako kojim nesretnim slucajem ne prodemo stuttgart u uzvratu? ne kuzim se u to racunanje
Vidi cijeli citat

trenutno smo na 6.100

recimo i da je hajduk na oko 9.000

fale nam jedno 2,3 sezone ovakvog kontinuiteta za nešto ozbiljnije
Vidi cijeli citat

9.600
Ako se nekin slucajen potrefi da i vi i Dinamo udjete u grupe i napravite nesto ozbiljnije, moga bi koef solidno narast...
  • Najnovije
  • Najčitanije